Ciesz się ze swojego imienia, inni mają gorzej
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Hobby dla faceta
Przerwa na herbatkę
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
To się nie może nie udać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 marca 2019, 19:35
Kacper
Odpisz
25 marca 2019, 21:05
;(
Odpisz
25 marca 2019, 21:26
@kacper100025: Tak mnie zwą.
Odpisz
30 marca 2019, 16:08
Mój pies się tak nazywa :D
Odpisz
30 marca 2019, 13:39
Wolałbym mieć na imię Agrypina niż tak jak mam.
Odpisz
30 marca 2019, 13:40
@darcus: A jakie nosisz imię?
Odpisz
30 marca 2019, 14:32
@Hartio: Niefajne.
Odpisz
30 marca 2019, 19:45
@darcus: Zaczynanie wątku i ucinanie go, po wzbudzeniu zainteresowania odbiorcy, uważa sie za conajmniej... nietaktowne Darkusie.
Odpisz
30 marca 2019, 19:48
@Hartio: No sorry
Odpisz
30 marca 2019, 14:11
Znacie jakiegoś Fabiana?
Dla mnie to dziwne imię, taki pawian.
Odpisz
30 marca 2019, 14:29
syn mojego sąsiada ma tak na imię
Odpisz
30 marca 2019, 14:32
znam 3 Fabianów
Odpisz
30 marca 2019, 13:36
Chociaż właśnie mi się przypomniało, że znam również Jonasza i Iwo
Odpisz
30 marca 2019, 13:32
Moja dawna znajoma miała na imię Bogna
Odpisz
30 marca 2019, 12:17
Mściwoj albo Eufrazyna
Odpisz
25 marca 2019, 19:35
Ktoś jeszcze z klubu rzadkich imion?
Odpisz
25 marca 2019, 19:36
Franciszek Mieczysław
Odpisz
25 marca 2019, 19:37
mam koleżanke o imieniu karmela
Odpisz
Edytowano - 25 marca 2019, 19:37
ja, ale wstydzę się powiedzieć jakie
Odpisz
25 marca 2019, 19:37
pobij Mieczysława
Odpisz
25 marca 2019, 19:39
@wedliny_krakus: jest włoskie
Odpisz
25 marca 2019, 19:41
mam kolege który się nazywa Iwo
Odpisz
25 marca 2019, 19:41
Baguette?
Odpisz
25 marca 2019, 19:41
mam też kolegę Olka, ale takiego przez G
Oleg
Odpisz
25 marca 2019, 19:42
Nie jest aż tak źle, na szczęście
Odpisz
25 marca 2019, 21:21
A ja jestem Kajetan. Wszelkie skargi proszę składać do moich rodziców
Odpisz
25 marca 2019, 21:29
przecież to nie aż tak bardzo dziwne imię nawet ładne
Odpisz
Edytowano - 25 marca 2019, 21:49
Dzięki. Ale przyznaj, że to rzadkie imię
Odpisz
25 marca 2019, 21:50
nie, znam 4
Odpisz
25 marca 2019, 21:51
@wedliny_krakus: U mnie w szkole jestem ja i jeszcze jakiś jeden
Odpisz
30 marca 2019, 10:21
to bardziej francuskie
Odpisz
30 marca 2019, 10:22
ja w kalendarzu znalazłem imię Nadzieja
Odpisz
Edytowano - 30 marca 2019, 10:31
Pewnie masz na imię Giorno...
...albo jakieś włoskie danie
Odpisz
30 marca 2019, 10:58
Karmela, bardzo blisko mojego nazwiska :v Miałem być Sergiusz, ale Tata w porę się otrząsnął
Odpisz
30 marca 2019, 11:35
Mój przyjaciel ma na imię Hugo. A kolega innego przyjaciela Mieszko.
Odpisz
30 marca 2019, 11:40
@Luna6: Ja za to jestem Emanuela
Odpisz
30 marca 2019, 11:58
@venomman: Mnie moja mama chciała nazwać Julianna. Na szczęście ojciec się nie zgodził i teraz na pierwsze mam Julia, a na drugie Anna
Odpisz
30 marca 2019, 12:07
@Luna6: Moja koleżanka ma na imię Julianna
Odpisz
30 marca 2019, 11:50
Agrypina brzmi jak jakiś lek na grypę.
Odpisz
30 marca 2019, 11:45
Przynajmniej nauczycielka wtedy nie musi używać nazwiska tak jak w przypadku pięciu Kacprów w mojej byłej klasier
Odpisz
30 marca 2019, 10:01
nie pobijecie Fifonża
Odpisz
30 marca 2019, 11:34
@Mimikkyu: Homobonus
Odpisz
30 marca 2019, 10:48
I nagle takie imiona jak Amadeusz czy Ernest brzmią całkiem luzacko xd
Odpisz
30 marca 2019, 10:33
Znam jedną Sybillę
Odpisz
30 marca 2019, 10:12
↑
Odpisz