Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To będzie bolało
Totalnie
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Były nóżki, nie ma nóżek
Ikony
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 grudnia 2013, 20:23
Ja tam dlatego nie lubię aut z nikim prowadzeniem.
Odpisz
25 lutego 2018, 08:51
@Skipper654: co
Odpisz
10 lipca 2013, 09:17
Ja tak mam w Kerbal Space Program.
Odpisz
10 lipca 2013, 22:20
@shark2199: W kerbalach latasz rakietą a nie zapi*rdalasz po torze wyścigowym.
Odpisz
11 lipca 2013, 08:57
@MInecraftViperPL: Emocje są podobne jeśli chodzi o naddźwiękowy odrzutowiec. Kerbale też mogą latać. BTW da się zrobić samochód, i zapindalać po wyimaginowanym torze...
Odpisz
12 lipca 2013, 15:28
@shark2199: no w sumie i tak.
Odpisz
24 października 2013, 17:45
@shark2199: też mam Kerbal Space Program!!!
Odpisz
24 października 2013, 18:48
@Grajek7001: I fajnie.
Odpisz
10 lipca 2013, 10:31
Znam to uczucie ;-; miałem ProStreet'a na PS2
Odpisz
9 lipca 2013, 20:34
Mega emocje
Odpisz