Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Przerwa na herbatkę
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Phi!
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Młodzi gniewni
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 stycznia 2022, 16:39
To samo tyczy się anime
Odpisz
11 czerwca 2021, 19:37
Odpisz
8 sierpnia 2021, 17:08
@Oliwier256: Mmmm Balony
Odpisz
30 maja 2021, 10:17
Totalna porażka jest bardziej skierowana do nastolatków
Odpisz
26 marca 2019, 06:54
Happy tree friends to bardzo przyjazna dzieciom kreskówka
Odpisz
26 marca 2019, 12:32
@TheMJawesome: To prawda, puścili mi to jak miałem 3 lata
Odpisz
26 marca 2019, 15:59
@rozwalgo:
Odpisz
24 kwietnia 2020, 10:11
@rozwalgo: Naprawdę?!
Odpisz
13 czerwca 2020, 21:14
@rozwalgo: Zgłoś siem
Odpisz
13 czerwca 2020, 21:49
Co
Odpisz
10 września 2019, 11:38
Ale pokazują też seriale dla młodszych.
Odpisz
19 marca 2019, 22:08
Mamo i tato wszystko gra
Odpisz
19 marca 2019, 22:12
@xmrocznax: widzę was wciąż w moich snach
Odpisz
19 marca 2019, 22:19
kim chce być o to pytacie mnie
Odpisz
19 marca 2019, 22:20
i myśle że to już dobrze wiem
Odpisz
19 marca 2019, 22:39
@Ginny1374: bo ja chciałbym byyyć sławny
Odpisz
19 marca 2019, 23:40
@Pandzianikki: spakowane torby na drogę już mam
Odpisz
19 marca 2019, 23:59
@kacperro520: kiedyś dojdę tam
Odpisz
20 marca 2019, 07:16
bo ja
Odpisz
20 marca 2019, 07:21
@Ginny1374: chciałbym być
Odpisz
20 marca 2019, 07:22
sławny
Odpisz
20 marca 2019, 08:14
@Lisielek_Kisielek: Nananananananananananananananananananana
Odpisz
20 marca 2019, 11:06
Nananananananananananananananananananana
Odpisz
20 marca 2019, 13:04
@Chraszcz: Ja chciałbym być
Odpisz
25 marca 2019, 21:09
Troche zje**liscie bo pomineliscie 2 zwrotke.
Odpisz
25 marca 2019, 21:25
@maciek102002: LECIMY OD NOWA
Odpisz
25 marca 2019, 22:00
@Pandzianikki: Mamo i tato wszystko gra
Odpisz
25 marca 2019, 22:13
Widzę was wciąż w moich snach
Odpisz
25 marca 2019, 22:16
@ChickenOnRaft: Kim chce być o to pytacie mnie
Odpisz
25 marca 2019, 23:17
@BUBER: i myślę że to już dobrze wiem
Odpisz
25 marca 2019, 23:26
@kacperro520: bo ja chciałbym byyyć sławny
Odpisz
25 marca 2019, 23:33
@KoalaStefan: Nananananananananana
Odpisz
26 marca 2019, 00:19
@MituDestroyer: Chcę blisko słońca sobie żyć
Odpisz
26 marca 2019, 00:33
@Asia99: w tej drodze nie przeszkodzi mi nikt
Odpisz
26 marca 2019, 06:44
@kacperro520: spakowane torby na droge już mam
Odpisz
26 marca 2019, 06:45
@BUBER: zaraz będę tam
Odpisz
Edytowano - 26 marca 2019, 06:55
(kiedyś dojdę tam*)
Bo ja chciałbym byyyć... sławny
Odpisz
Edytowano - 26 marca 2019, 07:09
@arceus1: Nanananananananananana
Odpisz
26 marca 2019, 07:52
@BUBER: Słyszałem tą piosenke w mojej głowie
Odpisz
26 marca 2019, 14:03
@Jasnowidz: Dobra, od nowa bo zepsułeś
Odpisz
26 marca 2019, 14:30
Myślałem że już koniec. Przepraszam. Jako iż zepsułem to ja zaczne
Mamo i tato wszystko gra
Odpisz
26 marca 2019, 14:41
@Jasnowidz: Widzę was wciąż w moich snach
Odpisz
26 marca 2019, 14:42
Kim chce być o to pytacie mnie
Odpisz
26 marca 2019, 15:37
@Jasnowidz: i myślę że to już dobrze wiem
Odpisz
26 marca 2019, 15:38
@BUBER: Bo ja chciałbym byyyć sławny
Odpisz
26 marca 2019, 16:03
@Jasnowidz: nanananananananananananananana
Odpisz
Edytowano - 26 marca 2019, 16:05
@Lisielek_Kisielek: no i znowu trzeba od nowa >:c
Odpisz
Edytowano - 26 marca 2019, 17:04
@BUBER: Mamo i tato wszystko gra
Odpisz
26 marca 2019, 19:25
@MituDestroyer: widzę was wciąż w moich snach
Odpisz
26 marca 2019, 19:39
kim chcę być
Odpisz
27 marca 2019, 07:32
@Pikawa: o to pytacie mnie
Odpisz
27 marca 2019, 08:12
@MituDestroyer: i myślę że to już dobrze wiem
Odpisz
31 marca 2019, 23:32
bo ja, chciałbym byyyyyyyć sławny
Odpisz
1 kwietnia 2019, 00:13
@Asia99: chcę blisko słońca sobie żyć
Odpisz
1 kwietnia 2019, 06:52
w tej drodze nie przeszkodzi mi nikt
Odpisz
1 kwietnia 2019, 07:59
@MituDestroyer: spakowane torby na drogę już mam
Odpisz
1 kwietnia 2019, 17:29
kiedyś dojdę tam
Odpisz
1 kwietnia 2019, 18:04
@MituDestroyer: bo ja
Odpisz
1 kwietnia 2019, 18:43
@Slenderowiec2012: chciałbym byyyyyyyyyyć sławny...
Nananananana nanananana nananananana
Odpisz
1 kwietnia 2019, 18:56
starczy wam
Odpisz
1 kwietnia 2019, 21:47
@KoalaStefan: nie
Odpisz
1 kwietnia 2019, 21:48
@Pandzianikki: to było stwierdzenie
Odpisz
1 kwietnia 2019, 21:57
@KoalaStefan: a ja zaprzeczam stwierdzeniu
Odpisz
1 kwietnia 2019, 22:00
@Pandzianikki: o ty dziadu
Odpisz
1 kwietnia 2019, 22:39
@KoalaStefan: Ciemno wszędzie, głucho wszędzie, Co to będzie, co to będzie?
A tak na poważnie to huehuehue
Odpisz
2 kwietnia 2019, 09:15
@Pandzianikki: niech się dzieje wola nieba. Z nią się zawsze zgadzać trzeba
Odpisz
4 kwietnia 2019, 19:42
@sok930: mamo i tato wszystko gra
Odpisz
4 kwietnia 2019, 21:09
@dawidpl1231: no właśnie nie gra, siedzimy tu prawie dwa tygodnie jak dobrze licze
Odpisz
5 kwietnia 2019, 01:14
@KoalaStefan: bo cały czas ktoś przerywa
Odpisz
5 kwietnia 2019, 01:15
@Asia99: to klątwa jak te pseudo-łańcuszki, będziemy tu siedzieć aż nie skończymy tej piosenki xd
Odpisz
5 kwietnia 2019, 14:02
@Asia99: oh no...
Odpisz
14 sierpnia 2019, 10:11
@sok930: Mamo i tato wszystko gra...
Odpisz
15 sierpnia 2019, 00:59
no przepraszam ale ja nie WYCZYMIE ZARA
Odpisz
19 marca 2019, 22:05
STOPY GWEN
Odpisz
19 marca 2019, 22:05
stopy gwen
Odpisz
19 marca 2019, 22:06
@SongMan: sTOPY GWEN
Odpisz
26 marca 2019, 21:03
Stopy Gwen
Odpisz
26 marca 2019, 22:22
10/10 would suck on her toes
Odpisz
14 sierpnia 2019, 10:06
sToPy GwEn
Odpisz
29 kwietnia 2019, 15:41
Ah te bajeczki
Odpisz
27 marca 2019, 20:39
Moja ulubiona bajka kiedy miałam 8 lat❤❤❤
Odpisz
27 marca 2019, 16:02
I tak była zajebista.
Odpisz
Edytowano - 25 marca 2019, 21:26
Sam się do teraz zastanawiam jak oni jeszcze nie zbanowali paru odcinków
Odpisz
26 marca 2019, 19:31
@Domkri: Wystarczy że w polskiej wersji usunęli wiele scen
Odpisz
25 marca 2019, 22:46
Mmm stopy gwen
Odpisz
26 marca 2019, 13:16
Co?
Odpisz
26 marca 2019, 12:33
Nie lubiłem tego
Odpisz
26 marca 2019, 15:58
@rozwalgo: Ja też nigdy nie lubiłem tej bajki
Odpisz
26 marca 2019, 11:58
Em...jak mają przeklinać jeśli jest tam cenzura?
Odpisz
19 marca 2019, 22:21
Gwen, Duncan i Leshawna są moimi faworytami
Odpisz
25 marca 2019, 21:33
@Ginny1374: A ja akurat uwielbiałam (i wciąż uwielbiam) Codiego, Izzy, Noah i Gwen
Odpisz
Edytowano - 25 marca 2019, 21:38
@BardzoOryginalnaNazwa: Izzy, Heather, Scott, Alejandro i Duncan
Kogo najbardziej nie lubiliście?
Odpisz
25 marca 2019, 22:15
@Ginny1374: Scott ponad życie
Odpisz
25 marca 2019, 22:27
<3
Odpisz
25 marca 2019, 22:30
<33
Odpisz
26 marca 2019, 10:01
@Ginny1374: Wszyscy byli spoko, oprócz jeden Heather, bo to zwykła suka.
Odpisz
26 marca 2019, 11:35
Ona była super, ja nie znoszę Courtny, jejku co za gupia baba
Odpisz