memy
gry
memy
dowcipy
ubieranki
wszędzie
Dodaj
Zaloguj się
Załóż konto
Gry
Memy
Filmy
Dowcipy
Ubieranki
Kolor tła:
jeja.pl
/
memy
/
memy
/
no co? zapłacę za to!
No co? Zapłacę za to!
Wszystko by się udało, gdyb...
Tom zapowiada Czarnobyl 2.0
No co? Zapłacę za to!
No identyczny!
No co?
I mokrego dyngusa!
Może umarł?
Wszyscy zginiemy, ale śwież...
Na szczęście moja nie
Trauma na całe życie
Oceń:
297
122
Dodaj komentarz
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.
Komentarze
Odśwież
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Opisz problem
Dołącz screena
Jakby trochę nie fair
Oceń:
93
8
17
To się nie może nie udać
Oceń:
78
20
8
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Oceń:
76
19
4
WIĘCEJ MEMÓW
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
...
Dodane przez:
N33dFew
Tagi:
#gówno
,
#tom
,
#papier toaletowy
,
#biedronka
,
#patrzenie
,
#memy
Fajnie że odpowiedzieli
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Lekko nie będzie
Pozdrawiam świetliki
A, okej
Północne Węgry
Zobacz więcej popularnych
memów
Komentarze
Odśwież