Jeszcze sobie trochę pospada...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Dobrze czasem się oderwać
To będzie bolało
Fergus
Frustrujące
Zdeklasowani znowu
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 listopada 2025, 07:08
U mnie wykres życia miłosnego jest nieosiągalny
1. Wykres pamięci jest krzywy (idzie w górę)
2. Wykres kreatywności- relatywnie niski
3. Wykres życia miłosnego- pod kreską
Odpisz
31 marca 2019, 23:58
Odpisz
31 marca 2019, 23:58
@Przegryw_razy_2: wstaw to.
Odpisz
1 kwietnia 2019, 00:00
Ja nie chcę, ale Ty możesz jeśli chcesz czy coś.
Odpisz
1 kwietnia 2019, 00:00
@Przegryw_razy_2: ok.
Odpisz
11 kwietnia 2019, 22:09
Jak zrobiłeś to daj link.
Odpisz
3 czerwca 2019, 21:37
@TrueStoryGuy: no
Odpisz
3 czerwca 2019, 21:42
@Wolferon: admin już usunął
Odpisz
3 czerwca 2019, 21:44
Odpisz
12 kwietnia 2019, 22:16
It'sme
Odpisz
7 kwietnia 2019, 08:51
Wiecie co to świadome sny? Nie jestem pewien, ale możliwe, że miałem dzisiaj w nocy. Przyszedł mi do głowy taki pomysł aby ten tego z waifu w śnie
Ps. Tak jestem zje**ny
Odpisz
7 kwietnia 2019, 13:44
@Eranusieq: Są miliony rzeczy do zrobienia w świadomym śnie, a ty podałeś najbardziej oczywisty.
Odpisz
Edytowano - 7 kwietnia 2019, 15:12
@tomzizek2: W sumie to masz rację
Btw. byłem wtedy jeszcze zaspany, sorry
Odpisz
8 kwietnia 2019, 22:47
@tomzizek2: Jak osiągnąć świadomy sen?
Odpisz
9 kwietnia 2019, 09:41
Jest wiele sposobów, by go osiągnąć, ale najważniejszy to prowadzenie dziennika snów. Jak zasypiasz powtarzaj w głowie "jak rano wstanę będę pamiętać sen". Na początku nie będzie działało, ale później zaczniesz je zapamiętywać. Po obudzeniu się, chwile poleż i spróbuj go sobie przypomnieć. Jak to zrobisz weź jakiś dziennik lub dyktafon i go zapisz. Dalsze wskazówki, by go osiągnąć znajdziesz w internecie.
Odpisz
7 kwietnia 2019, 23:03
Przed chwilą czytałem to na Webtoon-ie
Odpisz
7 kwietnia 2019, 13:46
tak bardzo ja...
Odpisz
Edytowano - 6 kwietnia 2019, 19:11
Zapalmy dla niej znicz
Ja oferuje takie: (*) [*] {*}
Cena:Komentarz mądry
Odpisz
6 kwietnia 2019, 21:26
@M_3myy: Mądry
Odpisz
6 kwietnia 2019, 22:33
dziękuję a oto znicz (*)
Odpisz
6 kwietnia 2019, 21:17
Właściwie to tak mam, ale nawet mi z tym dobrze.
Odpisz
Edytowano - 31 marca 2019, 23:53
Upadek nie będzie bolał, jeżeli wszystkie wykresy masz na niskim poziomie.
Odpisz
Edytowano - 31 marca 2019, 23:56
@Polski_Ziemniok: Chyba jednak nie przeżyje.
Odpisz
31 marca 2019, 23:56
Każdy powinien przeżyć upadek z wysokości szklanki
Odpisz
31 marca 2019, 23:57
@Strielok: Ja jestem łamagą i nie przeżyje.
Odpisz
31 marca 2019, 23:58
@Strielok: Kiedyś dostałem poparzeń 3 stopnia jak spadłem z dywanu na podłogę.
Odpisz
31 marca 2019, 23:58
@Polski_Ziemniok:
Odpisz
31 marca 2019, 23:59
@TeNowy: Dokładnie
Odpisz
1 kwietnia 2019, 00:04
@Polski_Ziemniok: Tylko 3 stopień?
Ja kiedyś miałem się opiekować dzieciakiem mojej siostry...doznałem złamań 23 kości,Udaru,krwotoku oraz skaleczeń...
Odpisz
Edytowano - 1 kwietnia 2019, 00:05
@Strielok: Wziołem wdech,zmarłem na niedotlenienie mózgu.
Odpisz
6 kwietnia 2019, 19:09
@Polski_Ziemniok: Nie istnieje pojęcie wysokości bezpiecznej.
Odpisz
6 kwietnia 2019, 20:24
Co ty tam wiesz, ja strzeliłem z łuku przed siebie a strzała mnie zabiła
Odpisz
6 kwietnia 2019, 21:11
@Polski_Ziemniok: xd
Odpisz
6 kwietnia 2019, 19:13
Czyli jejacy w skrócie
Odpisz
Edytowano - 6 kwietnia 2019, 19:46
@Leishh: Nie każdy jejak jest inteligentny ani nie każdy ma dobrą pamięć
Odpisz
6 kwietnia 2019, 19:58
@Jarzebina5: jeśli chodzi o to czy mem był to każdy ma nadludzką pamięć
Odpisz
6 kwietnia 2019, 20:11
@Leishh: No nie każdy.
Odpisz
6 kwietnia 2019, 23:35
@Jarzebina5: Jarzębina, gdzie jest kaczka
Odpisz
7 kwietnia 2019, 00:28
@Cotosiestanelo: Niedługo wróci, długa historia, ale fajnie, że ktoś mnie kojarzy z avka
Odpisz
1 kwietnia 2019, 00:28
Ja z kreatywność to nic nie poczuje
Odpisz