Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar polski_skoczek

28 lipca 2020, 02:06

Trzeba było powiedzieć "chcę być szczęśliwy"

Avatar
Alien0clique

13 kwietnia 2019, 09:08

Jakbym widziała niektóre dziewczyny z mojej klasy.

Avatar Love1028

12 kwietnia 2019, 22:29

Jejku, nie podoba i nigdy nie podobało mi się takie śmianie się z nastolatek, one nie są głupie. W okresie dojrzewania cholernie łatwo jest popaść w depresję, a jeśli ktoś chce zwrócić na siebie uwagę, to chyba znaczy, że jej mimo wszystko potrzebuje. Lepiej jest kiedy kolejny dzieciak odbiera sobie życie i wszyscy dorośli są zmartwieni, że nikomu nic nie mówił?

Avatar
Konto usunięte

12 kwietnia 2019, 12:45

Było powiedzieć, że chcę nigdy nie mieć depresji

Avatar kaka1

9 kwietnia 2019, 22:46

Czy jeżeli jestem nastolatkiem i nie mam depresji to znaczy że jestem jakiś nienormalny czy coś?

Avatar HAKUCZU

9 kwietnia 2019, 05:01

W Rzeszy samej

Avatar
Konto usunięte

8 kwietnia 2019, 12:58

Nie rozumiem mody na depresję wśród nastolatków i mówienie ,,patrz jak mi źle i mi współczuj"

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar
Konto usunięte

8 kwietnia 2019, 19:24

@WiktorT1: jedno i to samo, większość zwrotów i tak jest już zapożyczone lub spolszczone

Avatar erykhim44

Edytowano - 8 kwietnia 2019, 20:48

@WiktorT1: Atencja jest bardziej jednoznaczna bo oznacza zwróconą na osobę uwagę od ogółu, a ukradłem to z mowy internetowo-potocznej.
Mnie natomiast nerwuje użycie określenia "literalnie", ale ch*ja tak zrobię.

Avatar PadmePL

4 kwietnia 2019, 09:39

Tak samo jejacy

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (23)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (23)
Avatar fullfun

8 kwietnia 2019, 18:31

@d0wek: co tu sie

Avatar Jurekis_

8 kwietnia 2019, 20:37

@d0wek: nie wiem czy to miał być żart, wyznanie, forma narcyzmu czy co

Avatar Kyoko1278

8 kwietnia 2019, 10:39

To nie o mnie.
Ja mam 17 i nie mam depresji. Za to mam OCD, a to jest już gorsze gowno

Avatar
Konto usunięte

8 kwietnia 2019, 15:14

@Kyoko1278: Szczerze nie wiedziałam, że na jeja jest ktoś z tą przypadłością. Swego czasu dużo o tym czytałam.

Avatar etuggo

8 kwietnia 2019, 15:49

@Kyoko1278: a co to?

Avatar Kyoko1278

8 kwietnia 2019, 16:20

A ja nie przypuszczałam, że kogoś może zainteresować ta choroba 😊

@etuggo: OCD, tłumaczone z angielskiego oznacz Zaburzenie Obsesyjno-Kompulsywne

Avatar Anielka999

8 kwietnia 2019, 18:01

@etuggo: Tzw. nerwica natręctw

Avatar Luna6

8 kwietnia 2019, 11:04

Wstyd mi jak pomyślę, że sama byłam taką gówniarą

Avatar
Konto usunięte

8 kwietnia 2019, 11:39

@Luna6: Mnie też.

Avatar Jurekis_

8 kwietnia 2019, 12:54

@Luna6: Ale możesz być dumna, że z tego wyrosłaś i się przyznajesz do błędu (lub coś w ten deseń)

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową

Ładne rzeczy

Taktycznie

Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka