A co, jeśli wszyscy jesteśmy w śpiączce?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Cel namierzony
Ładne rzeczy
Jakby trochę nie fair
Angielskie śmieszki
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Przyszłość jest piękna
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 marca 2021, 20:13
A tak na serio to jest nieudany eksperyment. W 2034 roku ludzkość była jedną wielką utopią. Ale wy i 10000 innych osób lekko przeszkadzaliście więc wymazano wam wspomnienia. I umieścili tutaj. W symulacji nr5.
Czemu 5? bo w pozostałych 4 zawsze nawalały zabezpieczenia i wy się budziliście oraz jedna osoba gineła. Tutaj to się nie zdarza. Ponieważ wybuchła 3 wojna światowa 2 rzeczpospolita obojga narodów została, tak samo jak większość świata zniszczona. Ja jestem tylko botem nr 4576 który wykonuje zadania aby utrzymać ostatnie 500 osób w symulacji. Oprócz was zostało inne 450 osób na zewnątrz ośrodka. Zapewne zapytacie " który mamy rok? Otóż 50002. Tak taki. ponieważ kończy się bateria wszyscy zginiecie za 2 minuty. BYE BYE
Odpisz
12 listopada 2017, 11:29
A może jak śpimy, to zaczynamy się przebudzać i dlatego nasz organizm dąży do spania. Ale jeśli śpimy zbyt długo, to dyżurni naukowcy wysyłają nam koszmary, bo kiedy się obudzimy, to przeżyjemy szok i umrzemy. A jak ktoś jest w śpiączce, to zostaje zamknięty w izolatce, gdzie widzi nierealne rzeczy. I jak się obudzi, to myśli, że to sen
Odpisz
Edytowano - 5 lipca 2013, 15:21
A skąd wiecie, że akurat przez zombie? A może przez coś, czego teraz nawet sobie nie możemy wyobrazić? A może tak naprawdę budzimy się, kiedy zasypiamy? A może wszystkie stworzone przez ludzi baśnie, mity i opowieści fantasy są przebłyskami prawdziwego świata? A może budzimy się dopiero wtedy, gdy umrzemy?
A może cały wszechświat jest wielkim hologramem stworzonym na pececie przez pryszczatego hakera z Radomia i tak naprawdę jest bardzo kiepską imitacją prawdziwego świata?
A może my wszyscy po prostu śnimy wielki sen, bo uwaliliśmy się wódą i ziołem na parapetówce?
Odpisz
5 lipca 2013, 17:24
@SockPuppet: to co mówisz roz***ło mi muzg ;D
Odpisz
5 lipca 2013, 18:02
@epicmen: Dziękuję, polecam się na przyszłość.
Odpisz
Edytowano - 5 lipca 2013, 18:32
@SockPuppet: dobra ta parapetówa musiała być,skoro nikt niczego nie pamięta :D
Odpisz
5 lipca 2013, 19:51
@smoczka: Ale ona chyba jeszcze trwa...My wszyscy leżymy schlani w naprawdę dużym pokoju w jakimś akademiku i snujemy jakieś narkotyczne majaki, które wydają nam się rzeczywistością, a prawdziwy świat może wyglądać zupełnie inaczej...Może tak naprawdę nie ma czegoś takiego jak "ludzie" i wszyscy jesteśmy Fraglesami?
A może my wszyscy tak naprawdę żyjemy w zupełnie inaczej wyglądającym prawdziwym świecie, a to, co uważamy za rzeczywistość, jest grą komputerową w wirtualnej rzeczywistości, w którą gramy dla rozrywki, a która na czas jednego seansu czasowo eliminuje nasze prawdziwe wspomnienia, żeby lepiej nam się grało i tak naprawdę to, co postrzegamy jako ~80 lat naszego życia, to tak naprawdę 15 minut, które spędzamy w jakimś salonie gier, płacąc za kilka chwil manipulacji naszą świadomością?
Odpisz
13 lipca 2013, 12:08
@SockPuppet: XD
Odpisz
24 lipca 2013, 18:25
@SockPuppet: jeśli jest coś gorszego niż ja mogę sobie wyobrazić....
Odpisz
24 lipca 2013, 20:09
@as13zx: A co złego możesz sobie wyobrazić?
Odpisz
7 sierpnia 2013, 18:55
@epicmen: mi tez, nie martw sie
Odpisz
19 października 2013, 08:05
@SockPuppet: Uwielbiam takie teksty. Gdy ja tak gadam kumple każą mi się zamknąć.
Odpisz
19 października 2013, 13:05
@Gerald212: No...Znam ten ból.
Ale naprawdę, prawdopodobieństwo, że rzeczywistość jest chociaż w przybliżeniu tym, za co ją uważamy, jest zatrważająco niskie.
Odpisz
14 marca 2014, 20:20
@SockPuppet: a może...
...jesteśmy simami którymi kieruje jakiś dziesięciolatek
Odpisz
3 maja 2014, 11:21
@olka12544: Jedna creepypasta mi się przypomniała...
Odpisz
3 maja 2014, 11:25
@Harmony: jaka?
Odpisz
3 maja 2014, 12:00
@olka12544: ,,The sims''
Odpisz
3 maja 2014, 12:09
@Harmony: dzięki :)
Odpisz
3 maja 2014, 12:17
@olka12544: Polecam się na przyszłość.
Odpisz
25 lutego 2014, 19:50
A może zyjemy w matrixie i wszystko smakuje jak kurczak bo maszyny tak chciały!!!
Odpisz
24 lipca 2013, 18:25
matrix?
Odpisz
Edytowano - 7 lipca 2013, 14:10
@sockpuppet: wszyscy są tak wygimnastykowani jak assassyn ?
a świat jak w remember me ? XD
Odpisz
7 lipca 2013, 14:06
obudzimy się po 10 wojnie światowej xD
Odpisz
6 lipca 2013, 16:41
Już nie raz tak myślałam że może my wszyscy jesteśmy w śnie czy coś i świat nie istnieje :D
Odpisz
4 lipca 2013, 14:15
Byłoby jeszcze ciekawiej, gdybym tylko ja był w śpiączce, a wy wszyscy bylibyście tylko wytworem mojej wyobraźni.
Odpisz
5 lipca 2013, 22:18
@Piotr99: Przeciez to prawda ^^ Ale ty oczekujesz, ze nigdy sie nie przyznamy, CHCESZ, zebysmy zachowywali sie tak, jakbysmy uwazali siebie samych za rownie prawdziwych co ty. A my tylko wykonujemy twoje rozkazy. :D Szkoda tylko, ze i tak nie uwierzysz a ja znikne z tego swiata dwie doby po tym jak zobaczysz ta wiadomosc...
Odpisz
5 lipca 2013, 22:51
@Pottermanka: Wykonujecie moje rozkazy? Tyle możliwości...
Odpisz
5 lipca 2013, 23:38
@Piotr99: nie
Odpisz
5 lipca 2013, 17:57
To bedzie roz***
Odpisz
5 lipca 2013, 17:25
a co jeśli cały wszechświat to tylko mała klatka w zoo gdzie ktoś nas obserwuje
Odpisz
5 lipca 2013, 17:23
ale zombie jest z ludzi...
ale umarłych ;D
Odpisz
5 lipca 2013, 16:00
Za dużo The Walking Dead...
Odpisz
4 lipca 2013, 16:25
Prawie "Matrix"
Odpisz
4 lipca 2013, 12:00
To ma sens
Odpisz