Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar saneSboy

28 lutego 2021, 21:18

Ja mam xiaiomi

Avatar MajnkraftAlusiek

8 listopada 2019, 10:23

*emotikona przedstawiająca kształt Japonii

Avatar Mimikkyu

18 marca 2019, 16:41

nie mam iphone'a, ale chcę wiedzieć, co sprawia, że iphone jest przez Was tak znienawidzony

(oprócz ceny)

Avatar Skleroza

21 marca 2019, 17:10

@Mimikkyu: Bo zazwyczaj ludzie się nim chwalą jakby dostali Oscara, Nobla i wygrali lotka. Wywyższanie się, że ma się coś zagranicznego… Porównałabym to do minecrafta. Gra świetna, ale ludzie tworzą toksyczność i druga część ludzi myśli, że to gra jest toksyczna.

Avatar Mimikkyu

21 marca 2019, 17:46

@Skleroza: no w sumie to prawda

Avatar Saaaaasuke

21 marca 2019, 21:45

@Skleroza: nie wszyscy bo znam normalnych ludzi z gównofonem

Avatar Smuteczek

22 marca 2019, 11:54

@Mimikkyu:
-Wywyższanie się
-Awaryjność
-Cena
-Większość części w nim jest od innych firm
-Ciągłe robienie szumu wobec tego telefonu

Avatar Skleroza

23 marca 2019, 23:02

@Saaaaasuke: dodatkowo sama mam ten telefon po promocjach. Telefon jak telefon

Avatar qqwe22

18 marca 2019, 08:47

iPhone to dno

Avatar EnderKGunner34

Edytowano - 18 marca 2019, 08:48

@qqwe22: Dam ci kosz ma hejty, bo zapomniałeś.

\___/ masz

Avatar stefus

18 marca 2019, 08:53

@EnderKGunner34: tobie bardziej się przyda

Avatar EnderKGunner34

18 marca 2019, 09:02

@stefus: No nie wiem, spodziewałem się, że osoby lubiące iPhony też się znajdą, najwyraźniej się myliłem.

Avatar Henzej

18 marca 2019, 09:05

@EnderKGunner34: Tutaj nikt nie lubi iphona, tutaj wszyscy lubią xiaomi

Avatar EnderKGunner34

18 marca 2019, 09:08

@Henzej: Przyda mi się ta informacja na przyszłość, dzięki.

Avatar XStuntManiac1

18 marca 2019, 09:48

@EnderKGunner34: xiaomi lepsze kurła

Avatar
Kamilcia_mlp66

23 marca 2019, 19:29

@EnderKGunner34: Masz zapasowy

\___/

Avatar LSD2000

21 marca 2019, 17:38

No dobra, może sprzęt apple nie wyróżnia się za bardzo pod względem jakości, a hardware nie można nazwać gorszym od innych. Pytam się tylko kto do cholery świadomie skazałby się na system który nawet nie dopuszcza aplikacji z nieznanych źródeł?

Avatar MaFiXe

18 marca 2019, 09:11

Avatar MaFiXe

18 marca 2019, 09:15

@MaFiXe: kolega który ma ajfona mi to wysłał

Avatar qqwe22

18 marca 2019, 15:11

@MaFiXe: tylko prawilne telefunken produkowany w po nazistowskich fabrykach

Avatar the_endrju

21 marca 2019, 17:09

@MaFiXe: mam Xiaomi i nie moge sie doczekać aż wymienie go na iphone'a bo mnie wkurza juz

Avatar LSD2000

21 marca 2019, 17:36

@MaFiXe: Nikt:
Człowiek mający Iphone: MAM IPHONA

Avatar horai1000

18 marca 2019, 09:29

ja szanuje iPhone do iP6 lub SE dalej to dno

Japko bez Jobsa ssie

Avatar SongManka510

21 marca 2019, 17:23

@horai1000: zgadzam sie

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

A, okej

Najbardziej realistyczny spośród modów

Totalnie

Fergus

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Przerwa na herbatkę

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka