Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Trzeba brać osobną torbę
Phi!
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Przerwa na herbatkę
Nie zadzieraj z bobrami
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 listopada 2025, 20:00
Nascar Heat 5
Ale to było do przewidzenia
Odpisz
27 kwietnia 2024, 13:18
Nothing Together.
Odpisz
15 listopada 2019, 20:26
Call of duty 3 albo słabo szukam albo żaden polski zagrajmer tego nie nagrał.
Jak na ironię w tym jednym call of duty była kampania z Polakami
Odpisz
27 kwietnia 2024, 11:38
@B1234567890: POLSKA GUROM
Odpisz
7 września 2021, 12:59
Space Station 13
Odpisz
15 czerwca 2021, 09:49
EG1 i EG2.
Odpisz
30 kwietnia 2021, 15:48
Stellaris
Odpisz
12 kwietnia 2021, 10:28
R. I. P. Brawl Stars
Odpisz
12 kwietnia 2021, 10:27
rel
Odpisz
2 lipca 2020, 22:39
osu! Polacy w to są najlepsi na świecie
Odpisz
24 marca 2019, 08:44
Tasty Planet: Back for Seconds czasem
Poza tym niech zgłoszą się tu gracze Assassin's Creed IV: Black Flag proszę
Odpisz
24 marca 2019, 08:51
@SpokoLoko420: zgłaszam się
Odpisz
24 marca 2019, 08:56
@SpokoLoko420: zgłaszam się
Odpisz
24 marca 2019, 08:58
@SpokoLoko420:
Witam. Melduję się.
Odpisz
24 marca 2019, 15:37
@MegaSonicMan: więc jest tu kilku moich braci. Dobrze wiedzieć
Odpisz
24 marca 2019, 19:07
@SpokoLoko420: Zgłaszam się
Odpisz
25 września 2019, 21:18
@SpokoLoko420: zgłaszam się
Odpisz
23 kwietnia 2019, 00:38
Giants: Citzen Kabuto? Ktoś coś?
Odpisz
28 marca 2019, 18:17
Polanie II tak bardzoo
Odpisz
25 marca 2019, 20:25
Devil May Cry?
Odpisz
23 marca 2019, 22:15
Metal Gear Solid? Halo?
Odpisz
24 marca 2019, 09:12
Grałem w The Phantom Pain i niedługo będę grał w PeaceWalkera
Odpisz
Edytowano - 24 marca 2019, 09:17
@Skwarek218: W takim razie polecam zagrać kiedyś w trójkę i jedynkę. Zdecydowanie najlepsze części.
Odpisz
24 marca 2019, 09:29
Niestety nie mam aktualnie sprzętu, aby zagrać w Snake Eater ;c
Aczkolwiek w MGS1 postaram się zagrać
Odpisz
25 marca 2019, 14:37
Lubie popykać w Halo 2 czasami
Odpisz
24 marca 2019, 21:23
Hello Charlotte?
Odpisz