Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Trzeba brać osobną torbę
To się nie może nie udać
Jakby trochę nie fair
No to posłuchane
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 4 września 2023, 20:15
K...a ludzie zachowujecie się jak totalne dzieci robiąc takie memy. A przynajmniej wdlg mnie
Odpisz
11 września 2020, 14:42
Ah tak losowe
Odpisz
12 marca 2023, 11:24
@Gateusz: ach tak losowe
Odpisz
20 stycznia 2023, 15:28
🤦🤦🤦🤦🤦🤦🤦🤦🤦🤦🤦🤦🤦🤦🤦🤦🤦🤦🤦
Odpisz
30 czerwca 2019, 18:16
Tam powinien wylądować fortnite
Odpisz
8 kwietnia 2019, 22:16
Odpisz
20 kwietnia 2019, 17:17
?
Odpisz
3 sierpnia 2020, 21:27
dalej nie wiemy o co chodzi
Odpisz
4 sierpnia 2020, 16:24
@Drag_on: Szkoda
Odpisz
27 marca 2019, 09:40
Fortnite to nie jest zła gra. To społeczność, gameplay, fabuła, mechanika i grafika są do dupy.
Odpisz
28 marca 2019, 22:00
@Pb_82: W ostatnich sezonach przez to co robią z tą grą można ją nazwać po części złą
Odpisz
1 kwietnia 2019, 21:02
@Pb_82: co ku*wa? skoro mechanika, fabuła, gameplay i grafika są do dupy = fortnite jest złą grą
Odpisz
6 kwietnia 2019, 10:32
@Krzyzak_Ball: o to mu chodzi.....
Odpisz
6 kwietnia 2019, 20:05
@ProMoruxBax: japie**ole jak ja mogłem nie wykryć tej ironii.
Odpisz
19 marca 2019, 20:33
Dzisiaj do gówniarza powiedziałam "fortnite ssie" a on odpowiedział "Chyba ty mi. Raczej LEGO friends ssie."
Odpisz
30 marca 2019, 11:36
bo lego friends ssie
Odpisz
30 marca 2019, 11:50
@FanModziaczka2017: wiem
Odpisz
1 kwietnia 2019, 10:34
wiem że ty wiesz
Odpisz
29 marca 2019, 08:25
Żeby to wstawić musiałeś w niego grać :/ masz raka!!!
Odpisz
27 marca 2019, 07:59
Fortnite do 3 sezonu - zajebista gra
Fortnite od 4 sezonu - gówno totalne
Odpisz
27 marca 2019, 12:06
@Mr_Quicky: który jest teraz?
Odpisz
27 marca 2019, 12:34
@mikigra8888: Chyba 8
Odpisz
27 marca 2019, 21:48
@Mr_Quicky:
Odpisz
27 marca 2019, 22:43
Boże jakie prawdziwe, w 100% się zgadzam
Odpisz
28 marca 2019, 12:15
@Mr_Quicky: nie wyzywaj Pana Boga nadaremna
Odpisz
28 marca 2019, 13:15
1. Nie nikogo nie wyzywam.
2. Nie wierzę w Boga
Odpisz
28 marca 2019, 17:09
@Mr_Quicky: r/whoosh
Odpisz
28 marca 2019, 20:55
@polak922: kiedy ktoś ma dużo minusów więc piszesz r/whoosh
Odpisz
28 marca 2019, 21:41
r/whoosh
Odpisz
28 marca 2019, 18:03
Dzieci śmieci
Odpisz
27 marca 2019, 14:19
Fortnite nie jest zły, tylko community
Odpisz
27 marca 2019, 21:42
@arceus1: o minecrafcie tez tak mowili
Odpisz
27 marca 2019, 21:49
@arceus1: Kontent wpychany na siłę, niezbalansowane bronie etc...
Odpisz
Edytowano - 27 marca 2019, 22:00
@Pendrag: Minecraft był i jest dobrą grą
Odpisz
27 marca 2019, 22:01
być może teraz tak jest, ale ja grałem trochę dawno więc rzeczywiście mogło się coś zmienić
Odpisz
26 marca 2019, 22:41
Dalej nie wiem czemu fortnite to gówno
Odpisz
26 marca 2019, 23:36
@xMacius: Chyba chodziło ci o "nwm czemu ludzie uważają fortnite za gówno"
Odpisz
27 marca 2019, 07:25
@Vampire_Gurl: no własnie o to mi chodzi.
Odpisz
Edytowano - 27 marca 2019, 07:53
@xMacius: ten sam schemat co z minecraftem ale szybciej zadziałał
Przez to że gra stała się popularna wśród dzieci głównie to zaczęli nią wszędzie srać dla wyświetleń i łatwej kasy
Więc ludzie zaczęli hejcić by przywrócić dawny stan rzeczy czyli że fortnajt ma swoją niszę fanów ale osoba której on nie interesuje nie jest nią zasypywany
+dużą wadą jest właśnie społeczność gry bo nie ważne co zrobisz to spotkasz dużo nadpopudliwych i wręcz żałosnych dzieci
Odpisz
Edytowano - 27 marca 2019, 08:03
@PapaSteryd: gram ponad rok żadnego nie spotkałam
Oprócz A H M E D A
Odpisz
27 marca 2019, 08:52
@Vampire_Gurl: bo to zależy od szczęścia. Tylko że jak ktoś nagra debila i wstawi na YT gdzie pełno osób już tak zrobiło to każdy myśli że community to totalne rozje**nie. A wystarczy włączyć któregokolwiek youtubera nagrywającego fortnite, który od czasu do czasu gra z nieznajomymi. I nic. Zero krzyków do mikrofonu i przekleństw czy puszczania muzyki na full przez mikrofon. Wiadomo, to się zdarza, ale ludzie za zwyczaj nie odzywają się wcale, albo gadają normalnie. Ja zdobyłem przez to wielu znajomych z całego świata. No ale nic, kłamstwo, a raczej hiperbolizacja czegoś wiele razy staje się prawdą ogólną niestety.
Odpisz
27 marca 2019, 11:10
@xMacius: i trzeba jeszcze dodać to, że twórcy wciskają content na siłę. Po co komu te quady i samoloty? wystarczy wózek sklepowy i golfowy. I jeszcze bronie i te działka które totalnie niszczą balans
Odpisz
27 marca 2019, 14:02
@pawlik5556: Ja spotykam głównie starszych graczy
Odpisz
27 marca 2019, 15:13
@adriano0510: Samoloty, wózki sklepowe i wózki golfowe zostały usunięte na start 8 sezonu
Odpisz
26 marca 2019, 21:02
WEŚ FORTNIT JEST FAINY A NIE JAK TY BJEDAKÓ
/s
Odpisz
26 marca 2019, 21:17
@Memeforteca: Ludzie chyba nie rozumieją co to "/s"
Odpisz
26 marca 2019, 22:38
@Big_Chungus: ja dzięki tobie rozumiem
Odpisz
27 marca 2019, 15:07
@Big_Chungus: NJE JA NIE TROLÓJE PO BROSTU AŁTOR KTUEY MA chyba AŁTYZM NIE MA KĄPÓTERA NA TAKIE FAJN E GRY XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD HAHHAHAHA!!!
/s x2
Odpisz
27 marca 2019, 10:23
Lol
Odpisz
19 marca 2019, 17:53
Yy nie ta gra to super jest ide po mame mazs przejepierniczone (żart)
Odpisz
19 marca 2019, 18:13
@bignigga: polecam /s
Odpisz
20 marca 2019, 07:19
@jacekpoz:
Odpisz
26 marca 2019, 21:18
@bignigga: "/s" znaczy sarkazm
Jeśli dasz to na końcu komentarza/wiadomości, to znaczy, że wypowiedź jest sarkastyczna
Odpisz
26 marca 2019, 21:20
@Big_Chungus: lepiej by było dać "kappa" to chyba każdy zrozumie
Odpisz
26 marca 2019, 21:23
@bignigga: Też dobre
Odpisz
27 marca 2019, 08:18
@bignigga: "/s" to jejowa tradycja
Odpisz