Piekło perfekcjonisty, ale przynajmniej będzie miał jasno
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie zadzieraj z bobrami
Tacy sami, a ściana między nami
Fergus
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zaufaj mi, nie znam się na tym
Pozdrawiam świetliki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 kwietnia 2019, 07:59
Hans! Hans! Prosimy wybuduj nam domek... Ok ale jak zobaczę w oknie to zastrzele
Odpisz
6 kwietnia 2019, 13:27
Ja koło tego domu przejeżdżałem xD
Odpisz
5 kwietnia 2019, 21:38
Gdy tylko to zobaczyłam to zaczęłam krzyczeć.
Odpisz
6 kwietnia 2019, 12:03
Ja też
Odpisz
6 kwietnia 2019, 01:40
Jak gąbka
Albo jakby ktoś nafaszerował go megaśrutem
Przy dłuższym patrzeniu po prostu boli w oczy °~°
Odpisz
5 kwietnia 2019, 22:17
Gdy grasz w Simsy i nie masz co robić z wolnymi ścianami
Odpisz
Edytowano - 31 marca 2019, 21:55
I po co w takim domu żarówki.
Odpisz
5 kwietnia 2019, 19:03
Dopóki nie zapadnie noc..
Odpisz
5 kwietnia 2019, 19:44
@damian2500: W nocy nie są potrzebne, bo wtedy się śpi.
Odpisz
31 marca 2019, 19:18
Poddasze
Podpoddasze
Podpodpoddasze
Odpisz
5 kwietnia 2019, 19:39
@Piket: Dasze
Odpisz
5 kwietnia 2019, 19:06
To ja i moje wspaniałe budowle w simsach.
Odpisz
5 kwietnia 2019, 19:37
@Julcias77: za każdym razem gdy gram w simsy i nie chcę mieć pierdyliarda lamp
Odpisz
1 kwietnia 2019, 06:59
Toja kiedy w simsach tworze dom a zapomniałem o oknach.
Odpisz
31 marca 2019, 23:13
Ku*w∆ ale boli
Odpisz
Edytowano - 31 marca 2019, 19:22
jak na to patrzę to mnie oczy bolą ;-;
Odpisz
31 marca 2019, 19:12
To wygląda trochę jak ten nowy smartphone Nokii...
Odpisz
31 marca 2019, 19:11
Ciekawe jak wygląda od środka
Odpisz
31 marca 2019, 19:10
Co do ch*ja
Odpisz