Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Mikrus19

24 marca, 20:55

A Jelcyn?

Avatar gimperluj

24 marca, 20:00

A Gorbaczow

Avatar Keraton

24 marca, 14:43

"ustąpił" to trochę mijające się z prawdą określenie. Został zmuszony do podania się do dymisji o ile mnie pamięć nie myli jakieś 3 lata po nieudanej akcji militaryzacji Kuby i instalacji tam rakiet skierowanych w stronę USA. Przynajmniej miał godną emeryturę na uboczu.

Avatar Holandia

24 marca, 14:50

@Keraton:
Masz rację, oczywiście. Z tym, że jakby tłumaczyć jak to wyglądało dokładniej, trzeba by to chyba rozbić na dwa obrazki. To był raczej taki skrót myślowy.

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 24 marca, 14:29

Niestety widziałem w losowych :(

Avatar Holandia

19 marca, 19:48

Większości, szczególnie wśród starszych osób wydaje się nadal, że Chruszczow był takim komikiem i błaznem, który za wszelką cenę chciał udowodnić wszystkim dookoła, że jest zwyczajnie głupszy od reszty. Trudno o większe kłamstwo na jego temat. To był naprawdę inteligentny człowiek, który dla rodziny zrobiłby wszystko. Od pewnego momentu wręcz z niedowierzaniem patrzył na to, w jakie bagno się wpakował i za czym wkrótce będzie się musiał opowiadać. Nadzwyczajne sytuacje, wymagają nadzwyczajnych rozwiązań - takim właśnie było zgrywanie przed Stalinem idioty. Raz nawet, żeby ten wstyd przezwyciężyć, wybrał chyba najgorszą opcję z możliwych - schlanie się tak, żeby nic nie pamiętać. Ja jakbym się na drugi dzień dowiedział, że robiłem striptiz przed całą szkołą, rzuciłem się im na ręce i chrumkałem jak świnia na cały regulator to chyba bym sobie w łeb palnął. Oczywiście to, że on nie pamiętał, nie oznaczało, że inni też tak mieli. Beria, jak zwykle nie przebierający w słowach, zwrócił się do niego podczas jednej kłótni ,,Czego krzyczysz ty knurze pie**olony?". No i cała powaga poszła się walić. Nic dziwnego, że mu to później dźwięczało w głowie.

Avatar mleko23

19 marca, 19:44

Po odsunięciu od władzy czytał Orwella i mówił o socjalizmie "Co to za gówniany ustrój, w którym trzyma się ludzi na uwięzi?"

Sprawdź czy masz wymagane wtyczki, a następnie opisz dokładnie problem najlepiej ilustrując go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Działa to działa

Oddawajcie moje pieniądze!

Bohater

Netflix wyprodukuje nowe kreskówki w tym uniwersum

Prawdziwe legendy

Czyżby człowiek kultury?

Alternatywna wersja

Jak śmiesz?!

Czy jestem wybrańcem?

Tytuł poszedł spać na tylne ławki

Imperium kontratakuje

Najgorzej jest wtedy, gdy to zadanie jest najwyżej punktowane

Nudziło się komuś

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka

Nikita Chruszczow był jedynym radzieckim przywódcą, który ustąpił ze stanowiska, a w dodatku przeżył.
Pierwsze miesiące były szczególnie trudne dla świeżo upieczonego przymusowego emeryta. Lata upokorzeń, wyzwisk i poniżania szczególnie odbiły mu się na psychice. Przez następne pół roku człowiek, który przez 10 lat rządził Związkiem Radzieckim, miał głęboką depresję. Rodzina robiła, co mogła, żeby go pocieszyć, ale na próżno. Kiedy jego wnuka zapytano w szkole, czym dziadek zajmuje się na emeryturze, ten odpowiedział szczerze: "Dziadek płacze"