Zatrzymać tę machinę zniszczenia!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Fajnie że odpowiedzieli
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Pozdrawiam świetliki
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 marca 2019, 20:06
Nowy TES może leczyć raka ale i tak poprzednia część będzie lepsza.
Odpisz
22 marca 2019, 20:16
@smierd: morrowind i oblivion na zawsze w moim serduszku
Odpisz
22 marca 2019, 21:31
@arceus1: sKyRiM tO gÓwNo - ja mam prawie 250h o świetnie się bawiłem, może nie było faktycznie głębokiej fabuły, ale gra nie jest zła, a na pewno nie jest żadną hańbą czy ujmą dla serii
Nie bez powodu Skyrim jest ogólnie uważany za jedną z lepszych gier - nie chodzi o wyszukane podejście do mechanik, ciekawostek i zagwostek, a po prostu przyjemności jaką czerpiemy z gry - większości, zdecydowanej większości gra się dobrze, co oznacza, że gra nie jest taka zła
Odpisz
Edytowano - 23 marca 2019, 07:44
@fullfun: nie mówię że Skyrim to gówno, lubię skyrima. Po prostu napisałem że morrowind i oblivion będą w moim serduszku bo te dwie części kojarzą mi się z dzieciństwem ( i od razu hejt dostałem -_-)
Odpisz
Edytowano - 23 marca 2019, 17:46
@arceus1: To nie był ani hetj, ani odniesienie do Twojego komentarza, heh
Po prostu rzuciłem luźna opinię do komentarza wyżej, nawet gdyby, to pod hejt nie podchodzi ;D
Odpisz
23 marca 2019, 18:40
@fullfun: chodzi mi o strzałki
Odpisz
23 marca 2019, 19:36
@arceus1: ja tam strzałek nie klikam
Odpisz
20 marca 2019, 10:36
"Wydaje mi się że nie słyszałeś, powtórzyć musze jeszcze raz"
Teraz użyje słów których już wypowiadałem setki razy.
Po co robić kilka gier w tym samym czasie?
Chociażby taki przykład God of war I RDR 2 przeciwko Just Cause 4 I fallout 76
Robiąc 1 grę, firma maksymalnie skupia się na danej produkcji i dociąga każdy detal, podczas kiedy Just Cause 4 wygląda jakby dalej był w Becie, a Fallout 76 to Fallout 76
Odpisz
22 marca 2019, 20:10
Amen
Odpisz
22 marca 2019, 20:24
Więcej gier = więcej pieniążków dla firmy
Odpisz
22 marca 2019, 20:51
@tomek123321: Oraz zmniejszenie reputacji firmy, a więc mniejszą sprzedaż w przyszłości, do tego gra nie będzie zapamiętana, zawsze to - do reklamy... Chociaż ja się nie znam, mogę się mylić.
Odpisz
22 marca 2019, 22:05
Też jestem tego zdania, ale wygląda na to, że więcej jest osób, które i tak kupią niż się zbuntują więc wychodzi im na plus
Odpisz
23 marca 2019, 07:24
@tomek123321: fajne yoyo
Odpisz
23 marca 2019, 10:02
@baarts: No fajne, tylko szkoda że go nie posiadam :/
Odpisz
23 marca 2019, 10:40
@tomek123321: ano szkoda
Odpisz
19 marca 2019, 18:54
Skyrim 6 może nie będzie takie zły
Odpisz
19 marca 2019, 18:55
@Ambassador: Założę się na 1000zł, że to będzie gniot.
Odpisz
19 marca 2019, 18:55
@Ambassador: bydzie Skyrim 77
Odpisz
19 marca 2019, 18:56
@Ambassador: Główny bohater to czarny gej, gra ma tekstury z Painta i dodają tańce z Fortnite. A gra ma takie bugi, że zdychasz zanim postawisz krok
Odpisz
19 marca 2019, 19:27
@rozwalgo: Twoje profilowe okropnie mnie rozśmieszyło
Odpisz
23 marca 2019, 03:13
@Ambassador: Skyrima 2 jeszcze nie wydali
Mówimy o TES 6
Odpisz
23 marca 2019, 06:52
@Ambassador: TO NIE JEST SKYRIM VI TYLKO ELDER SCROLLS VI, V JEST NAZWANA SKYRIM BO TO SIE ROZGRYWA W TAMTEJ KRAINIE KU*WA
Odpisz
23 marca 2019, 10:02
nbc
Odpisz
23 marca 2019, 07:39
Ja i tak czekam na 28 marca i Borderlands 3._. Błagam żeby Gearbox tego nie spie**olił.
Odpisz
Edytowano - 22 marca 2019, 21:13
Ja bym chciał zobaczyć remaster Skyrima V na grafice która nie spali mi oczu (tylko z tego powodu jeszcze w to nie zagrałem) (jesli ktoś ma moda na grafikę która nie wypali mi oczu ani nie wymaga 2xRTX2080Ti i i9-9980WX to poproszę)
Odpisz
23 marca 2019, 03:16
Specyfikację komputera poproszę
Odpisz
23 marca 2019, 16:57
@Reaper_: 1060 6gb i5 8400 16gb ram 3000mhz
Odpisz
Edytowano - 24 marca 2019, 15:54
NobleSkyrim, Rudy Enb z Climates of Tamriel.Na pancerz.itp używam aMidianBorn Book of Silence. To takie podstawowe, jakieś bardziej szczegółowe mogę dać, ale to powinno wystarczyć.
Odpisz
22 marca 2019, 23:46
A może specjalnie zrobili F76 na szybko lub oddali je mniej doświadczonemu studiu, tylko po to, aby TES VI stał się Grą Roku?
Odpisz
22 marca 2019, 23:09
It's a trap
Odpisz
19 marca 2019, 23:13
oddałbym noge rękę i dziewictwo analne żeby tes 6 i fallout 5 był dobrą grą
Odpisz
22 marca 2019, 21:32
@dawcaAiDS: z ręką bym się wstrzymał..
Ciężko by było grać
Odpisz
22 marca 2019, 21:36
@fullfun: lepiej mieć jedną rękę o fallout 5 niż tylko dwie ręce
Odpisz
22 marca 2019, 20:33
Kiedy Fallouta 76 dają w gratisie do nakładek na analogi do Dualshocka 4, a teraz dodają w gratisie do mielonki w Lidlu.
Odpisz
22 marca 2019, 20:29
Które będzie na tym samym silniku
Odpisz
22 marca 2019, 20:23
Nie no, jak fallout 76 jest dodawany do końcówek od słuchawek, i ma więcej błędów nież liczba w nazwie, to albo się ograna i popra *ekhem* popr *ehm* poprawią, albo zrobią tes 6 świetne ;/
Odpisz
22 marca 2019, 20:05
No cóż, może będzie kolejny dodatek do konsol
Odpisz
19 marca 2019, 19:02
albo dostaniemy druga chłostę albo VI okaże się być czymś kozak fest
Odpisz