Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

16 stycznia 2018, 00:50

to jest prawdziwy C. H. A. O. S.

Avatar Avcio01

6 września 2018, 16:35

ale co ty Rafał k*rwa robisz

Avatar
Konto usunięte

6 września 2018, 23:11

@Avcio01: Masturbowałeś się w niedzielę!

Avatar Avcio01

6 września 2018, 23:24

Nie no k*rwa ja stąd spadam. Basiu trzymaj się.

Avatar
Konto usunięte

7 września 2018, 17:49

@Avcio01: odciąłem sobie rękę... (czy cos takiego xD)

Avatar Avcio01

7 września 2018, 17:51

(Noe, "czy ja właśnie odciąłem sobie rękę?)
oraz Hiob vs Szatan
KUUUUUUUR*AA MAAAAAAAAAAAAAAAAAAAĆĆĆĆĆĆĆĆĆ

Avatar wampirra107

14 kwietnia 2017, 19:54

*triggered*

Avatar
Konto usunięte

30 października 2016, 11:00

Zuo!!!

Avatar Looosiu

6 lipca 2013, 18:21

cukierki od żyrafy lepsze ;)

Avatar MistrzuKaktus

6 lipca 2013, 18:33

@Looosiu: Jeśli chodzi o takie brązowe i śmierdzące, to nie są cukierki.

Avatar kicius23

6 lipca 2013, 18:40

@MistrzuKaktus: nie skitlesy

Avatar Pawello20102

7 lipca 2013, 09:19

@Looosiu: Dr Rasta poleca :D

Avatar irelia1234

8 lutego 2016, 17:09

@kicius23: you dont say?

Avatar kicius23

8 lutego 2016, 18:37

@irelia1234: Ech, tu byl jeszcze jeden koment, ale go usunęli.

Avatar Nietypowy

29 września 2015, 00:12

Do piekła z nim ¡!¡!

Avatar Anialeka05

21 lipca 2015, 16:31

A teraz gęba w miske i jemy jak piesek xD

Avatar filip2323

16 lipca 2013, 13:19

Skitlesy mniam

Avatar konradex23

7 lipca 2013, 14:38

Skittlesy!!!!!!!

Avatar wiki22

7 lipca 2013, 13:26

Skitlesy lepsze :3

Avatar JulianKrecik

7 lipca 2013, 00:11

Jadałbym... ;D

Avatar loloja

6 lipca 2013, 22:23

ja wole skitlesy!!!! bo są kwaśne albo słodkie!!!!

Avatar Oliwka_99

6 lipca 2013, 21:59

m&m's są o niebo lepsze!

Avatar wanted125

6 lipca 2013, 20:53

ja wole m&m Skittlesy są sa słodkie :P

Avatar Baca_online

6 lipca 2013, 20:40

na ustach banan.

Avatar balbinoss

6 lipca 2013, 19:52

Kurczę... Kopciuszek wersja XXI w. ;/

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

A, okej

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Phi!

Równi i równiejsi

No to posłuchane

Totalnie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka