Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Shrexbox

Edytowano - 4 września 2023, 20:15

K...a ludzie zachowujecie się jak totalne dzieci robiąc takie memy. A przynajmniej wdlg mnie

Avatar Gateusz

11 września 2020, 14:42

Ah tak losowe

Avatar Kiilano

12 marca 2023, 11:24

@Gateusz: ach tak losowe

Avatar Shrexbox

20 stycznia 2023, 15:28

🤦🤦🤦🤦🤦🤦🤦🤦🤦🤦🤦🤦🤦🤦🤦🤦🤦🤦🤦

Avatar grototo

30 czerwca 2019, 18:16

Tam powinien wylądować fortnite

Avatar
Konto usunięte

8 kwietnia 2019, 22:16

Avatar Pendrag

20 kwietnia 2019, 17:17

?

Avatar Drag_on

3 sierpnia 2020, 21:27

dalej nie wiemy o co chodzi

Avatar
Konto usunięte

4 sierpnia 2020, 16:24

@Drag_on: Szkoda

Avatar Pb_82

27 marca 2019, 09:40

Fortnite to nie jest zła gra. To społeczność, gameplay, fabuła, mechanika i grafika są do dupy.

Avatar kacper100025

28 marca 2019, 22:00

@Pb_82: W ostatnich sezonach przez to co robią z tą grą można ją nazwać po części złą

Avatar Krzyzak_Ball

1 kwietnia 2019, 21:02

@Pb_82: co ku*wa? skoro mechanika, fabuła, gameplay i grafika są do dupy = fortnite jest złą grą

Avatar ProMoruxBax

6 kwietnia 2019, 10:32

@Krzyzak_Ball: o to mu chodzi.....

Avatar Krzyzak_Ball

6 kwietnia 2019, 20:05

@ProMoruxBax: japie**ole jak ja mogłem nie wykryć tej ironii.

Avatar
Konto usunięte

19 marca 2019, 20:33

Dzisiaj do gówniarza powiedziałam "fortnite ssie" a on odpowiedział "Chyba ty mi. Raczej LEGO friends ssie."

Avatar FanModziaczka2017

30 marca 2019, 11:36

bo lego friends ssie

Avatar
Konto usunięte

30 marca 2019, 11:50

Avatar
ZiemiaJestPlaska

1 kwietnia 2019, 10:34

wiem że ty wiesz

Avatar HAKUCZU

29 marca 2019, 08:25

Żeby to wstawić musiałeś w niego grać :/ masz raka!!!

Avatar Mr_Quicky

27 marca 2019, 07:59

Fortnite do 3 sezonu - zajebista gra
Fortnite od 4 sezonu - gówno totalne

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (7)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (7)
Avatar
Konto usunięte

28 marca 2019, 20:55

@polak922: kiedy ktoś ma dużo minusów więc piszesz r/whoosh

Avatar polak922

28 marca 2019, 21:41

r/whoosh

Avatar
Konto usunięte

28 marca 2019, 18:03

Dzieci śmieci

Avatar arceus1

27 marca 2019, 14:19

Fortnite nie jest zły, tylko community

Avatar Pendrag

27 marca 2019, 21:42

@arceus1: o minecrafcie tez tak mowili

Avatar
Konto usunięte

27 marca 2019, 21:49

@arceus1: Kontent wpychany na siłę, niezbalansowane bronie etc...

Avatar arceus1

Edytowano - 27 marca 2019, 22:00

@Pendrag: Minecraft był i jest dobrą grą

Avatar arceus1

27 marca 2019, 22:01

być może teraz tak jest, ale ja grałem trochę dawno więc rzeczywiście mogło się coś zmienić

Avatar xMacius

26 marca 2019, 22:41

Dalej nie wiem czemu fortnite to gówno

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar Vampire_Gurl

27 marca 2019, 14:02

@pawlik5556: Ja spotykam głównie starszych graczy

Avatar Big_Chungus

27 marca 2019, 15:13

@adriano0510: Samoloty, wózki sklepowe i wózki golfowe zostały usunięte na start 8 sezonu

Avatar Memeforteca

26 marca 2019, 21:02

WEŚ FORTNIT JEST FAINY A NIE JAK TY BJEDAKÓ

/s

Avatar Big_Chungus

26 marca 2019, 21:17

@Memeforteca: Ludzie chyba nie rozumieją co to "/s"

Avatar TellingKolega

26 marca 2019, 22:38

@Big_Chungus: ja dzięki tobie rozumiem

Avatar Memeforteca

27 marca 2019, 15:07

@Big_Chungus: NJE JA NIE TROLÓJE PO BROSTU AŁTOR KTUEY MA chyba AŁTYZM NIE MA KĄPÓTERA NA TAKIE FAJN E GRY XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD HAHHAHAHA!!!
/s x2

Avatar ProMoruxBax

27 marca 2019, 10:23

Lol

Avatar bignigga

19 marca 2019, 17:53

Yy nie ta gra to super jest ide po mame mazs przejepierniczone (żart)

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar Big_Chungus

26 marca 2019, 21:23

@bignigga: Też dobre

Avatar knight_of_the_night

27 marca 2019, 08:18

@bignigga: "/s" to jejowa tradycja

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar memediler
Dodane przez: memediler

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Trzeba brać osobną torbę

To się nie może nie udać

Jakby trochę nie fair

No to posłuchane

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka