Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Północne Węgry
Szybki jak błyskawica
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Trzeba brać osobną torbę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 kwietnia 2019, 23:12
Ale ogólnie zauważyłam taką tendencje chrześcijan. Że jak będę ryć cały dzień na sprawdzian i napisze go na 6 to bedzie mi babcia mówić "podziękuj Bogu że dał ci tak napisać" MIMO IŻ CHOLERA JASNA BÓG TEGO NIE PISAŁ TYLKO JA W POCIE CZOŁA PISAŁAM I WKUWAŁAM. A jak zje*ie to jest " JAK MOŻESZ BYĆ TAKA LENIWA BÓG JEST SMUTNY" tak. Tylko dlaczego wszystkie niepowodzenia to moja wina a dobre rzeczy to już boga
Odpisz
4 kwietnia 2019, 17:01
@Yasu_Tori: ogarnij, nie spinaj
Odpisz
1 kwietnia 2019, 18:45
Ale pierdoły z tym dziękowaniem Bogu xD Który to już raz z rzędu...
Według takiego chrześcijaństwa jeśli dziękujesz Bogu, a lekarzowi nie, to jest to złe.
Chyba.
Odpisz
2 kwietnia 2019, 22:15
@mleko23: No to jakieś bardzo nowoczesne to chrześcijaństwo.
Odpisz
2 kwietnia 2019, 22:24
@darcus: Czemu tu się dziwić? Brak podziękowania lekarzowi po uratowaniu życia to czyste sku*wysyństwo i chrześcijaństwo to piętnuje. Chyba.
Odpisz
2 kwietnia 2019, 23:13
@mleko23: Brak podziękowania lekarzowi to nieokazanie szacunku bliźniemu, więc według mnie masz rację
Odpisz
Edytowano - 2 kwietnia 2019, 23:27
@mleko23: Masz rację. Tak właśnie jest.
Odpisz
3 kwietnia 2019, 06:14
@mleko23: Baaardzo nowoczesne.
Odpisz
3 kwietnia 2019, 06:08
apropo tego typu rzeczy :
Bóg postanowił sprawdzić we wrześniu, co też porabiają studenci. Zesłał więc na ziemię anioła, ten posprawdzał i wraca z raportem:
- Studenci medyka się uczą, studenci uniwereka piją, studenci polibudy piją.
Następną kontrolę zrobił w listopadzie:
- Studenci medyka ryją, studenci uniwereka zaczynają się uczyć, studenci polibudy piją.
Styczeń:
- Studenci medyka kują, aż huczy, studenci uniwereka ryją, studenci polibudy piją.
Początek sesji. Anioł wraca z ziemi i mówi:
Panie Boże, studenci medyka ryją dzień i noc, studenci uniwerka ryją dzień i noc, studenci polibudy się modlą.
A Bóg na to:
- i ci właśnie zdadzą!
Odpisz
Edytowano - 2 kwietnia 2019, 22:37
Instrukcje niejasne, podziękowałem lekarzowi i zgwаłciłem konia
Odpisz
2 kwietnia 2019, 22:15
Na tym polega pojęcie Boga :)
Odpisz
2 kwietnia 2019, 20:26
Why not both ?
Odpisz
31 marca 2019, 23:57
Nie ?
Odpisz
31 marca 2019, 21:42
Ni w ch*j, ni w oko
Odpisz