Jedna z najlepszych zabaw w dzieciństwie
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Fajnie że odpowiedzieli
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 stycznia 2018, 15:28
TRUU
Odpisz
23 sierpnia 2016, 19:09
tru
Odpisz
16 listopada 2013, 20:24
Wolałem zabawy w chowanego.
Na wsi miałem takie miejsce gdzie często rosły wysokie, żółte, gęste źdźbła trawy. I były takie jakby schodki na dół z ziemi. Jeden schodek wysokość 2 m. Idealne miejsce do chowanego.
Odpisz
22 lutego 2016, 15:12
@PlomykowkaPL: Chowany rządzi :D
Odpisz
1 września 2014, 17:22
no to racja :>
Odpisz
18 sierpnia 2013, 18:14
wciąż w to się bawię
Odpisz
10 sierpnia 2013, 21:57
Bingo!!!
Odpisz
12 lipca 2013, 22:17
No, było... jest i będzie!
Odpisz
Edytowano - 12 lipca 2013, 12:16
Przyznaję się :3
Odpisz
9 lipca 2013, 17:51
przyznaję się
Odpisz
8 lipca 2013, 14:46
True story :D
Odpisz
7 lipca 2013, 14:56
Jak z dzieciństwa ? Ja nadal się w to bawię ... ;-;
Odpisz
7 lipca 2013, 10:56
zawsze gdy w to się bawiliśmy mieliśmy 3 życia.
Odpisz
7 lipca 2013, 11:18
Ty i Mario? :P
Odpisz
7 lipca 2013, 11:20
@kolega_enaliona: Tak, ale on zawsze wygrywał :<
Odpisz
7 lipca 2013, 14:04
Jak się grzybki zżera to się ma :P
Odpisz
7 lipca 2013, 13:45
co to za gra
...
Odpisz
22 lutego 2016, 15:13
@sfgame796: Kolejny Gimb z dzieciństwem przet komputerem...
Odpisz
7 lipca 2013, 13:21
hehehe Bardzo fajna była, ale i tak nie najlepsza xD
Odpisz
7 lipca 2013, 13:16
no
Odpisz