Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Bulbasaur

10 lipca 2013, 20:48

A co jeśli ktoś (mówię od razu że nie ja) jest obojniakiem? :D

Avatar Zpolskijestem0

28 października 2021, 18:59

@Bulbasaur: to odwraca ręcznik na drugą stronę

Avatar
Konto usunięte

10 lipca 2013, 14:18

Nie wiem, co to robi na głównej...

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 10 lipca 2013, 15:15

To proste... admin to dodał ._.

Avatar Patryk933

10 lipca 2013, 15:23

jak nie pisze kto to to wiadomo że Admin,bo z taką oceną to przecież nie ma szans !

Avatar siemek22

10 lipca 2013, 18:06

@Patryk933: Np. Na Csie banuja każdego,kto ma wh a sami mają też i korzystają cały czas.Dlatego trzeba troche poszukać dobrych serwerów

Avatar Patryk933

10 lipca 2013, 18:10

@siemek22: ja to ciągle rżnę na wh albo na aimie XD

Avatar siemek22

10 lipca 2013, 18:22

@Patryk933: Ja kiedyś grałem to tak robiłem,czasem zmyłka,żeby mnie admin nie zbanował

Avatar Patryk933

Edytowano - 10 lipca 2013, 18:25

@siemek22: czasami tak jest na serwach że jest sprawdzane i na czacie pisze czy dany gracz jest czysty,to ja w tedy wyłączam xD

Avatar siemek22

10 lipca 2013, 18:29

@Patryk933: Jak ja grałem to to wezwanie admina gówno dawało,bo i tak tylko zobaczył i wyszedł :>

Avatar Patryk933

10 lipca 2013, 18:30

@siemek22: ja jak na czitach grałem to oni się kontaktowali a admem i wtedy on wchodzi i przeważnie ban na na 2 dni albo dzień nie pamiętam dokładnie

Avatar siemek22

10 lipca 2013, 18:31

@Patryk933: Ja za bardzo jechałem i nawet zmyłki nic nie dawały,40 parę zabić i 0 lub max 3 śmierci xD

Avatar Patryk933

10 lipca 2013, 18:32

@siemek22: hehe

Avatar siemek22

10 lipca 2013, 18:33

@Patryk933: Pewnego razu jak byłem na jakimś serwie to wszyscy mieli albo wh,sh lub aim bota :P

Avatar Patryk933

10 lipca 2013, 18:34

@siemek22: heh,po niektórych mozna poznać
Np jeden siedział za skrzynką a ja go z wh zabiłem i od razu że mam wh :E

Avatar siemek22

10 lipca 2013, 18:36

@Patryk933: Ja jechałem przez ściany cały czas,bo myślałem że wh to nic :D I tak zawsze czołówka serwera (top 15) ma wh :P Kiedyś grałem z wh i nikt mnie nie zgłosił

Avatar Patryk933

10 lipca 2013, 19:51

@siemek22: hehe miałeś szczęście,a ja kiedyś myślałem że jak się widzi przez ściany gościa który jest daleko i na niego przez sciane strzeli to go się zabije,a to chodziło o to że jeżeli gość jest za pojedynczą ścianą to wtedy da się zabić

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat

Zdeklasowani znowu

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka