Oczywiście nie wszystkie, ale sporej części to dotyczy
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową
Ładne rzeczy
Taktycznie
Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 lipca 2020, 02:06
Trzeba było powiedzieć "chcę być szczęśliwy"
Odpisz
13 kwietnia 2019, 09:08
Jakbym widziała niektóre dziewczyny z mojej klasy.
Odpisz
12 kwietnia 2019, 22:29
Jejku, nie podoba i nigdy nie podobało mi się takie śmianie się z nastolatek, one nie są głupie. W okresie dojrzewania cholernie łatwo jest popaść w depresję, a jeśli ktoś chce zwrócić na siebie uwagę, to chyba znaczy, że jej mimo wszystko potrzebuje. Lepiej jest kiedy kolejny dzieciak odbiera sobie życie i wszyscy dorośli są zmartwieni, że nikomu nic nie mówił?
Odpisz
12 kwietnia 2019, 12:45
Było powiedzieć, że chcę nigdy nie mieć depresji
Odpisz
9 kwietnia 2019, 22:46
Czy jeżeli jestem nastolatkiem i nie mam depresji to znaczy że jestem jakiś nienormalny czy coś?
Odpisz
9 kwietnia 2019, 05:01
W Rzeszy samej
Odpisz
8 kwietnia 2019, 12:58
Nie rozumiem mody na depresję wśród nastolatków i mówienie ,,patrz jak mi źle i mi współczuj"
Odpisz
8 kwietnia 2019, 13:39
To się nazywa debilizm i niestety nie kara się go śmiercią.
Odpisz
8 kwietnia 2019, 15:49
Depresja jest estetyczna.
Also, atencja.
Odpisz
8 kwietnia 2019, 18:38
@erykhim44: Serio? Atencja? Nie mogłeś/aś po prostu powiedzieć uwaga?
Odpisz
8 kwietnia 2019, 19:24
@WiktorT1: jedno i to samo, większość zwrotów i tak jest już zapożyczone lub spolszczone
Odpisz
Edytowano - 8 kwietnia 2019, 20:48
@WiktorT1: Atencja jest bardziej jednoznaczna bo oznacza zwróconą na osobę uwagę od ogółu, a ukradłem to z mowy internetowo-potocznej.
Mnie natomiast nerwuje użycie określenia "literalnie", ale ch*ja tak zrobię.
Odpisz
4 kwietnia 2019, 09:39
Tak samo jejacy
Odpisz
8 kwietnia 2019, 10:10
@PadmePL: Ale też nie wszyscy. Są jejacy którzy mają stwierdzoną depresje i biorą nawet leki. Widziałem kilku takich + sam mam depresje i biore leki. Dlatego nienawidze ludzi którzy mówią że mają depresje tylko dlatego że są smutni. Smutek ≠ Depresja
Odpisz
8 kwietnia 2019, 10:32
@login04: Jeżeli wiesz, że masz depresję, to przestań ją mieć.
Odpisz
8 kwietnia 2019, 10:34
@login04: a depresja to choroba ? i przez co można ją złapać ?
Odpisz
Edytowano - 8 kwietnia 2019, 10:45
@ruzwelt1: Np. Przez przeżycie jakiegoś tragicznego wydarzenia
Odpisz
8 kwietnia 2019, 10:51
@ruzwelt1: depresja w niektórych przypadkach jest też uwarunkowana genetycznie (wiem bo czytałam opracowanie) i łączy się ze zmianami w mózgu
Odpisz
8 kwietnia 2019, 12:10
@login04: Wiem, tez mam depresje:v
Odpisz
8 kwietnia 2019, 12:53
@ruzwelt1: Depresja to choroba psychiczna. Jeśli znasz kogoś, kto ma problemy z tego zrozumieniem, to jest łatwy sposób. Traktuj to, jak normalną chorobę. Nie da się po prostu nie mieć grypy żołądkowej
Odpisz
8 kwietnia 2019, 13:14
@Jurekis_: Mógłbyś troche bardziej łopatologicznie? Jestem troche zagłębiony w temacie, ale muszę przyznać, że Ciebie nie zrozumiałem
Odpisz
8 kwietnia 2019, 14:17
@login04: Dla mnie trochę dziwne jest jak ktoś mówi tak jak np. ty login04, że ma depresję. To jest tak jakby dziecko z autyzmem mówiło, że ma autyzm i że czasem dziwnie się zachowuje itp.
Odpisz
8 kwietnia 2019, 14:23
@Jurekis_: a jakie to uczucie mieć depresję ?
Odpisz
8 kwietnia 2019, 14:29
@d0wek: Ludzie czasem chcą sie wygadać choćby w Internecie. Login04 też nie pisze wszędzie, że ma depresje, jest temat depresji to sie włączył i wspomniał o swoim przypadku na zwiększenie mocy jego słów
Odpisz
8 kwietnia 2019, 14:33
@ruzwelt1: Beznadziejne. Najgorszym wrogom bym nie życzyła.
Odpisz
8 kwietnia 2019, 14:57
@Anielka999: a miałaś kiedyś?
Odpisz
8 kwietnia 2019, 15:00
@ruzwelt1: Depresja - srepresja. Idźcie pobiegać czy coś. /s
Odpisz
8 kwietnia 2019, 16:15
@ruzwelt1: Mam obecnie, stwierdzoną, leczę się. Czemu pytasz?
Odpisz
8 kwietnia 2019, 16:17
@Anielka999: Jak cię z tego leczą?
Odpisz
8 kwietnia 2019, 16:18
@d0wek: Lekami i psychoterapią.
Odpisz
8 kwietnia 2019, 16:22
@Anielka999: bo napisałaś, że nie życzysz najgorszemu wrogowi, więc spodziewałem się, że mogłaś mieć. A już ci lepiej ?
Odpisz
8 kwietnia 2019, 16:23
@ruzwelt1: Tak, leki pomagają.
Odpisz
8 kwietnia 2019, 16:56
@Anielka999: Cieszę się bardzo, że ci przeszło,w sumie, jak zaczęliście pisać o tym, to teraz się trochę boję, oby mnie to nie spotkało
Odpisz
8 kwietnia 2019, 17:36
@WielkaInkwizycja: jesteśmy kwita, bo ja nie rozumiem słowa "łopatologicznie". Chodzi mi o grupę ludzi, którzy na np. Depresję mówią "po prostu przestań się smucić". To tak, jakby powiedzieć "po prostu przestań mieć raka"
Odpisz
8 kwietnia 2019, 18:19
@Jurekis_: Dzięki za wytłumaczenie
Odpisz
8 kwietnia 2019, 18:21
@Jurekis_: Chciałbym mieć depresję na dzień czy coś ale jestem na to zbyt potężny.
Odpisz
8 kwietnia 2019, 18:31
@d0wek: co tu sie
Odpisz
8 kwietnia 2019, 20:37
@d0wek: nie wiem czy to miał być żart, wyznanie, forma narcyzmu czy co
Odpisz
8 kwietnia 2019, 10:39
To nie o mnie.
Ja mam 17 i nie mam depresji. Za to mam OCD, a to jest już gorsze gowno
Odpisz
8 kwietnia 2019, 15:14
@Kyoko1278: Szczerze nie wiedziałam, że na jeja jest ktoś z tą przypadłością. Swego czasu dużo o tym czytałam.
Odpisz
8 kwietnia 2019, 15:49
@Kyoko1278: a co to?
Odpisz
8 kwietnia 2019, 16:20
A ja nie przypuszczałam, że kogoś może zainteresować ta choroba 😊
@etuggo: OCD, tłumaczone z angielskiego oznacz Zaburzenie Obsesyjno-Kompulsywne
Odpisz
8 kwietnia 2019, 18:01
@etuggo: Tzw. nerwica natręctw
Odpisz
8 kwietnia 2019, 11:04
Wstyd mi jak pomyślę, że sama byłam taką gówniarą
Odpisz
8 kwietnia 2019, 11:39
@Luna6: Mnie też.
Odpisz
8 kwietnia 2019, 12:54
@Luna6: Ale możesz być dumna, że z tego wyrosłaś i się przyznajesz do błędu (lub coś w ten deseń)
Odpisz