Czeski memik na lepszy humor
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To musiało być męczące
Cóż za brak szacunku
Co to takiego?
Nieuczciwa ocena
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Nie są aż takie pyszne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 marca 2019, 18:52
Ten staruch to wygląda jak stary człowiek co już nie może
Odpisz
19 marca 2019, 19:27
@zyl15: no widzisz
Odpisz
20 marca 2019, 17:07
@zyl15: S A N T I A G O
Odpisz
23 marca 2019, 12:03
@zyl15: ?
Odpisz
23 marca 2019, 12:29
pamtri
Odpisz
23 marca 2019, 13:34
@lajoner1: S A N T I A G O G O
Odpisz
23 marca 2019, 13:37
@ASIMOW_2: S
Odpisz
23 marca 2019, 13:42
Zyl15 w swoim komentarzu nawiązał do powieści "Stary człowiek i morze" Ernesta Hemingwaya. Główny bohater tego dzieła nosi imię Santiago. Lajoner1 z kolei nawiązał swoim komentarzem do youtubera Pamtri, robiącym dziwne animacje. W większości odcinków pojawia się tajemniczy Santiago o wyglądzie Księdza z Half Life 2. Najczęściej zabija on wszystkich bohaterów, wcześniej wypowiadając swoje imię.
Odpisz
23 marca 2019, 14:34
@lajoner1:
ROSER ARE RED
VIOLETS ARE BLUE
SANTIAGO WILL KILL YOU
Odpisz
23 marca 2019, 14:46
Oh ok
Odpisz
24 marca 2019, 09:07
@gobo333: Czekaj, czekaj. Kto to jest Pamtri?
Odpisz
24 marca 2019, 09:27
@lajoner1: Żałuj że nie wiesz
Odpisz
19 marca 2019, 18:53
Dziadke idziesz pooglądać piłkę nożną?
A kto gra
Czechy słowacja
Przeciwko komu
??????????
Odpisz
23 marca 2019, 13:49
kazdy chyba to rozumie bez tlumaczenia
Odpisz
23 marca 2019, 13:52
@Pendrag: ja nie rozumialem xd
Odpisz
23 marca 2019, 14:32
@Sarenka270: to jaki z ciebie Polak?!
Odpisz
Edytowano - 23 marca 2019, 14:40
@Nemezis_: czekaj...
Odpisz
23 marca 2019, 17:22
@Nemezis_: nigdy się nie uczyłem czeskiego, ale rozumiem, bo to (dla mnie) zbliżony do polskiego język. No i jest zabawny xD ( obejrzcie cěską wersję filmu "300"
Odpisz
23 marca 2019, 12:23
Słyszałem wersję Austria-Węgry. Ale to może i lepiej że zmienili, bo ci co pamiętali Austro-Węgry już w większości nie żyją.
Odpisz
20 marca 2019, 00:20
Najdziwniejsze jest to, że nie znając czeskiego da się to zrozumieć.
Odpisz
20 marca 2019, 10:37
@Eliteq_PL: bo było po polsku juz kilka razy
Odpisz
23 marca 2019, 12:21
@Eliteq_PL: Ciekawostka jest taka że Czesi do XIX wieku byli ku*ewsko zgermanizowani. Swój język odtworzyli częściowo na podstawie starych źródeł, ale częściowo też na podstawie Polskiego. Stąd jest dla nas tak dobrze zrozumiały.
Odpisz
19 marca 2019, 19:18
Kiedy było, ale dodasz po czesku
*murzyn z palcem na czole*
Odpisz
19 marca 2019, 18:59
Českě mémy záwše na propsě
Odpisz