Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

25 marca 2019, 19:35

Kacper

Avatar kacper100025

25 marca 2019, 21:05

;(

Avatar
Konto usunięte

25 marca 2019, 21:26

@kacper100025: Tak mnie zwą.

Avatar wolwerine

30 marca 2019, 16:08

Mój pies się tak nazywa :D

Avatar darcus

30 marca 2019, 13:39

Wolałbym mieć na imię Agrypina niż tak jak mam.

Avatar Hartio

30 marca 2019, 13:40

@darcus: A jakie nosisz imię?

Avatar darcus

30 marca 2019, 14:32

@Hartio: Niefajne.

Avatar Hartio

30 marca 2019, 19:45

@darcus: Zaczynanie wątku i ucinanie go, po wzbudzeniu zainteresowania odbiorcy, uważa sie za conajmniej... nietaktowne Darkusie.

Avatar darcus

30 marca 2019, 19:48

@Hartio: No sorry

Avatar
Konto usunięte

30 marca 2019, 14:11

Znacie jakiegoś Fabiana?
Dla mnie to dziwne imię, taki pawian.

Avatar i_am_stressed_out

30 marca 2019, 14:29

syn mojego sąsiada ma tak na imię

Avatar PapaSteryd

30 marca 2019, 14:32

znam 3 Fabianów

Avatar SweetCookies

30 marca 2019, 13:36

Chociaż właśnie mi się przypomniało, że znam również Jonasza i Iwo

Avatar SweetCookies

30 marca 2019, 13:32

Moja dawna znajoma miała na imię Bogna

Avatar
Konto usunięte

30 marca 2019, 12:17

Mściwoj albo Eufrazyna

Avatar
Konto usunięte

25 marca 2019, 19:35

Ktoś jeszcze z klubu rzadkich imion?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (20)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (20)
Avatar Luna6

30 marca 2019, 11:58

@venomman: Mnie moja mama chciała nazwać Julianna. Na szczęście ojciec się nie zgodził i teraz na pierwsze mam Julia, a na drugie Anna

Avatar
Konto usunięte

30 marca 2019, 12:07

@Luna6: Moja koleżanka ma na imię Julianna

Avatar Saurfang

30 marca 2019, 11:50

Agrypina brzmi jak jakiś lek na grypę.

Avatar Skleroza

30 marca 2019, 11:45

Przynajmniej nauczycielka wtedy nie musi używać nazwiska tak jak w przypadku pięciu Kacprów w mojej byłej klasier

Avatar Mimikkyu

30 marca 2019, 10:01

nie pobijecie Fifonża

Avatar emanvelle

30 marca 2019, 11:34

@Mimikkyu: Homobonus

Avatar Tamron

30 marca 2019, 10:48

I nagle takie imiona jak Amadeusz czy Ernest brzmią całkiem luzacko xd

Avatar Szillse

30 marca 2019, 10:33

Znam jedną Sybillę

Avatar Tymek590

30 marca 2019, 10:12

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...

Hobby dla faceta

Przerwa na herbatkę

Kiedyś to był bardzo dobry serial

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

To się nie może nie udać

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka