Szybko! Wezwać antyterrorystów!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie idź!
Jakby trochę nie fair
Płać pan
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Ładne rzeczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 marca 2019, 18:11
À propos handlujących babć i narkotyków to w Łodzi na pewnym rynku siedzą starsze panie i handlują swoimi lekami
Odpisz
21 marca 2019, 18:18
@Sputnik: konfident
Odpisz
21 marca 2019, 22:29
@Soldier69: Prawie, nie powiedziałem na którym
Odpisz
28 marca 2019, 19:14
@Sputnik: Z ciekawości tylko zapytam o jakie konkretnie produkty chodzi .-.?
Odpisz
29 marca 2019, 07:58
@GrazZ: Klonazepam itp.
Odpisz
21 marca 2019, 18:37
DOSTALIŚMY GRYPSA OD MIĘTUSA, ŻE SIĘ SPRUŁEŚ I CHŁOPAKÓW POSPRZEDAWAŁEŚ, ŻE JESTEŚ FRAJER Z WOLNOŚCI. CH*J CI W DUPE NYGUSIE
Odpisz
28 marca 2019, 23:23
@Adamix04: Masz kwit! Sram na Twój kwit.
Odpisz
21 marca 2019, 19:21
Księga ulicy mówi jasno: Je**ć konfidentów
Odpisz
28 marca 2019, 22:33
@Bumgo: Zawiśnie w lesie kto doniesie
Odpisz
28 marca 2019, 18:33
Tak z ciekawości spytam, ile jejaków próbowało narkotyków?
Odpisz
28 marca 2019, 18:35
@Gaiaphage: Sprytnie, sprytnie panie władzo, ale drugi raz nie dam się nabrać.
Odpisz
28 marca 2019, 18:53
@Gaiaphage: ja brałam oranżadę w proszku
Odpisz
28 marca 2019, 18:54
@Gaiaphage:
Odpisz
28 marca 2019, 18:54
@Nanook: Bez obaw nie jestem z policji, nawet się do nie nadaje
Odpisz
28 marca 2019, 18:57
@Gaiaphage: Jeśli ktoś byłby ciekaw co brałem, to może napisać do mnie na priv. Tylko dzisiaj wyjątkowa okazja by poznać mnie bliżej.
Odpisz
28 marca 2019, 18:59
@Gaiaphage: mi proponowano marychę, ale w czekoladzie (była smaczna)
Odpisz
28 marca 2019, 19:02
@Nemezis_: Akurat bo maryście bardzo źle się czuję, więc tego nie biorę
Odpisz
28 marca 2019, 19:10
@Gaiaphage: nigdy nie paliłem, a jeśli już, to tylko lekarską
Odpisz
28 marca 2019, 19:55
@Nemezis_: zależy jaką lekarską bo mogła nie zawierać THC
Odpisz
28 marca 2019, 21:44
@Gaiaphage: mdma i marihuana
Odpisz
28 marca 2019, 22:00
@DAVJD: MDMA to moja ulubiona zabawa <3
Odpisz
4 czerwca 2021, 11:19
@Gaiaphage: ok
Odpisz
28 marca 2019, 18:03
A znasz Żyletę? To se ku*wa uważaj
Odpisz