Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Przerwa na herbatkę
A, okej
Najbardziej realistyczny spośród modów
To się nie może nie udać
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 kwietnia 2019, 01:22
Kocham chodzić boso. Szkoda tylko, że potem zawsze zimno w stopy ;-;
*wstae gif nobody cares*
Odpisz
15 kwietnia 2019, 13:17
Ja mam w domu podgrzewaną podłogę
Odpisz
15 kwietnia 2019, 14:14
@Malveroyy: Czasami jak jest za gorąca tez nie dobrze
Odpisz
15 kwietnia 2019, 16:40
@Filipiasty142: nie miałem tak aby była za gorąca, regulator mam, a poza tym czasem przyjemnie w łazience się położyć
Odpisz
15 kwietnia 2019, 21:06
@Axyui: Ja mam tylko w kiblu
Ale i tak spoko
Odpisz
15 kwietnia 2019, 12:26
Laczki
Odpisz
Edytowano - 15 kwietnia 2019, 10:36
Klapcie
Odpisz
15 kwietnia 2019, 10:23
Kapciach? Cejrowski to by cię wyśmiał
Odpisz
15 kwietnia 2019, 19:08
*Boso przez pokój* xD
Odpisz
8 kwietnia 2019, 07:43
Aż fraszke musi wymyśleć
Odpisz