Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Mało znany szczegół
Dobrze czasem się oderwać
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Powodzenia
To się nie może nie udać
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 czerwca 2013, 19:23
hehe,w grze tej co się robi chibi mam screena z wampirem
Odpisz
11 marca 2011, 15:44
@Krulikk: żal nie umiesz pisać żalu jeden?
Odpisz
23 lutego 2012, 18:29
@sanika011: @sanika011:
Odpisz
8 marca 2012, 22:22
@Krulikk: żal cie nie masz własnych tekstów
Odpisz
17 sierpnia 2011, 09:26
Edzio zawalście narysowany-aż go nie poznałam :-) aczkolwiek jestem troszkę zniesmaczona, bo piłam herbatę owocową ;-D
Odpisz
23 lutego 2012, 18:27
@Landrynka29:
Odpisz
25 lutego 2011, 13:52
@Krulikk: Super ^^
Odpisz
23 lutego 2012, 18:26
@NikitaBomb:
Odpisz
6 lipca 2011, 13:59
@Kamcia1999 spadaj to za mało powiedziane powiedziałbym inne ale wole nie
Odpisz
11 kwietnia 2011, 14:53
Ludzie nie widzicie, że ten debil Krulikk się wydurnia i tyle???
Odpisz
21 lutego 2011, 14:15
krulikk ja ci pomoge. pisz same bzdury
Odpisz
20 lutego 2011, 16:22
czeczeniec13 no ba ze to jest wampir , odkryles Ameryke ....
Odpisz
12 lutego 2011, 19:33
tamtem który śieci to jest WAMPIR!!!!!
Odpisz
11 lutego 2011, 15:01
hehehe to jest śmieszne
Odpisz
9 lutego 2011, 22:30
Krulikk rekordzista minusowy :D Jak chcesz pobić rekord to Ci pomoge xD Robisz aukcje rzuć minusem ? Dobra nie czepiam się ciebie :-P
Obrazek 5/5 + Ul
Odpisz
9 lutego 2011, 20:25
drakula ten facio 5\5
Odpisz
8 lutego 2011, 19:22
5/5
Odpisz
7 lutego 2011, 09:30
fajne 5/5
Odpisz
6 lutego 2011, 15:24
ciekawe co by zrobił Jacob. ;p 5/5
Odpisz