Może by mnie za to jakoś nagrodzić?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najbardziej realistyczny spośród modów
Z klasą się trzeba urodzić
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
To by wystarczyło
Cóż za brak szacunku
Totalnie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 czerwca 2021, 15:41
Na tym szablonie ona idzie do tyłu
Odpisz
29 marca 2019, 15:35
Z wuefu się nie liczy
Odpisz
23 marca 2019, 22:19
Takie pytanie: czy ktoś oprócz mnie dostaje piątkę, bo zrobił zadania na szóstkę a schrzanił podstawę?
Odpisz
23 marca 2019, 22:22
mam tak na matmie
Odpisz
23 marca 2019, 22:22
@Mimikkyu: Ja na fizyce
Odpisz
28 marca 2019, 17:32
pfft...
Ja na matmie mimo tego że zrobiłem zadanie na 6 to dostaje 4+ bo jestem bardzo dobry z matmy ale zawsze muszę popełniać jakieś głupie błędy
Odpisz
29 marca 2019, 06:39
U mnie niektórzy nauczyciele podnoszą ocenę za zadanie na 6 albo dodają punkty.
Odpisz