Czy to Ty jesteś tym ziomkiem?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
To będzie bolało
Były nóżki, nie ma nóżek
Pozdrawiam świetliki
Pilne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 26 lutego 2021, 20:32
ja tam zawsze czekałem na innych ale rzadko kto na mnie czeka
Odpisz
20 września 2020, 11:53
Na mnie zazwyczaj czeka cała grupa, najgorzej
Odpisz
2 kwietnia 2019, 18:49
Ja zawsze czekam na kogoś, a jak na chwilkę stracę go z oczu to się pytam, czy idzie z nami lub czy coś się stało.
Odpisz
2 kwietnia 2019, 13:58
Prawdziwych przyjaciół poznaje się na imprezie
Odpisz
1 kwietnia 2019, 07:45
tacy ludzie idą do nieba
Odpisz
1 kwietnia 2019, 10:12
Niebo nie istnieje.
Odpisz
1 kwietnia 2019, 11:45
@mleko23: Jeśli masz avatar z derpem z 2011 twoja opinia jest anulowana.
Odpisz
1 kwietnia 2019, 12:08
r/murderedbywords
Odpisz
1 kwietnia 2019, 18:51
Ostatnio zauważam jak świetnie idzie mi wku*wianie ludzi tym, że noszę avatar z epoki kamienia łupanego. Wyluzujcie :v
Chyba, że to b8
Odpisz
Edytowano - 1 kwietnia 2019, 21:35
@mleko23: Skoro istnieją piwo, bekon i czekolada, Niebo też. Myślicie, że na tym nudnym świecie mogłyby powstać takie świetne rzeczy? To dary Niebios normalnie!
Odpisz
1 kwietnia 2019, 22:47
@Wojcech: A czy ja kogoś wku*wiam moim avatarem?
Odpisz
1 kwietnia 2019, 22:50
@edzio72: nie, ty nam jesteś potrzebny z tym avatarem jak ktoś kiśnie
Odpisz
1 kwietnia 2019, 23:38
@edzio72: Nie siedzę w Twojej głowie, ciekawe tylko, czemu Cię irytuje samolot. Komuś się nie podobał, bo Amerykanie walczyli takimi z Japończykami. Dla mnie średni argument, ale powiedzmy. Matko, jak się uprzeć, to wszystko może irytować. A ja na przykład mogę powiedzieć, że mój mózg ukształtowały internety i słoik mnie irytuje, bo kojarzy się z 1 man 1 jar. Matko, zero dystansu...
Odpisz
1 kwietnia 2019, 22:54
jestem dumny z bycia tym człowiekiem
Odpisz
1 kwietnia 2019, 22:52
mam tak samo, tylko, ze na mnie nigdy nikt nie czeka
Odpisz
1 kwietnia 2019, 21:27
Tak trzeba żyć
Odpisz
1 kwietnia 2019, 07:36
ja zawsze jestem tym ziomkiem, ale jak przychodzi co do czego, to nikt na mnie nie czeka :(
Odpisz
1 kwietnia 2019, 07:38
Ja też
Pjona
Odpisz
1 kwietnia 2019, 07:39
@Big_Chungus: czungus zmienił avatar:o
Odpisz
1 kwietnia 2019, 07:41
ciężko jest być tym dobrym ale musimy sobie dawać rade
Odpisz
1 kwietnia 2019, 07:42
Rozwalgo wymyślił pranka na admina, że wszyscy na dzisiejszy dzień zmieniają avka na Mrożona
(Ja ci tego nie mówiłem)
Zmieniłem, ale tylko na jeden dzień
Odpisz
1 kwietnia 2019, 07:36
Prawdziwy przyjaciel
Odpisz