Jestem chodzącą sprzecznością
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fajnie że odpowiedzieli
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Lekko nie będzie
Drewniany kominek
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Cóż za brak szacunku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 listopada 2019, 21:20
Mogę szablon?
Odpisz
20 marca 2019, 22:35
Jezu, mam to samo
Trzymam się z jakimiś ludźmi, ufam im ale gdy podejrzewam że mnie obgadują albo wydają moje sekrety stwierdzam "trzeba się trzymać z daleka od ludzi"
Nie wspominając już o poznawaniu nowych
Odpisz
20 marca 2019, 22:58
@kroljanjulian: Więc im nie ufaj. Zaufanie to kosztowny towar.
Odpisz
21 marca 2019, 00:03
@kroljanjulian: to brzmi po prostu jak logiczne nastawienie. Wątpią by ktoś zdrowy na umyśle chciał coś takiego kontynuować
Odpisz
26 marca 2019, 11:41
@Nocta: chodzi właśnie o to że nie jestem zdrowa na umyśle i mam syndrom sztokholmski i się dalej z nimi zadaje
Odpisz
26 marca 2019, 14:56
@kroljanjulian: a, wybacz, źle zrozumiałam. Życzę zatem powodzenia w znalezieniu wartościowych ludzi, którzy pomogą ci odizolować się od tych niewartościowych
Odpisz
21 marca 2019, 07:41
Już mnie wku*wiają memy tego typu. Jak chcecie wylewać gorzkie żale to porozmawiajcie z kimś o tym, a nie ku*wa wylewacie to na stronę z memami.
Odpisz
20 marca 2019, 23:17
Każdy człowiek potrzebuje socjalizacji z innymi, każdy też potrzebuje czasu tylko dla siebie. To od człowieka zależy ile potrzebuje tego lub tego.
Odpisz
20 marca 2019, 23:14
To mem o mnie ;-;
Odpisz
20 marca 2019, 23:09
Ja potrzebuje tylko spokoju
Odpisz
20 marca 2019, 21:33
Chcę żyć w społeczeństwie ALE z normalnymi ludźmi
Odpisz
20 marca 2019, 23:03
@Gusel: twój avatar ma sprzeczne informacje
Odpisz
20 marca 2019, 22:17
Chcę być łowcą replikantów i zabijać każdego, kto ma mniej uczuć ode mnie
Odpisz
20 marca 2019, 21:45
Jedno jest sprzecznością drugiego. I jak to pogodzić? Internet
Odpisz
20 marca 2019, 21:15
Takie prawdziwe
Odpisz
20 marca 2019, 21:15
Najlepiej siedzieć w domu i nic nie robić, a niech przyjaciele sami się znajdą, jakiż by wtedy świat był piękny.
Odpisz
20 marca 2019, 21:01
Proszę oto ja
Odpisz
17 marca 2019, 15:58
Jakie to prawdziwe...
Odpisz
17 marca 2019, 15:55
też tak mam
Odpisz
17 marca 2019, 15:52
Moje życie w jednym obrazku
Odpisz