Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Hamiro

5 listopada 2019, 21:20

Mogę szablon?

Avatar kroljanjulian

20 marca 2019, 22:35

Jezu, mam to samo
Trzymam się z jakimiś ludźmi, ufam im ale gdy podejrzewam że mnie obgadują albo wydają moje sekrety stwierdzam "trzeba się trzymać z daleka od ludzi"
Nie wspominając już o poznawaniu nowych

Avatar stepson

20 marca 2019, 22:58

@kroljanjulian: Więc im nie ufaj. Zaufanie to kosztowny towar.

Avatar Nocta

21 marca 2019, 00:03

@kroljanjulian: to brzmi po prostu jak logiczne nastawienie. Wątpią by ktoś zdrowy na umyśle chciał coś takiego kontynuować

Avatar kroljanjulian

26 marca 2019, 11:41

@Nocta: chodzi właśnie o to że nie jestem zdrowa na umyśle i mam syndrom sztokholmski i się dalej z nimi zadaje

Avatar Nocta

26 marca 2019, 14:56

@kroljanjulian: a, wybacz, źle zrozumiałam. Życzę zatem powodzenia w znalezieniu wartościowych ludzi, którzy pomogą ci odizolować się od tych niewartościowych

Avatar WHEEY

21 marca 2019, 07:41

Już mnie wku*wiają memy tego typu. Jak chcecie wylewać gorzkie żale to porozmawiajcie z kimś o tym, a nie ku*wa wylewacie to na stronę z memami.

Avatar Gaiaphage

20 marca 2019, 23:17

Każdy człowiek potrzebuje socjalizacji z innymi, każdy też potrzebuje czasu tylko dla siebie. To od człowieka zależy ile potrzebuje tego lub tego.

Avatar maze505pl

20 marca 2019, 23:14

To mem o mnie ;-;

Avatar PanSowa12

20 marca 2019, 23:09

Ja potrzebuje tylko spokoju

Avatar Gusel

20 marca 2019, 21:33

Chcę żyć w społeczeństwie ALE z normalnymi ludźmi

Avatar Yoda_MLG

20 marca 2019, 23:03

@Gusel: twój avatar ma sprzeczne informacje

Avatar erykhim44

20 marca 2019, 22:17

Chcę być łowcą replikantów i zabijać każdego, kto ma mniej uczuć ode mnie

Avatar makino20

20 marca 2019, 21:45

Jedno jest sprzecznością drugiego. I jak to pogodzić? Internet

Avatar FoxyThePirateFox3

20 marca 2019, 21:15

Takie prawdziwe

Avatar Donald_Trump

20 marca 2019, 21:15

Najlepiej siedzieć w domu i nic nie robić, a niech przyjaciele sami się znajdą, jakiż by wtedy świat był piękny.

Avatar Deuslovult

20 marca 2019, 21:01

Proszę oto ja

Avatar
ddawdad

17 marca 2019, 15:58

Jakie to prawdziwe...

Avatar
Konto usunięte

17 marca 2019, 15:55

też tak mam

Avatar ThunderBoi

17 marca 2019, 15:52

Moje życie w jednym obrazku

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Fajnie że odpowiedzieli

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Lekko nie będzie

Drewniany kominek

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Cóż za brak szacunku

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka