Dlaczego nie jestem milionerem?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niegrzeczny Oskarek
Deal życia
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Ładne rzeczy
To się nie może nie udać
Drewniany kominek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 października 2015, 15:26
Obróciłem głowę o 180 stopni i nadal nie widzę sensu w tym obrazie.
Odpisz
12 października 2022, 10:50
@Tomasz95: czyli o 360°
Odpisz
11 sierpnia 2019, 16:48
Kto się nudzi ? O to szybki teścik
Weź kartkę i ołówek .
Nie podglądaj odpowiedzi bo się nie spełni życzenie ..
1. Napisz imię osoby płci przeciwnej.
2. Który kolor najbardziej lubisz: czerwony, czarny, niebieski, zielony czy żółty?
3. Pierwsza litera twojego imienia?
4. Twój miesiąc urodzenia?
5. Który kolor bardziej lubisz czarny czy biały?
6. Imię osoby tej samej płci.
7. Ulubiony numer ( 1,2,3,4,5,6,itp.)
8. Wolisz jezioro czy morze?
9. Napisz życzenie (możliwe do spełnienia!).
Zapisz wszystkie odpowiedzi na kartce
Skończone ? zobacz poniżej:
Odpowiedzi
1. Kochasz tę osobę.
2. Jeżeli wybrałaś /eś:
Czerwony ? twoje życie jest pełne miłości.
Czarny ? jesteś konserwatywna /y i agresywna /y.
Zielony ? twoja dusza jest zrelaksowana i jesteś osobą na luzie.
Niebieski ? jesteś spontaniczna /y i kochasz całusy i pieszczoty tych, których kochasz.
Żółty- jesteś bardzo szczęśliwą osobą i udzielasz dobrych rad tym, którzy są w dołku.
3. Jeżeli pierwsza litera twojego imienia jest:
A-K – masz w sobie dużo miłości, którą ofiarujesz bliskim i przyjaciołom.
L-R – Próbujesz cieszyć się życiem na maxa a twoje życie uczuciowe wkrótce rozkwitnie.
S-Z – lubisz pomagać innym a twoje przyszłe życie uczuciowe wygląda bardzo dobrze.
4. Jeśli urodziłaś /eś się w:
Styczeń ? Marzec
Rok minie ci bardzo dobrze i odkryjesz, że zakochasz się w kimś zupełnie nie oczekiwanym.
Kwiecień – czerwiec
Twój związek (uczuciowy) jest bardzo silny, będzie trwał długo i pozostawi wspaniałe wspomnienia na zawsze.
Lipiec- wrzesień
Będziesz mieć wspaniały rok i doświadczysz dużą zmianę w życiu na lepsze.
Październik ? grudzień
Twoje życie uczuciowe nie będzie zbyt wspaniałe, ale w końcu odnajdziesz swoją bratnią duszę.
5. Jeśli wybrałaś /eś :
Czarny: twoje życie obierze inny kierunek, co będzie dla ciebie bardzo korzystne i bardzo cię to ucieszy.
Biały : Będziesz mieć przyjaciela, któremu można będzie całkowicie zaufać i zrobiłby dla ciebie wszystko, ale ty możesz sobie z tego nie zdawać sprawy.
6. Ta osoba jest twoim najlepszym przyjacielem.
7. To jest ilość twoich bliskich przyjaciół w twoim życiu.
8. Jeśli wybrałaś /eś:
Jezioro: Jesteś lojalnym przyjacielem i kochanką /em.
Morze: Jesteś bardzo spontaniczna /y i lubisz zadowalać ludzi.
9. To życzenie spełni się tylko wtedy, gdy wstawisz ten test do 5 innych kom. w ciągu jednej godziny. Jeśli wyślesz je do 10 kom. spełni się przed twoimi następnymi urodzinami
Odpisz
13 marca 2014, 19:27
To nie sztuka ,to brak wyobraźni i zdesperowany człowiek ,który podstępnie zarobił kasę. -.-
Odpisz
5 września 2018, 18:40
@Lamia_Marcelina: TO MA GŁĘBSZY SENS NIE ZNASZ SIĘ
/slol
Odpisz
30 listopada 2014, 18:56
poprawka: pierdyliarderem
Odpisz
4 lipca 2013, 16:59
Mi tu coś śmierdzi fakem ,pewnie ktoś sobie zrobił w paincie prostokącik i wstawił na zdjęcie obrazu ,podajcie mi imię i nazwisko tego malarza który namalował ten obraz
Odpisz
28 listopada 2014, 13:25
@lelek: Shit da Vinci
Odpisz
5 lipca 2013, 12:41
ja bym to kupił za jakieś 0,5 dolara xD
Odpisz
8 lipca 2013, 16:05
@epicmen: Ja bym za darmo nie wziął xD
Odpisz
13 lipca 2013, 12:07
@JulianKrecik: no nawet warto :P
Odpisz
14 lipca 2013, 11:45
@JulianKrecik: na rozpałkę by było
Odpisz
14 lipca 2013, 12:21
@as13zx: No racja. A węgiel drogi xD
Odpisz
27 listopada 2014, 20:15
@epicmen: Ale ramę z zyskiem możesz sprzedać
Odpisz
8 listopada 2014, 12:47
I teraz mogę powiedzieć mojej nauczycielce plastyki "wal się,sama źle malujesz,moje dzieło jest warte około 30 milionów"
Odpisz
5 lipca 2013, 19:22
Teraz już nie chodzi o to co ktoś namalowałeś, tylko kto to namalował :P
Odpisz
5 lipca 2013, 10:47
ja patszonc na to uzmyslowilam sobie że bylam naprawde swietną artystką w przeczkolu
Odpisz
4 lipca 2013, 22:20
Mistrz Painta
Odpisz
4 lipca 2013, 21:45
moja kupa jest bardziej artystyczna :)
Odpisz
4 lipca 2013, 21:00
najlepiej żeby artysta miał puste płótno narysował jakiś pasek i już do galerii sztuki a obraz wart 67 mln. dolarów. to jest k*rwa sztuka
Odpisz
4 lipca 2013, 20:38
tylko ze roznica miedzy tym artysta a innymi jest taka ze on potrafi idealnie odwzorcowac rzeczywistysc, z tego powodu ze na to nie ma popytu rysuje/maluje taki shit ktory ma wyrazac co innego jakies ch*je móje dzikie weze nie bede wdawal sie w szczeguły, to jest poprostu sztuka wspolczesna. Ja tu widze narysowanego faceta z wąsem jak Hitler ... reszta to moja czysta wyobraznia.
Odpisz
4 lipca 2013, 18:24
Raz widziałam (w moim mieście jest galeria sztuki) to tam był obraz: Dwa kółka nałożone na siebie (jeszcze krzywo narysowane) a pod nimi były jakieś dwie kreski. Przez to prawie potrąciłam cenną wazę... :$
Odpisz
4 lipca 2013, 17:33
Ta ku*wa, artysty.
Odpisz