Społeczność Minecrafta to potęga
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jakby trochę nie fair
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Totalnie
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Nie idź!
Trzeba brać osobną torbę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 sierpnia 2021, 23:02
Wiem że odkop i pewnie nawet nikt tego nie przeczyta ale powiem tak ta piosenka przypomina mi stare piękne czasy i odwołam się do komentarza liska pamiętam jak oglądałem stare dc studio (żałuję że tak się stoczyło) a mało osób dziś wie że dc studio wywodzi się bezpośrednio z naszego polskiego sida leniwca a dc studio zajmowało się kręceniem serii o fabularnym synia sida o imieniu Milton zaczęło się niewinnie ale później przeznaczyło się to w super ciekawą serię (niestety nie wiem jak to teraz wygląda) a wracając do mojego odwołana w jednym z odcinków pojawił się vito (na szczęście jeszcze be belli) to był jego swoisty debiut zapowiadało się dobrze ponieważ wystartował z oryginalnym formatem (w odcinku chodziło o zbudowanie bazy żeby schować się przed tornadem) szkoda że Vito się stoczył na ścieżkę rakowego contentu z resztą jak większość polskich ytuberow którzy kiedyś byli fajni a teraz są przykładem raka ...
Brakuję mi też na przykład kwadratowej masakry ... Teraz jak o tym myślę ... Smutno mi ... Chciałbym to przeżyć jeszcze raz.
Odpisz
15 października 2021, 21:32
@Wenglowyrycerz: widzę to, ja akurat się na tym nie wychowywałem
Odpisz
15 października 2021, 22:32
@Agamer12321: nie spodziewałem się że ktoś to przeczyta
Odpisz
15 października 2021, 22:32
@Wenglowyrycerz: no cóż, też odkop w losowych
Odpisz
15 października 2021, 22:36
@Agamer12321: a to że tak spytam na czym ty się wychowałeś
Odpisz
15 października 2021, 22:37
@Wenglowyrycerz: ja jestem młody bardzo, i nie śmiej się ale wychowałem się na minecraft ferajna
Odpisz
15 października 2021, 22:43
@Agamer12321: Początki też były okej pamiętam jakim bum była Minecraft szkoła
Czy minecraft tajemnicza wyspa
Odpisz
15 października 2021, 22:44
@Wenglowyrycerz: jeśli chodzi o tą szkołę z sheo to tak. Ale on się ztoczył tak wgl
Odpisz
15 października 2021, 22:44
@Agamer12321: nie wiedziałem o tym w każdym razie wiem że to wszystko przez acta 2
Odpisz
1 kwietnia 2019, 15:56
T N T. Tylko starsi gracze minecrafta to pamietaja
Odpisz
1 kwietnia 2019, 17:10
przypomina mi to czasy kiedy taki ktoś jak vito nie istniał
a community minecrafta było normalne
Odpisz
5 kwietnia 2019, 14:07
Ja pamiętam.
I gdyby nie ta przeróbka, to nie znałabym oryginału
Odpisz
5 kwietnia 2019, 14:20
@BardzoOryginalnaNazwa: uwierz mi iż ja też
Odpisz
5 kwietnia 2019, 14:38
@Lisielek_Kisielek: W większości teraz w Minectaftcie jest mniej dzieci, bo wszystkie są teraz graczami Fortnajt.
Odpisz
5 kwietnia 2019, 15:28
Ja nic nie oglądam na yt, więc nic nie wiem, nie pamiętam, nie o mnie pytać.
Odpisz
5 kwietnia 2019, 16:48
@Memeforteca: I tu się mylisz, średnia wieku na serwerach nadal jest strasznie niska, i mówienie rzeczy w stylu "HAHA głupie DZIEDZI GRAJOM W FORTNAJY :DDDdF" jest tak bardzo spie**olone jak obecna meta w tej grze.
.
.
pog
Odpisz
5 kwietnia 2019, 16:59
@mortzmargonem: Czyli jak gram w tę grę ze znajonymi na prywatnym serwerze i sobie budujemy, to jesteśmy spie**oleni?
Odpisz
6 kwietnia 2019, 15:24
Gdzie to niby napisałem? Nie szukaj dziury w całym.
Odpisz
6 kwietnia 2019, 15:38
@TrueStoryGuy: to po co piszesz
Odpisz
7 kwietnia 2019, 11:55
Bo mogę. Kto mi zabroni?
Odpisz
19 maja 2019, 22:23
@Lisielek_Kisielek: co za vito, jakiś patol pokroju stołu?
Odpisz
19 maja 2019, 22:27
owszem
Odpisz
19 maja 2019, 22:27
Ta. "POLICJANT ZA 10 ZŁ VS POLICJANT ZA 10000 ZŁ || MINECRAFT PRESTIŻ". Ten tytuł wyjaśnia cały kanał.
Odpisz
19 maja 2019, 22:29
podsumuję to jednym pięknym słowem
c r i n g e
Odpisz
20 maja 2019, 09:16
@Lisielek_Kisielek: a ja podsumuję jednym pięknym wyrażeniem
j a p i e r d o l e
Odpisz
8 kwietnia 2019, 13:58
Pamiętam... Pamiętam te czasy gdy ktokolwiek grał w Minecraft
Odpisz
1 kwietnia 2019, 09:23
Ma więcej wyświetleń bo lepsze
Odpisz
5 kwietnia 2019, 17:01
ja zawsze uważałem że minecraftowe parodie są lepsze od oryginałów :/
Odpisz
Edytowano - 5 kwietnia 2019, 17:05
Ja też. O ile sama społeczność nie jest zbyt sympatyczna, to jednak hejterzy są jeszcze głupsi, bo obrażają, zamiast zająć się sobą. Też uwielbiam "TNT". Polecam też "Creeper RAP"
Odpisz
5 kwietnia 2019, 17:16
@pawlikok: BOOM BOOM BOOM
Odpisz
5 kwietnia 2019, 20:57
Angielskie parodie są lesze od oryginałów, polskie są takie sobie.
Odpisz
5 kwietnia 2019, 16:58
Są minecraftowe parodie i parodie. Te pierwsze, tj. "TNT", "Revenge" etc. to minecraftowa kultura. Te drugie, z 2017-19 to G Ó W N O.
Odpisz
5 kwietnia 2019, 15:05
I'm so proud of this community
Odpisz
1 kwietnia 2019, 09:24
ja to słyszę teraz ;-;
Odpisz
1 kwietnia 2019, 09:27
@Tymek590: I CAME TO DIG, DIG, DIG, DIG
Odpisz
1 kwietnia 2019, 09:24
Odpisz
1 kwietnia 2019, 09:20
Nostalgłem
Odpisz