Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar roooomek

1 maja 2021, 13:22

Teraz szkoły dosłownie tak wyglądają

Avatar
Konto usunięte

11 października 2020, 16:15

Były,ponieważ te laptopy to gówno.

Avatar Xx_pzoltek_xX

11 listopada 2019, 19:13

1man 1jar

Avatar MrCienki

29 marca 2019, 08:04

Gówno prawda bo nawet w techikum na profilu informatycznym ludzie wagarują.

Bo wyobraźcie sobie że to też jest nudne

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar
Konto usunięte

6 kwietnia 2019, 21:05

jestem poprostu dziwna, ale mogę

Avatar Karlos12

14 kwietnia 2019, 03:24

ja na touchpadzie nawet wyszukiwarki nie umiem włączyć

Avatar DOMINIXX5

6 kwietnia 2019, 18:55

Pozdro z technika informatyka

Avatar Daniello55

6 kwietnia 2019, 15:40

Pornole oglądał ekhem... ekhem..

Avatar BlackIkar

29 marca 2019, 10:42

My na wykładach możemy robić co chcemy; mamy kilka konsol, telewizorów, vr, a nawet drukarkę 3D. Ba! My studiujemy sami robimy własne gry, bo o tym są te studia.

Ludzie i tak wagarują :V.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar KubiXator

6 kwietnia 2019, 11:16

@BlackIkar: JAKA SZKOŁA ?

Avatar BlackIkar

6 kwietnia 2019, 14:00

@KubiXator: UCEN TMC. Polecam :3.

Avatar Keraton

6 kwietnia 2019, 12:20

Avatar Olafaugust

29 marca 2019, 08:03

Zwieracze nie wytrzymały

Avatar lolex565

6 kwietnia 2019, 12:14

@Olafaugust: otóż zwieracze wytrzymały, słoik nie

Avatar bignigga

Edytowano - 6 kwietnia 2019, 11:39

I myk słoik babci wyebało

Avatar rozwalgo

6 kwietnia 2019, 10:17

Ja bym wagarował, bo nie znoszę Maców

Avatar d0wek

6 kwietnia 2019, 10:10

Avatar Memeforteca

29 marca 2019, 15:25

Ta szkoła jest chyba w Norwegii. Mój kolega który w tym roku szkolnym przyjechał do Polski z Norwegii, mówi, że piszą tam na Ipadach zamiast w zeszytach. I nie że to TYLKO WZROK PSÓJE I TO DZIEŁO SZATANA AMEN, bo to odpowiedź na dysleksję.

Avatar KalkoPl

29 marca 2019, 14:55

Myślałem, że komputer mu się rozbił. Dopiero po minucie zrozumiałem, że chodzi o jednego pana z jednym słoiczkiem.

Avatar Nemezis_

29 marca 2019, 09:44

Seans pewnego pana z słoikiem

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Młodzi gniewni

Trzeba brać osobną torbę

Nigdy na to nie wpadną

To się nie może nie udać

Lekko nie będzie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka