Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Angielskie śmieszki
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
To się nie może nie udać
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Północne Węgry
Nie idź!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 marca 2021, 15:23
Bruno buccaletti
Odpisz
26 marca 2019, 08:30
Pierwsze skojarzenie(Jest to Czwórka/Four z Dimnesion W)
Odpisz
7 października 2020, 13:31
@Reinald: O cię, ale to ma długie nogi.
Odpisz
30 marca 2019, 16:42
A ja myślałam o Major z Ghost in shell, w szczególności filmowa wersja…
Odpisz
25 marca 2019, 21:00
Ej to jest w ogóle warte obejrzenia?
Odpisz
25 marca 2019, 21:57
@TellingKolega: tak
Odpisz
26 marca 2019, 07:25
@TellingKolega: Tylko próg wejścia tzw. pierwszy part może zniechęcić dużo osób... Ale potem jest super
Odpisz
26 marca 2019, 15:48
@TellingKolega: Jojo ma na pewno specyficzny styl graficzny. Pierwsza część Phantom Blood jest w porównaniu do kolejnych nie najlepsza ale sama w sobie utrzymuje dobry poziom. W drugiej części zaczyna się robić ciekawiej z każdą częscią. Szczególnie dobra częścią to 7 Steel Ball Run uważana za magnum opus twórcy. Nawet jezeli nie spodoba ci się seria warto obejżeć 7 kiedy już wyjdzie anime (na razie jest tylko manga).
Jest to shonen bez walk na to kto ma wyższy poziom mocy ale na strategię. Fajnym motywem są nawiązania do muzyki i wykonawców jako imiona i nazwy standów. Oczywiście są też memy których w serii jest naprawdę mnóstwo. Dziekuję za uwagę :)
Odpisz
Edytowano - 27 marca 2019, 08:09
@TellingKolega: może tak ale lepiej nie wchodz w fandom bo jest w ch*j toksyczny
Odpisz
28 marca 2019, 14:58
@TellingKolega: Toksyczny to bym nie powiedział. Jest jak każdy inny. Zależy jak się w nim zagłębisz
Odpisz
28 marca 2019, 16:57
@TellingKolega: Tak, ale uważaj na toksyczną część fandomu (jak oglądasz i masz normalną opinię, jesteś tzw. otaku, a gdy masz na tym obsesję jesteś weeaboo, po prostu - unikaj weeaboo, pogawędki rób z otaku)
Odpisz
18 marca 2019, 21:55
STIKKY FINGAH
Odpisz
26 marca 2019, 15:51
@Dolores_Umbridge: ARI ARI ARI ARI ARI ARI ARI ARI ARI
Odpisz
26 marca 2019, 07:39
J O J O
Odpisz
25 marca 2019, 20:20
Czego na głównej jest tak dużo jojo? Rok temu jakoś tak wiele go nie było.
Odpisz
25 marca 2019, 21:58
bo jest nowy sezon
Odpisz
25 marca 2019, 22:27
bo lgbt zwiększa swoje zasięgi
Odpisz
26 marca 2019, 02:26
bo duzo repostow na reddicie bylo ostatnio
Odpisz
25 marca 2019, 23:50
Rekuiem no... WAMMU WAAAAAA
Odpisz
18 marca 2019, 22:14
Yare yare daze, kradzione z r/shitpoststardustcrusaders ale i tak szanuje, BO TO JA
DIOOOO
WYRZEKŁEM SIĘ CZŁOWIECZEŃSTWA, JOJO WRYYYY
ZA WARUDO
Odpisz
18 marca 2019, 22:43
@Enddzi: Wpakowałeś więcej przer*chanych cytatów do tego komentarza niż ja zjadłem chleba w moim życiu
Odpisz
19 marca 2019, 15:20
@MrCienki: Musiałem. To się dzieje z człowiekiem gdy chce sobie odświeżyć 1 i 2 part a także stardust crusaders
Odpisz
25 marca 2019, 20:55
@Enddzi: TOKI YO TOMARE! ikibyou eka (nie umiem w japoński).
Odpisz
25 marca 2019, 20:46
Typ wygląda jak Gaben
Odpisz
19 marca 2019, 09:38
ten braciszek kojarzy mi się z Alanem z Kac Vegas
Odpisz
19 marca 2019, 07:15
Yare yare...
Odpisz
19 marca 2019, 00:56
Odpisz
18 marca 2019, 21:59
Powiedział gość co wygląda jak Joseph
Odpisz
19 marca 2019, 00:07
Ładny Johnny na profilowym
Odpisz
19 marca 2019, 00:54
Yyyy... noooo? It's just me, Gabe Newell.
Odpisz
18 marca 2019, 22:52
o nie najgorzej
Odpisz