Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ch-chesz wyparować...?
Ładne rzeczy
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Ostry ten sędzia
Nie idź!
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 marca 2019, 18:52
Było
Odpisz
18 marca 2019, 18:53
Odpisz
18 marca 2019, 18:54
"not speed" czy "not the speed" jest poprawne?
Odpisz
18 marca 2019, 18:56
Odpisz
18 marca 2019, 18:59
I am not speed jako szybki bo the speed to szybkość (?)
Odpisz
18 marca 2019, 19:03
@stefus: masz rację, to drugie lepsze
Odpisz
Edytowano - 23 marca 2019, 09:44
Zalezy od kontekstu.
Jezeli chcesz powiedzieć "Nie jestem szybki" lepsza jest druga wersja, jezeli zas "Nie jestem szybkością" to "I am not the speed" wiedzie tutaj prym. Bardziej memiczna jest ta moja druga opcja
Odpisz
23 marca 2019, 10:21
@Hartio: dziękuję bardzo
Odpisz
22 marca 2019, 09:24
I am the fast
Odpisz
21 marca 2019, 14:37
Odpisz
21 marca 2019, 16:56
@Wolferon:
Odpisz
21 marca 2019, 15:32
Może i szybki ale na pewno nie jeżeli chodzi o rozum. Żaden szanujący się człowiek nie będzie marnował czasu na pisanie takej głupoty
Odpisz
21 marca 2019, 21:42
@Mr_Quicky: możesz już przestać.
Odpisz
18 marca 2019, 21:06
A najszybszy jesteś wtedy, gdy do tego pierwszego "Było" dołączysz dowód
Odpisz
21 marca 2019, 14:36
@rozwalgo: Jeszcze szybszy, gdy napiszesz "było" zanim ktoś wrzuci ten obrazek.
Odpisz
18 marca 2019, 18:46
Bylo
Odpisz
18 marca 2019, 18:47
nie jesteś szybki
Odpisz
18 marca 2019, 19:21
@stefus: czemu
Odpisz
18 marca 2019, 19:25
nie zdążyłes usunąć
Odpisz
18 marca 2019, 19:59
@stefus: a po co miałbym to robić
Odpisz
18 marca 2019, 18:46
Odpisz