Wiem, że mem stary, ale kiedyś ktoś się zapytał pana od WF czy będą lekcje bo chyba miało nie być a były. Pan odpowiedział "Nie, będziemy lepić pierogi"
To chyba normalne, że najbardziej interesuje Cię przedmiot, którego uczenia sprawia Ci radość, a to jak się uczysz zależy od nauczyciela, więc raczej nie polubisz przedmiot jak będzie zły nauczyciel ;/ no i obrazki jakby się ktoś starał, ale i tak wychodziło gówno. Ogólnie nieśmieszny mem, co on robi na głównej?
Ja mam ten problem że najlepiej uczą nauczyciele od przedmiotów, które są dla mnie łatwe, natomiast ci którzy uczą tego z czym mam problemy, są po prostu kiepscy. I nie mogło mieć to wpływu na moje preferencje, bo dopiero zacząłem uczęszczać do tej szkoły...
Jeśli nauczyciel tego przedmiotu słabo uczy to nie mów że ten przedmiot jest najlepszy jeśli nie wiesz jak wyglądała by poprawna Lekcja tego przedmiotu.
Trochę prawda, ale można zamienić naleśniki z źartami o PRLu albo z opowieściami o tym czego to uczniowie nie zrobili na praktykach...
choć śmiesznie słucha się o fotorezystorach wsadzonych do gniazdka albo lizanych kondensatorach xD
@dawcaAiDS: Tutaj architektura krajobrazu, całe praktyki wyrywaliśmy chwasty bo telewizja miała przyjechać a ogród zamienił się z łąkę.
Podobno mieliśmy praktyki w szkole, bo w zakładach nie przerobili by z nami całego materiału
Przynajmniej nie zaczyna uczyć innego przedmiotu. Moja nauczycielka od angielskiego zaczęła dyskutować z uczniem jak wymawiać imię Juan (J w języku hiszpański to gardłowe H, a nauczycielka myślała o K) a później skończyło się na tym jak pisać imiona po arabsku.
@Skleroza: Nas informatyki uczy dyrektor, który jedną godzinę opowiada o swoim prywatnym życiu, a na drugiej robimy zadania na komputerze. Tyle tylko, że dopiero zaczęliśmy omawiać Excela. Jestem w 3 klasie gimnazjum. Poza Wordem, Power Pointem i owym Excelem, nie mieliśmy NIC, oprócz 5 minut rozmowy o kodzie binarnym
@Jurekis_: Nasz nauczyciel informatyki stwierdził, że "eh, no nie jesteście już małe dzieci, nie będę z wami w 7 klasie omawiał Logomocji..."
Po czym zrobiliśmy 3 lekcje ze Scratcha opierające się na jego słowach: "Ee, dobra, zróbcie sobie jakiegoś żółwia w tym skreczu i żeby coś zrobił ok."
Komentarze
Odśwież17 maja 2021, 07:44
Wiem, że mem stary, ale kiedyś ktoś się zapytał pana od WF czy będą lekcje bo chyba miało nie być a były. Pan odpowiedział "Nie, będziemy lepić pierogi"
Odpisz
15 grudnia 2020, 15:44
To chyba normalne, że najbardziej interesuje Cię przedmiot, którego uczenia sprawia Ci radość, a to jak się uczysz zależy od nauczyciela, więc raczej nie polubisz przedmiot jak będzie zły nauczyciel ;/ no i obrazki jakby się ktoś starał, ale i tak wychodziło gówno. Ogólnie nieśmieszny mem, co on robi na głównej?
Odpisz
22 marca 2019, 19:55
jeśli chodzi o przedmioty które mnie nie interesują to tak bardzo brzmi jak podejście mojej nauczycielki od hisu że aż boli
Odpisz
5 kwietnia 2019, 12:29
@Mimikkyu: Nasza jest wymagająca, ale ma taką charyzmę, że nawet osoby niezainteresowane historią coś zawsze z lekcji wynoszą.
Odpisz
5 kwietnia 2019, 12:27
Ja mam ten problem że najlepiej uczą nauczyciele od przedmiotów, które są dla mnie łatwe, natomiast ci którzy uczą tego z czym mam problemy, są po prostu kiepscy. I nie mogło mieć to wpływu na moje preferencje, bo dopiero zacząłem uczęszczać do tej szkoły...
Odpisz
31 marca 2019, 11:43
Ogólnie to polecam dodać białko do naleśników. Wychodzą dużo lepsze.
P.S. Tak, białko naturalne, np. WPC lub WPI
Odpisz
29 marca 2019, 17:29
Ta nauczycielka to po trepanacji czaski, czy co?
Odpisz
31 marca 2019, 11:42
@Crisium: Jebłem.
Odpisz
30 marca 2019, 13:42
Jeśli nauczyciel tego przedmiotu słabo uczy to nie mów że ten przedmiot jest najlepszy jeśli nie wiesz jak wyglądała by poprawna Lekcja tego przedmiotu.
Odpisz
22 marca 2019, 20:03
Trochę prawda, ale można zamienić naleśniki z źartami o PRLu albo z opowieściami o tym czego to uczniowie nie zrobili na praktykach...
choć śmiesznie słucha się o fotorezystorach wsadzonych do gniazdka albo lizanych kondensatorach xD
Odpisz
22 marca 2019, 20:25
@Kacprrr: znajomy grafik miał na praktykach malowanie ścian xD
Odpisz
Edytowano - 29 marca 2019, 22:44
@dawcaAiDS: Tutaj architektura krajobrazu, całe praktyki wyrywaliśmy chwasty bo telewizja miała przyjechać a ogród zamienił się z łąkę.
Podobno mieliśmy praktyki w szkole, bo w zakładach nie przerobili by z nami całego materiału
Odpisz
29 marca 2019, 17:25
Przynajmniej nie zaczyna uczyć innego przedmiotu. Moja nauczycielka od angielskiego zaczęła dyskutować z uczniem jak wymawiać imię Juan (J w języku hiszpański to gardłowe H, a nauczycielka myślała o K) a później skończyło się na tym jak pisać imiona po arabsku.
Odpisz
29 marca 2019, 20:38
@Skleroza: Nas informatyki uczy dyrektor, który jedną godzinę opowiada o swoim prywatnym życiu, a na drugiej robimy zadania na komputerze. Tyle tylko, że dopiero zaczęliśmy omawiać Excela. Jestem w 3 klasie gimnazjum. Poza Wordem, Power Pointem i owym Excelem, nie mieliśmy NIC, oprócz 5 minut rozmowy o kodzie binarnym
Odpisz
29 marca 2019, 21:38
@Jurekis_: Nasz nauczyciel informatyki stwierdził, że "eh, no nie jesteście już małe dzieci, nie będę z wami w 7 klasie omawiał Logomocji..."
Po czym zrobiliśmy 3 lekcje ze Scratcha opierające się na jego słowach: "Ee, dobra, zróbcie sobie jakiegoś żółwia w tym skreczu i żeby coś zrobił ok."
To ja już wolę religię zamiast tego
Odpisz
29 marca 2019, 18:03
Lewa strona idealnie opisuje Niemiecki u mnie w szkole.
Odpisz
29 marca 2019, 18:06
@Polish_Soldier: a u mnie prawa opisuje Niemca
Odpisz
29 marca 2019, 19:03
masz fajnie
Odpisz
29 marca 2019, 17:15
Pani od Niemieckiego na lekcjach stwierdza, że "Dziś się relaksujemy!" i mamy wolną lekcję.
Współczuję osobom które będą mieć kontynuację niemieckiego
Odpisz
22 marca 2019, 21:54
Mam w szkole nauczyciela, którego poziom wyje**nizmu jest tak wysoki, że żałuję iż mnie nie uczy
Odpisz
22 marca 2019, 20:21
mylisz reakcje z przyczyną
Odpisz
22 marca 2019, 20:09
ona ma przyszywane wlosy takie dziwnbe
Odpisz
22 marca 2019, 20:13
@Mrpoker: To odrosty, bo farbuje.
Odpisz
22 marca 2019, 19:54
Jeśli chcesz się uczyć gotowania to zajebiście masz
Odpisz