Ja bym tam nie wierzył...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Ładne rzeczy
Lekko nie będzie
Dobrze czasem się oderwać
Jakby trochę nie fair
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 lipca 2025, 10:49
Chlebek marcepanowy i krakersy to moje ulubione przekąski
Odpisz
19 marca 2019, 21:14
Zabijecie mnie, ale najlepsze są marcepanowe
Odpisz
19 marca 2019, 21:34
@rozwalgo: TAK NARESZCIE GŁOS ROZSĄDKU W ŚWIECIE CIEMNOTY
Odpisz
26 marca 2019, 15:11
@rozwalgo: Marcepanowe są pyszne
Odpisz
26 marca 2019, 17:34
@rozwalgo:
Odpisz
26 marca 2019, 17:56
@rozwalgo: Też tak robie
Odpisz
2 lutego 2022, 16:26
@rozwalgo: ja uwielbiam marcepan i czekoladki z nim, ale z merci nie bardzo mi smakują
Odpisz
27 marca 2019, 17:18
Kawowe najlepsze
Odpisz
12 grudnia 2020, 09:37
@koksik313: racja
Odpisz
26 sierpnia 2020, 11:23
Te są najlepsze ale kawowe innych firm są ochydne
Marcepan najgorszy
Odpisz
12 grudnia 2020, 09:36
@Janek1312: pełna zgoda
Odpisz
28 kwietnia 2019, 18:54
Kawowe zjada się na początku, żeby potem te lepsze zabiły smak paskudnej kawy.
Odpisz
27 marca 2019, 10:24
Zawsze je zjadam jako pierwsze OwO
Są najlepsze
Odpisz
27 marca 2019, 08:56
Zawsze zaczyna sie od jasnych brązowych lub zielonych to polska tradycja
Odpisz
26 marca 2019, 21:35
Te z merci akurat są dobre
Odpisz
26 marca 2019, 20:45
Dwa słowa które zaprzeczą fałszywości tego... moja matka
Odpisz
26 marca 2019, 18:45
Zawsze jadłem kawowe jako pierwsze, więc czy to jest jakiś żart na który jestem zbyt pobudzony, by zrozumieć?
Odpisz
26 marca 2019, 18:32
Praliny najlepsze
Odpisz
26 marca 2019, 17:52
Ja uwielbiam deserowe i śmietankowe, a resztę daję bratu.
Odpisz
26 marca 2019, 18:03
@Legolas9988: ja tak samo
Odpisz
26 marca 2019, 15:47
ja tam kocham kawowe
są najlepsze obok gorzkich
Odpisz
26 marca 2019, 15:32
Ja zawsze jem najpierw to co najgorsze, a najlepsze zostawiam sobie na koniec.
Odpisz
26 marca 2019, 14:55
...ja zawsze jem kawowe jako pierwsze XDDDD
Odpisz