Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Reda_Pl

17 sierpnia 2020, 20:44

Chciałem kliknąć łapkę w górę a nie wgóręgłos

Avatar
Konto usunięte

11 kwietnia 2019, 07:04

Prawdopodobnie ojciec duśka nienawidził obu synów i bardziej kochał swojego psa, jedynaka. Matka duśka kochała kickball, a że roger umiał grać to był przez nią faworyzowany.

Avatar
Konto usunięte

31 marca 2019, 12:22

Gdyby go kochano i nie gnojono tak pewnie nie byłby złoczyńcą

Avatar
Konto usunięte

6 kwietnia 2019, 06:00

"złoczyńcą", taaaa

Avatar
Konto usunięte

6 kwietnia 2019, 13:14

Sam się tak postrzega a że mu nie wychodzi to inna sprawa

Avatar TrueStoryGuy

7 kwietnia 2019, 12:03

Taki był Dundenrsztyc w alternatywnym świecie i też wyszedł na złoczyńcę. Natomiast ten w świecie rzeczywistym później przeszedł na dobrą stronę.

Avatar
Konto usunięte

31 marca 2019, 03:29

on to miał smutne życie. aż mi przykro się zrobiło

Avatar Edward_Plaga

6 kwietnia 2019, 01:44

nie tylko tobie

Avatar Hartio

7 kwietnia 2019, 03:08

Ale w sumie ma córkę. Zaliczyl.

Avatar FeedorMid1

31 marca 2019, 08:31

Zawsze mnie zastanawiało to, czy oceloty które go wychowywały zwróciły go rodzinie, bo jeśli nie, to wszystkie inne backstory nie mają sensu (oprócz tego z brakiem rodziców na porodzie)

Avatar zurek1

5 kwietnia 2019, 21:02

@FeedorMid1: Może sam ich znalazł, jak umiał chodzić?

Avatar Koteczek_21

5 kwietnia 2019, 21:17

@FeedorMid1: Z tego co mi wiadomo to rodzice go porzucili, potem te oceloty wychowały i tu się wszystko urywa.

Avatar tobiaszg21

5 kwietnia 2019, 22:17

@FeedorMid1: po tym jak oceloty umarły on sam znalazł rodziców

Avatar Sharlatan

Edytowano - 6 kwietnia 2019, 02:54

@FeedorMid1: Tak sobie popatrzyłem w necie i sprawa wygląda, że najpierw rodzice go wychowywali (i były te wszystkie nieprzyjemne doświadczenia z nimi), potem go porzucili i rolę rodziców przejęły oceloty.

Avatar Edward_Plaga

6 kwietnia 2019, 01:44

Biedny Dundersztyc :(

Avatar Fenekin582

5 kwietnia 2019, 22:13

Ja płakałem gdy była ta piosenka wtedy jak miał nowego wroga

Avatar
Konto usunięte

5 kwietnia 2019, 23:53

@Fenekin582: najpierw było "bez wrogów bohaterom trudno żyć" co było naprawdę dołujące bo Dundersztyc zostawił Pepe Pana Dziobaka na rzecz Pandy i podczas piosenki były pokazane stare scenki z poprzednich odcinków.
Następnie jest scena gdzie Dr. Doof walczy z panda i przypomniał sobie o tym jak fajnie było mieć swego pierwszego wroga

Odskakujac od tematu Jeszcze był 100 odcinek "Retrospekcja" gdzie Dundersztyc dostał wspomnień i była znowu piosenka "Lubie mieć wroga" ale odnowiona, z nowymi scenami przy której aż się wzruszyłem

Avatar Deiigloo

5 kwietnia 2019, 22:19

Najlepsze było jak rodzice nie przyszli na jego poród XD

Avatar Piket

31 marca 2019, 09:54

Mi było szkoda Dudka bo w życiu Zawsze dostawał po dupie i nigdy nikt go nie kochał...

Avatar
Konto usunięte

5 kwietnia 2019, 21:17

@Piket: jak to nie? A Pepe Pan Dziobak?

Avatar
Konto usunięte

5 kwietnia 2019, 21:15

Balunio ;_;

Avatar
Senedrom

31 marca 2019, 10:27

Ciekawe jaki charakter miałby Dudek gdyby jego brat musiał przejść to samo ?

Avatar
Konto usunięte

31 marca 2019, 09:53

we have been gnomed when we were kids by this guy

Avatar
ZiemiaJestPlaska

31 marca 2019, 07:39

Na jego narodzinach nie pojawili się jego rodzice... Gdy był mały, musiał ubierać się jak dziewczynka <trap>

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Tacy sami, a ściana między nami

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Nie są aż takie pyszne

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Trzeba brać osobną torbę

Angielskie śmieszki

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka