Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
kroganin

8 kwietnia 2019, 16:43

8100 to kupa pieniędzy...

Avatar mikimiki100

8 kwietnia 2019, 17:44

po pierwsze to kwota brutto, na rękę wyjdzie z 5000 (tak szacunkowo)
Po drugie to stawka dla nauczyciela dyplomowanego - zostajesz nim po ok. 10 latach
Po trzecie zwiększą pensum, czyli żeby zarabiać więcej masz pracować więcej

Avatar
Konto usunięte

8 kwietnia 2019, 23:19

@mikimiki100: Do tego ok. 1/3 musiałaby zostać zwolniona jakby doszło 8 godzin (z 18 na 26) przy tablicy na nauczyciela, bo przecież nie będą dokładać dzieciakom dodatkowych lekcji

Avatar
kroganin

9 kwietnia 2019, 01:11

@mikimiki100: 5000zl na rękę plus duże wakacje i tak naprawdę nie tak ciężka praca? No jak dla mnie żyć nie umierać. Komendant policji dostaje 8k brutto, a co dopiero jakiś zwykły nauczyciel.

Avatar mikimiki100

9 kwietnia 2019, 09:35

+1

Avatar mikimiki100

9 kwietnia 2019, 09:36

tak właściwie to bardzo ciężka praca. Mam rodziców nauczycieli i widzę, że pracują więcej, niż te 40 godzin

Avatar ToFFeXPL

8 kwietnia 2019, 17:41

Jakbyście chcieli wiedzieć to nie chodzi tutaj tylko o pieniądze, jak ciągle mówią media

Avatar baarts

8 kwietnia 2019, 19:59

@ToFFeXPL: to o co wytłumacz

Avatar ToFFeXPL

8 kwietnia 2019, 20:22

@baarts: Chodzi także o reformę, która zniszczyła edukację w Polsce

Avatar baarts

9 kwietnia 2019, 08:26

@ToFFeXPL: którą? Mówi się o różnych

Avatar
Konto usunięte

8 kwietnia 2019, 19:37

Excuse me what the fuck

Avatar
Konto usunięte

8 kwietnia 2019, 16:33

Na co oni narzekają, sami wybrali sobie taki zawód, nikt ich nie zmuszał do tego, byli w pełni świadomi jaką pensję ma nauczyciel więc niech zaakceptują swój los

Avatar
Konto usunięte

8 kwietnia 2019, 16:41

Ale to w naszym interesie jest by zarabiali tyle aby ich poziom nauczania był sensowny

Avatar dolares97

Edytowano - 8 kwietnia 2019, 16:43

Ale wiesz, że nauczyciele protestują przeciwko tej propozycji nie?

Avatar
Konto usunięte

8 kwietnia 2019, 16:55

dla czego w innych zawodach żeby dostać podwyżkę musisz dać najpierw coś od siebie, a tu ma być na odwrót?

Avatar
Konto usunięte

8 kwietnia 2019, 16:57

w interesie każdego człowieka leży to żeby znalazł się w zawodzie który go pasjonuje i w którym jesteś wstanie godnie żyć, bo mimo wszystko sam wybierasz w jakim zawodzie będziesz i dzięki temu ile będziesz zarabiać

Avatar evansam

8 kwietnia 2019, 17:00

sami wybrali, ale oni tez walcza o przyszlosc tego zawodu. Edukacja jest wazna i trzeba nad nia popracowac. Mlodzi ludzie nawet nie chca sluchac o pracy jako nauczyciel przy takich warunkach..

Avatar Tobix

8 kwietnia 2019, 17:04

jakby nie wybrali nie było by nikogo kto by uczył dzieci i nas

Avatar
Konto usunięte

8 kwietnia 2019, 17:09

Oni dają aż za dużo xD

Avatar
Konto usunięte

8 kwietnia 2019, 18:19

Pan mico ma rację w 100%.

Dodatkowo współczesne szkolnictwo powinno się zlikwidować.

Avatar
Konto usunięte

8 kwietnia 2019, 19:02

@evansam: owszem jest ważna, ale nie ta z którą się spotykamy dzisiaj, dopóki sam plan edukacyjny się nie zmieni to prowadzenie szkół z nauczycielami to takie trochę tworzenie fałszywych miejsc pracy

Avatar dolares97

8 kwietnia 2019, 16:31

8100 jako nauczyciel to zarabia co najwyżej Pani prezydentowa

Avatar Tobix

8 kwietnia 2019, 17:07

@dolares97: dokładnie 40 lat niektórzy uczą dostali podwyżki i zabrano im między innymi służbowe długopisy papier itd i teraz muszą wszystko sami kupić wiec wyszło na to samo

Avatar Pomen

8 kwietnia 2019, 16:29

I na "członek" robiłem studia inzynieryjne, jak jako nauczyciel mógłbym zarobić 2÷3 razy więcej

Avatar dolares97

8 kwietnia 2019, 16:34

@Pomen: Po co w ogóle robiłeś studia jak mogłeś robić dzieci?

Avatar
Konto usunięte

8 kwietnia 2019, 16:42

@Pomen: Czemu chciałbyś zarabiać mniej o 1/3 niż teraz?

Avatar kijgjuhikk

8 kwietnia 2019, 16:42

@Pomen: 2÷3 razy wiecej= 2÷24300=8,23

Avatar Pomen

8 kwietnia 2019, 16:45

@kijgjuhikk: symbolem tym oznacza się przedział - w tym przypadku od 2 do 3

Avatar kijgjuhikk

8 kwietnia 2019, 16:48

Avatar Mejzurian

8 kwietnia 2019, 16:01

Może Mat coś zdziała zrobić

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Dwa oblicza

Nie są aż takie pyszne

Totalnie

Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

A, okej

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka