Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Zdeklasowani znowu
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 lipca 2013, 20:48
A co jeśli ktoś (mówię od razu że nie ja) jest obojniakiem? :D
Odpisz
28 października 2021, 18:59
@Bulbasaur: to odwraca ręcznik na drugą stronę
Odpisz
10 lipca 2013, 14:18
Nie wiem, co to robi na głównej...
Odpisz
Edytowano - 10 lipca 2013, 15:15
To proste... admin to dodał ._.
Odpisz
10 lipca 2013, 15:23
jak nie pisze kto to to wiadomo że Admin,bo z taką oceną to przecież nie ma szans !
Odpisz
10 lipca 2013, 18:06
@Patryk933: Np. Na Csie banuja każdego,kto ma wh a sami mają też i korzystają cały czas.Dlatego trzeba troche poszukać dobrych serwerów
Odpisz
10 lipca 2013, 18:10
@siemek22: ja to ciągle rżnę na wh albo na aimie XD
Odpisz
10 lipca 2013, 18:22
@Patryk933: Ja kiedyś grałem to tak robiłem,czasem zmyłka,żeby mnie admin nie zbanował
Odpisz
Edytowano - 10 lipca 2013, 18:25
@siemek22: czasami tak jest na serwach że jest sprawdzane i na czacie pisze czy dany gracz jest czysty,to ja w tedy wyłączam xD
Odpisz
10 lipca 2013, 18:29
@Patryk933: Jak ja grałem to to wezwanie admina gówno dawało,bo i tak tylko zobaczył i wyszedł :>
Odpisz
10 lipca 2013, 18:30
@siemek22: ja jak na czitach grałem to oni się kontaktowali a admem i wtedy on wchodzi i przeważnie ban na na 2 dni albo dzień nie pamiętam dokładnie
Odpisz
10 lipca 2013, 18:31
@Patryk933: Ja za bardzo jechałem i nawet zmyłki nic nie dawały,40 parę zabić i 0 lub max 3 śmierci xD
Odpisz
10 lipca 2013, 18:32
@siemek22: hehe
Odpisz
10 lipca 2013, 18:33
@Patryk933: Pewnego razu jak byłem na jakimś serwie to wszyscy mieli albo wh,sh lub aim bota :P
Odpisz
10 lipca 2013, 18:34
@siemek22: heh,po niektórych mozna poznać
Np jeden siedział za skrzynką a ja go z wh zabiłem i od razu że mam wh :E
Odpisz
10 lipca 2013, 18:36
@Patryk933: Ja jechałem przez ściany cały czas,bo myślałem że wh to nic :D I tak zawsze czołówka serwera (top 15) ma wh :P Kiedyś grałem z wh i nikt mnie nie zgłosił
Odpisz
10 lipca 2013, 19:51
@siemek22: hehe miałeś szczęście,a ja kiedyś myślałem że jak się widzi przez ściany gościa który jest daleko i na niego przez sciane strzeli to go się zabije,a to chodziło o to że jeżeli gość jest za pojedynczą ścianą to wtedy da się zabić
Odpisz