Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Były nóżki, nie ma nóżek
Nie są aż takie pyszne
Północne Węgry
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 lipca 2015, 14:35
Ehh Lampard
Odpisz
17 października 2016, 08:54
@LegendaryBartes: Torres ._.
Odpisz
19 października 2016, 07:07
Aaaa no tak nie poznałem :p
Odpisz
26 stycznia 2019, 11:04
Siema, chce ktoś pogadać o piłce? ^^
Odpisz
17 marca 2020, 09:04
@Palauball: Ja
Odpisz
10 lipca 2013, 08:24
Było.
Odpisz
5 kwietnia 2015, 01:24
Prawda było lecz trochę zmienione link: http://www.obrazki.jeja.pl/13048,ogladam-mecz-ze-swoja-dziewczyna.html
Odpisz
5 kwietnia 2015, 11:04
@Transformicer: Chyba oglądałem ulubione i mi się pomyliło :D
Odpisz
26 października 2013, 21:04
Ale i tak skończyło się 2:1. Drugiego strzeliła nokia a trzeciego sony ericsson
Odpisz
30 września 2013, 14:32
ZAMIAST torresa mata
Odpisz
11 lipca 2013, 12:53
hahahahahha
Odpisz
10 lipca 2013, 21:23
Torres nie strzela... :>
Odpisz
10 lipca 2013, 12:32
:D
Odpisz
10 lipca 2013, 10:16
ehh stare
Odpisz
10 lipca 2013, 10:01
Kiedyś myślałem, że to tylko żart, dopóki nie usłyszałem od koleżanki, że Bwin strzelił w meczu Realu..
Odpisz
10 lipca 2013, 08:23
Obrazek fajny
Odpisz
10 lipca 2013, 07:47
Kawał stary jak świat...
Odpisz