Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar DRAGON_POLSKA

Edytowano - 26 lutego 2021, 20:32

ja tam zawsze czekałem na innych ale rzadko kto na mnie czeka

Avatar
Trucizna

20 września 2020, 11:53

Na mnie zazwyczaj czeka cała grupa, najgorzej

Avatar
Konto usunięte

2 kwietnia 2019, 18:49

Ja zawsze czekam na kogoś, a jak na chwilkę stracę go z oczu to się pytam, czy idzie z nami lub czy coś się stało.

Avatar Kondii

2 kwietnia 2019, 13:58

Prawdziwych przyjaciół poznaje się na imprezie

Avatar
Konto usunięte

1 kwietnia 2019, 07:45

tacy ludzie idą do nieba

Avatar mleko23

1 kwietnia 2019, 10:12

Niebo nie istnieje.

Avatar
Konto usunięte

1 kwietnia 2019, 11:45

@mleko23: Jeśli masz avatar z derpem z 2011 twoja opinia jest anulowana.

Avatar ant3k

1 kwietnia 2019, 12:08

r/murderedbywords

Avatar mleko23

1 kwietnia 2019, 18:51

Ostatnio zauważam jak świetnie idzie mi wku*wianie ludzi tym, że noszę avatar z epoki kamienia łupanego. Wyluzujcie :v
Chyba, że to b8

Avatar Wojcech

Edytowano - 1 kwietnia 2019, 21:35

@mleko23: Skoro istnieją piwo, bekon i czekolada, Niebo też. Myślicie, że na tym nudnym świecie mogłyby powstać takie świetne rzeczy? To dary Niebios normalnie!

Avatar edzio72

1 kwietnia 2019, 22:47

@Wojcech: A czy ja kogoś wku*wiam moim avatarem?

Avatar CzekoTubczanin

1 kwietnia 2019, 22:50

@edzio72: nie, ty nam jesteś potrzebny z tym avatarem jak ktoś kiśnie

Avatar Wojcech

1 kwietnia 2019, 23:38

@edzio72: Nie siedzę w Twojej głowie, ciekawe tylko, czemu Cię irytuje samolot. Komuś się nie podobał, bo Amerykanie walczyli takimi z Japończykami. Dla mnie średni argument, ale powiedzmy. Matko, jak się uprzeć, to wszystko może irytować. A ja na przykład mogę powiedzieć, że mój mózg ukształtowały internety i słoik mnie irytuje, bo kojarzy się z 1 man 1 jar. Matko, zero dystansu...

Avatar Pindorek

1 kwietnia 2019, 22:54

jestem dumny z bycia tym człowiekiem

Avatar GrZan3a

1 kwietnia 2019, 22:52

mam tak samo, tylko, ze na mnie nigdy nikt nie czeka

Avatar Wojcech

1 kwietnia 2019, 21:27

Tak trzeba żyć

Avatar
Konto usunięte

1 kwietnia 2019, 07:36

ja zawsze jestem tym ziomkiem, ale jak przychodzi co do czego, to nikt na mnie nie czeka :(

Avatar Big_Chungus

1 kwietnia 2019, 07:38

Ja też
Pjona

Avatar
Konto usunięte

1 kwietnia 2019, 07:39

@Big_Chungus: czungus zmienił avatar:o

Avatar lolkowski

1 kwietnia 2019, 07:41

ciężko jest być tym dobrym ale musimy sobie dawać rade

Avatar Big_Chungus

1 kwietnia 2019, 07:42

Rozwalgo wymyślił pranka na admina, że wszyscy na dzisiejszy dzień zmieniają avka na Mrożona
(Ja ci tego nie mówiłem)
Zmieniłem, ale tylko na jeden dzień

Avatar Jasnowidz

1 kwietnia 2019, 07:36

Prawdziwy przyjaciel

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

To będzie bolało

Były nóżki, nie ma nóżek

Pozdrawiam świetliki

Pilne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka