Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Trzeba brać osobną torbę
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Totalnie
Chciał tylko pomóc
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież31 sierpnia 2015, 08:37
twój kot próbował kupić whiskas
Odpisz
6 lipca 2013, 17:48
A do kiedy ta promocja??
Odpisz
6 lipca 2013, 18:29
@JulianKrecik: do wyczerpania zapasów w magazynie w tym markecie zapierniczaj po kota z karmą
Odpisz
Edytowano - 6 lipca 2013, 18:38
@slimak980: Ja piernicze ja piernicze, już leceee,
A jaki to sklep??
Odpisz
6 lipca 2013, 18:43
@JulianKrecik: w twoim mieście (okolicy ,osiedlu ) carrefour
Odpisz
6 lipca 2013, 18:44
@JulianKrecik: A więc zapierniczaj w podskokach
Odpisz
6 lipca 2013, 21:18
@slimak980: Dzieki wielkie, już byłem, SUPER fantastycznego mam teraz kotka, szkoda że to już czwarty, no ale cóż ;D
Odpisz
6 lipca 2013, 21:25
@JulianKrecik: Aha oj tam oj tam dasz rade z 4 kotami
Odpisz
6 lipca 2013, 21:31
@slimak980: Ale trudno wytrzymać jak się ma alergie na sierść kotów xD
Odpisz
6 lipca 2013, 21:34
@JulianKrecik: A to współczuję . To zmienia postać rzeczy na szczęście ja na nic nie mam uczulenia
Odpisz
6 lipca 2013, 21:35
@slimak980: Za szczęśliwi ludzie chodzą po tym świecie...
Bez urazy, to żart xD
Odpisz
6 lipca 2013, 21:38
@JulianKrecik: spoko Ale tobie współczuję naprawdę pewnie no stop masz oczy czerwone i katar przy tych kotach
Odpisz
6 lipca 2013, 21:40
@slimak980: Troszke się przyzwyczajam, teraz mam tylko diabelnie mocny katar
Odpisz
6 lipca 2013, 21:42
@JulianKrecik: Aha ale tak z innej beczki mam nadzieje że bierzesz coś na alergię ?
Odpisz
6 lipca 2013, 21:45
@slimak980: Co będzie, jeśli powiem, że nie?
Odpisz
6 lipca 2013, 21:46
@JulianKrecik: No nic ale to męczarnia ja bym się łapała wszelkich środków abym nie męczyła mnie alergia
Odpisz
6 lipca 2013, 21:50
@slimak980: Naszczęśie prawie cały czas ich w domu nie ma, wałęsają się poza domem
Odpisz
6 lipca 2013, 21:53
@JulianKrecik: No to masz szczęście
Odpisz
6 lipca 2013, 21:53
@slimak980: Nom..xD
Odpisz
6 lipca 2013, 21:55
@JulianKrecik: Spamujemy komenty, całkiem ciekawa robota.. xD
Odpisz
6 lipca 2013, 21:55
@JulianKrecik: A na coś jeszcze jesteś uczulony czy tylko na kocią sierść ?
Odpisz
6 lipca 2013, 22:00
@slimak980: Tylko na to, i się cieszę
Odpisz
6 lipca 2013, 22:01
@JulianKrecik: Nom ja też bym się cieszyła jak bym była na jeden alergen uczulona
Odpisz
6 lipca 2013, 22:04
@slimak980: A ty jesteś na coś uczulona? ( Ty to dziewczyna? Szok)
Odpisz
6 lipca 2013, 22:07
@JulianKrecik: wiesz co jak chcesz rozmawiać to nie tu ok
Odpisz
7 lipca 2013, 07:32
@slimak980: Ok ;p
Odpisz
6 lipca 2013, 14:00
Koty za free ?
.
.
.
biorę :D
Odpisz
6 lipca 2013, 19:27
@Krychomir: A potem do piecaaa !!!
Odpisz
6 lipca 2013, 11:42
nowe opakowanie kitekata xD
Odpisz
6 lipca 2013, 11:39
czy to inny kitekat?
Odpisz
6 lipca 2013, 07:32
wygląda na zdziwionego
Odpisz