Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pilne
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Pozdrawiam świetliki
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Nie po oczach
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 28 marca 2019, 04:41
Ja mam problem jak zrobi się ciepło zaraz po zimie, wtedy te je**ne pasożyty, biedronki z azji wpi***alają się jak do siebie. Ostatnio jak moja mama zostawiła u mnie uchylone okno (dzięki ci mamo) to po powrocie ze szkoły zastałem ponad 40 tych gówien. Oczywiście wszystkie zagazowałem dezodorantem, gorzej, że musiałem czekać z pół godziny aż się przewietrzy.
Wracając do mema, kiedyś miałem problem z komarami, teraz nawet ich nie widzę a ostatnie ugryzienie miałem z 4 lata temu :v
Odpisz
28 marca 2019, 21:35
@Mr_Quicky: Komary kłują, mościpanie.
Odpisz
28 marca 2019, 23:30
@ThePolishKillerPL: Kuje, gryzie, je**ć. Po prostu wku*wia. Tzn już nie bo do mnie nie lecą w ogóle, może sobie krew zwaliłem terapią fast-food'ową, o ile coś takiego jest możliwe xd
Odpisz
27 marca 2019, 22:23
Wiem że pytanie w ogóle nie odnośnie mema i zbiorę pewnie dołostrzałki ale jak się dobrać do 2^19x27^3?
Odpisz
27 marca 2019, 22:47
@Revant42: ~10319560000
Odpisz
27 marca 2019, 22:59
@TheMJawesome: chodziło mi o aspekt sprowadzania do jednej podstawy ale dziękuję za uwagę
Odpisz
27 marca 2019, 23:55
@Revant42:
27^3=(3^3)^3=3^9
(2^19)*(3^9)=(2^10)*(2^9)*(3^9)=(2^10)*(2^9)*(3^9)
(2^9)*(3^9)=6^9
(2^10)*(6^9)=2*(2^9)*(6^9)=2*(12^9)=10319560704
Odpisz
28 marca 2019, 07:02
@Sharlatan: Dziękuję,niech ci Bożydar w dzieciach wynagrodzi
Odpisz
28 marca 2019, 07:15
@Revant42: o nei, dla żartu napisałem i zbieram czerwone xD
Odpisz
27 marca 2019, 22:27
Szablon proszę
Odpisz
28 marca 2019, 17:40
@SpokoLoko420: chcesz podpowiedz??
Odpisz
5 kwietnia 2019, 20:12
@SpokoLoko420: Masz.
Odpisz
Edytowano - 27 marca 2019, 21:04
Jak kilka osób ma uchylone okno to do którego owady będą lecieć?
Odpisz
27 marca 2019, 21:20
@PoProstuWojtek: do tego bliżej ;P
Odpisz
27 marca 2019, 22:20
@PoProstuWojtek:
Odpisz
27 marca 2019, 22:20
Ja akurat mam okno wychodzące na plac zabaw, i w nocy czasami pod oknem przechodzą jacyś ludzie i się drą
Odpisz
27 marca 2019, 21:13
Dokładnie tak jest
Odpisz
Edytowano - 27 marca 2019, 21:07
Co tam lewacy, tęskniliście? xd
Odpisz
27 marca 2019, 21:19
@Prawilny69: Tak
Odpisz
27 marca 2019, 21:23
@Prawilny69:
Odpisz
Edytowano - 27 marca 2019, 21:34
@Prawilny69: nie
Odpisz
27 marca 2019, 21:57
@Prawilny69: kim ty ku*wo jesteś?
Odpisz
27 marca 2019, 22:07
@Prawilny69: Nigdy wcześniej cię nie widziałem.
Odpisz
27 marca 2019, 22:14
@Prawilny69: Ktoś ty?
Odpisz
27 marca 2019, 22:28
@Prawilny69: Who the fuck are you
Odpisz
27 marca 2019, 22:47
@SpokoLoko420:
Odpisz
27 marca 2019, 23:06
@Prawilny69: tak długo cię nie widziałem
Odpisz
28 marca 2019, 00:47
@Prawilny69: Witam
Odpisz
28 marca 2019, 08:22
@Prawilny69: Kim ty ku*wa jesteś?
Odpisz