Chyba pomyliłem zajęcia...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niegrzeczny Oskarek
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
A, okej
To będzie bolało
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 kwietnia 2019, 18:50
Ja się kiedyś zamyśliłem i na religii napisałem: Lesson Topic
Odpisz
29 kwietnia 2021, 11:01
@Godylos5: Mój pierwszy komentarz pod memem na jeja
Odpisz
12 kwietnia 2019, 23:39
Na angielskim napisałam "Lektion Temat".
Odpisz
9 kwietnia 2019, 22:24
Raz na sprawdzianie napisałam zamiast mojego imienia i nazwiska "Lekcja Temat". Nauczycielka stwierdziła że jestem pie**olnięta (i chyba miała rację).
Odpisz
10 kwietnia 2019, 10:57
@krzysztofina_z_sosnowca: Też tak miałem
Odpisz
10 kwietnia 2019, 09:41
Żółty emenems is de best: are u ok?
Czerwony emenems co też jest de best:no
Odpisz
6 kwietnia 2019, 17:59
To by się zgadzało bo u mnie na nauczyciela od angielskiego mówią Jezus
Odpisz
Edytowano - 9 kwietnia 2019, 18:41
Ja: no nie...
Ziomek: co się stało?
Ja: Jezus wczoraj postawił mi pałę
Odpisz
10 kwietnia 2019, 06:57
@Ainz_Ooal_Gown:
Odpisz
10 kwietnia 2019, 03:38
Ja napisałam Lektion Thema na religii. Przebijesz?
Odpisz
6 kwietnia 2019, 23:02
Ja na religi piszę zawsze lekcja
Odpisz
9 kwietnia 2019, 18:35
@Luszak: a ja na angielskim jakoś umiem zapamiętać że pisze się lesson na niemieckim stunde a na religii to jakoś nigdy nie zapamiętam że trzeba napisać katecheza
Odpisz
9 kwietnia 2019, 19:16
@lolpandapl: U nas na Niemcu pisze się Unterricht
Odpisz
9 kwietnia 2019, 21:22
@norek00: a u nas na niemieckim lektion
Odpisz
10 kwietnia 2019, 00:31
@lolpandapl: O to, to....To samo
Odpisz
9 kwietnia 2019, 22:35
Ja raz na polskim napisałam po hiszpańsku xD a na angielskim namiastkę 'february" napisałam "febrero"
Odpisz
9 kwietnia 2019, 21:15
Odpisz
9 kwietnia 2019, 20:04
Ja tam na każdym przedmiocie piszę "lekcja, temat".
Odpisz
9 kwietnia 2019, 19:18
Zrobiłem to w zeszłym miesiącu...
Odpisz
9 kwietnia 2019, 19:12
Lepsze jest jak masz takie ścięcie że chcesz na polskim pisać po francusku.
Polecam.
Odpisz
9 kwietnia 2019, 18:52
A egzamin tuż-tuż
Odpisz
9 kwietnia 2019, 18:37
Jak kiedyś polonistka dyktowała temat, napisałam "myślnik" słownie
Odpisz
9 kwietnia 2019, 18:19
Ja czasami zamiast "d" piszę po rosyjsku, czyli "g"
Odpisz