Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Można, tylko trzeba wstawać rano
Jakby trochę nie fair
Północne Węgry
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 listopada 2017, 17:50
ja chce byc trenerem pokemonów
Odpisz
16 lipca 2013, 11:34
ja chce byc trenerem pokemon w zbroji iron mena z polaczeniem x-mena ;p
Odpisz
11 listopada 2016, 12:27
@ShadowDevill: Jakiego konkretnie?
Odpisz
15 maja 2017, 17:29
@CichociemnyJ: KIDEU
Odpisz
17 maja 2017, 08:25
Jaki Kideu?
Odpisz
17 maja 2017, 09:41
@CichociemnyJ: ci
Odpisz
17 maja 2017, 13:38
Nie rozumiem, o co Ci chodzi.
Odpisz
9 lipca 2013, 22:13
ja chce zostać człowiekiem ;_;
Odpisz
10 lipca 2013, 13:08
@jacek1s: A ja kanapką :>
Odpisz
6 sierpnia 2013, 15:47
@jacek1s: Zjem cię w takimż razie
Odpisz
16 lutego 2016, 21:41
@jacek1s: Twoje marzenie się spełniło! ;-; (Tak. Dopiero teraz odpisuję. ;_;
)
Odpisz
16 lutego 2016, 21:42
Dzięki xd
Odpisz
4 maja 2015, 20:44
łowca nagród ze star wars z mocą białym mieczem świetlnym
Odpisz
22 stycznia 2015, 13:31
ja chciałbym zostać lordem sithów
Odpisz
18 sierpnia 2014, 12:29
ciekawe ile osób chciałoby zostać pokemonem tak jek ja
dawać łapy wgórę i w dółzobaczymy ile nas jest
Odpisz
17 grudnia 2014, 18:08
@kubagobg: Nie ładnie wymuszać łapiki, oj nie ładnie :)
Odpisz
17 grudnia 2014, 21:33
ja chciałem w dół
Odpisz
3 lipca 2014, 22:33
Ja będę oneironautą. Oneironauta może wszystko. Oczywiście podczas snu...
Odpisz
18 kwietnia 2014, 20:20
iron manem i koniec
Odpisz
17 listopada 2013, 12:50
ja chcę zostać Łowcą zombie z mieczem świetlnym trenującym Pokemony w stroju Iron Mana.
Odpisz
8 października 2013, 16:29
Albo Pikachu. :)
Odpisz
8 października 2013, 16:28
Łowca Pand. Tekken -_-
Odpisz
11 sierpnia 2013, 12:08
łowca zombie na wysokim budynku ze snajperką i skrzynką amunicji.I jestem w niebie :D
Odpisz
26 sierpnia 2013, 10:40
@kemi12: Dokładnie!
Odpisz
17 lipca 2013, 15:18
Łowca zombie z MK11
Odpisz
10 lipca 2013, 19:43
Ja chce być łowcą wampirów, koali, spider manów, traktorów i pożeraczem kanapek. Przemyślcie komentarze!:)
Odpisz
16 lipca 2013, 11:35
dobre ;p
Odpisz
15 lipca 2013, 00:13
zombie terminator!
Odpisz