Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Frustrujące
Pilne
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
To musiało być męczące
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Jakby trochę nie fair
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 kwietnia 2019, 01:34
Codziennie.
Odpisz
13 kwietnia 2019, 18:03
Ja niemal zawsze chodzę na czarno. I czarny to nie kolor
Odpisz
13 kwietnia 2019, 13:18
Strój ninja hehe
Odpisz
9 kwietnia 2019, 20:06
jestem cała na czarno dziisaj
Odpisz
9 kwietnia 2019, 20:19
ni🅱️🅱️a
Odpisz
9 kwietnia 2019, 20:20
@Pendrag: tak jestem czarna wydało się...
Odpisz
9 kwietnia 2019, 20:31
ić stont ni🅱🅱a
Odpisz
9 kwietnia 2019, 20:46
@Kacchan: dlaczego :(
Odpisz
Edytowano - 9 kwietnia 2019, 20:50
@Kacchan: Stop ! that's R🅰️©ℹ️ST
Odpisz
9 kwietnia 2019, 20:56
bo ni🅱🅱🅰 nie zna sie na zartach i nie być 🆒
Odpisz
9 kwietnia 2019, 22:56
@Kacchan: :(
Odpisz
9 kwietnia 2019, 23:02
@Kacchan: Jest pan niekulturalny na chrześcijańskim Jeja
Odpisz
9 kwietnia 2019, 23:28
wybacz sir chrzescijanin
ja ateista juz ide z sekcji komentarzy pod tym obrazkiem bom sie grzecju na Biednej ni🅱🅱ie dopuscilem
pseplasam kotek: 3
Odpisz
9 kwietnia 2019, 23:30
@Kacchan: Dziękujemy otrzymuje pan odznakę grzecznego obywatela
Odpisz
9 kwietnia 2019, 23:36
dziękuję, jestes taki kawaii kotek :3 you are moim personalnym kamii sama kotek :3
🍆💦🍑
Odpisz
9 kwietnia 2019, 23:37
@Kacchan:
Odpisz
Edytowano - 9 kwietnia 2019, 23:39
oczywiscie ze nie gluptasku-sama! to nasza milosc kotek- senpai- kochanie- kami-Chan! 😚
Odpisz
9 kwietnia 2019, 23:41
@Kacchan:
Odpisz
9 kwietnia 2019, 23:45
wsadz mi to czarne gdzie tylko zechcesz kotek :3 😼
ide spac wiec zrob to delikatnie
Odpisz
9 kwietnia 2019, 23:46
@Kacchan:
Odpisz
9 kwietnia 2019, 23:51
tez cie kocham cya do jutra moj ty technosiurku wmrrrrr prrrrbrrrrrpf a pucicuci :3 😍😘😗😙😚💘❤💓💔💕💖💗💙💚💛💜💝💞💟❣💌
Odpisz
9 kwietnia 2019, 23:56
@Kacchan: co
Odpisz
10 kwietnia 2019, 00:42
@Kacchan: Co ku*wa.
Odpisz
10 kwietnia 2019, 06:52
@Kacchan:
Odpisz
10 kwietnia 2019, 06:53
@Smuteczek: yebani online daterzy
Odpisz
10 kwietnia 2019, 08:20
@arceus1: Mam nadzieję, że wprowadziłem uśmiech na waszyh buziach ^^
Odpisz
10 kwietnia 2019, 09:34
@Kacchan: ja aż sobie to wyobraziłem i zwaliłem ko...ku*wa
Odpisz
10 kwietnia 2019, 09:55
@Kacchan: tak :)
Odpisz
10 kwietnia 2019, 10:23
@Kacchan: tak wprowadziłeś :)
Odpisz
10 kwietnia 2019, 10:25
@Kacchan:
Odpisz
10 kwietnia 2019, 10:33
@DeadShoot: no to fajnie :p
Odpisz
10 kwietnia 2019, 09:06
W czarnym nie wyglądam na takiego ulańca, dlatego prawie cała szafa jest ciemna :v
Odpisz
10 kwietnia 2019, 07:52
#blackrulez
Odpisz
9 kwietnia 2019, 21:21
Ale czarny kolor jest naprawde fajny gdyż można go ładnie skontrasować z innymi
Odpisz
9 kwietnia 2019, 23:07
@lolkowski: Albo podkreślić siebie.
Odpisz
9 kwietnia 2019, 22:46
Czemu nie?
Ładne.
Odpisz
9 kwietnia 2019, 22:34
A E S T H E T I C
Odpisz
9 kwietnia 2019, 20:17
ja
ten mem to ja
Odpisz
6 kwietnia 2019, 21:00
Mam tylko jedną czarną bluzę i żadnych czarnych spodni, najwyżej jedne szare mam.
Odpisz
5 kwietnia 2019, 11:18
Millenialsi ubierają się tylko na czarno smh
Odpisz
5 kwietnia 2019, 11:11
Posiadam jedną granatową koszulkę, więc to nieprawda, że z mojej szafy wylewa się wyłącznie czerń
Odpisz
5 kwietnia 2019, 11:00
Czarny pasuje prawie do każdej sytuacji.
Odpisz
5 kwietnia 2019, 10:43
Piękny kolor.
Odpisz