memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
11 kwietnia 2019, 14:57
I-Bummmm
Odpisz
9 kwietnia 2019, 16:51
Natalka wie co dobre
9 kwietnia 2019, 23:05
@sano110: Sasuke Uchiha?
10 kwietnia 2019, 14:21
@marianx12: Tak? :0
Edytowano - 10 kwietnia 2019, 18:05
@sano110: Słodki mścicielek ;)
10 kwietnia 2019, 18:48
@marianx12: Awwwu .//////.
10 kwietnia 2019, 08:18
Jak się nazywa ta seria komiksów?
10 kwietnia 2019, 11:00
@Wolverine111: Chaos i Entropia
10 kwietnia 2019, 16:21
@Gondol037: dzięki
9 kwietnia 2019, 22:26
Heh! A dzisiaj widziałem w necie że jakaś kobieta próbowała wywieść za granicę pocisk z WW2 jako... upominek... (turystka)
9 kwietnia 2019, 15:18
Aż ten granat pierdutnie i nie będzie zaje*isty...
9 kwietnia 2019, 20:02
@ThePolishKillerPL: Wtedy kolor trawy w okolicy będzie zajebisty.
9 kwietnia 2019, 17:16
Mi sie podoba
9 kwietnia 2019, 09:08
Czy tylko ja uważam, że ich komiksy są tym lepsze, im bardziej kopiują Dema? :V
9 kwietnia 2019, 15:45
@brainiac: Ponieważ kopiują doskonałość
9 kwietnia 2019, 15:38
Lamp pls
9 kwietnia 2019, 14:39
9 kwietnia 2019, 15:36
@Stulej4: Dzięki, pożyczę sobię
9 kwietnia 2019, 15:19
Mm mmm granat moździerzowy
5 kwietnia 2019, 13:27
Przynajmniej natalce się podoba
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież11 kwietnia 2019, 14:57
I-Bummmm
Odpisz
9 kwietnia 2019, 16:51
Natalka wie co dobre
Odpisz
9 kwietnia 2019, 23:05
@sano110: Sasuke Uchiha?
Odpisz
10 kwietnia 2019, 14:21
@marianx12: Tak? :0
Odpisz
Edytowano - 10 kwietnia 2019, 18:05
@sano110: Słodki mścicielek ;)
Odpisz
10 kwietnia 2019, 18:48
@marianx12: Awwwu .//////.
Odpisz
10 kwietnia 2019, 08:18
Jak się nazywa ta seria komiksów?
Odpisz
10 kwietnia 2019, 11:00
@Wolverine111: Chaos i Entropia
Odpisz
10 kwietnia 2019, 16:21
@Gondol037: dzięki
Odpisz
9 kwietnia 2019, 22:26
Heh! A dzisiaj widziałem w necie że jakaś kobieta próbowała wywieść za granicę pocisk z WW2 jako... upominek... (turystka)
Odpisz
9 kwietnia 2019, 15:18
Aż ten granat pierdutnie i nie będzie zaje*isty...
Odpisz
9 kwietnia 2019, 20:02
@ThePolishKillerPL: Wtedy kolor trawy w okolicy będzie zajebisty.
Odpisz
9 kwietnia 2019, 17:16
Mi sie podoba
Odpisz
9 kwietnia 2019, 09:08
Czy tylko ja uważam, że ich komiksy są tym lepsze, im bardziej kopiują Dema? :V
Odpisz
9 kwietnia 2019, 15:45
@brainiac: Ponieważ kopiują doskonałość
Odpisz
9 kwietnia 2019, 15:38
Lamp pls
Odpisz
9 kwietnia 2019, 14:39
Odpisz
9 kwietnia 2019, 15:36
@Stulej4: Dzięki, pożyczę sobię
Odpisz
9 kwietnia 2019, 15:19
Mm mmm granat moździerzowy
Odpisz
5 kwietnia 2019, 13:27
Przynajmniej natalce się podoba
Odpisz