Kiedy jest za zimno i za gorąco...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Były nóżki, nie ma nóżek
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
To będzie bolało
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Co to takiego?
Mało znany szczegół
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 lipca 2016, 13:30
Takie tru.
Odpisz
4 września 2015, 17:50
EJ to ja?
Odpisz
4 marca 2015, 20:56
myślałem że wystawi noge xd, Jak mi jest zimno, to wbijam się w taką dziure między ścianą a ścianą, i wtedy jest mi cieplej xd, a jak jest za gorąco, to zwykle nogi wyciągam :P
Odpisz
9 lipca 2013, 17:21
LOL XD
Odpisz
9 lipca 2013, 14:16
On jest jak ja
Odpisz
9 lipca 2013, 10:07
Dokładnie
Odpisz
9 lipca 2013, 10:04
Idealnie :D
Odpisz
9 lipca 2013, 09:43
Z mojego życia wzięte :D
Odpisz
9 lipca 2013, 09:42
fuck yeeea
Odpisz