Jeszcze jest możliwość podania zdrapanej karmelizacji z bułki, bo bułki się w piekarniku karmelizuje, znajomy zawsze o tym wspominał, no i oczywiście może jeszcze podać folię z zapachem Cheeseburgera
@Mikrus19: Za bardzo skróciłem wypowiedz, wrzucają 2 części bułki białą stroną do piekarnika (w piekarniku mieści się 8 części bułek) na około 2min i białe wnętrze bułki jest wypieczone, nazywają to procesem karmelizacji, choć wydaje się ta nazwa w tym procesie bez sensu, ma go gdyż chodzi o to by podgrzać cukier który jest w bułce itd.
Komentarze
Odśwież20 listopada 2025, 10:44
Ser
Odpisz
19 grudnia 2020, 10:39
Ok czyli bułka z serem ok
Odpisz
3 stycznia 2021, 10:42
@Nikodem8378: sam ser bo bun to bułka
Odpisz
17 kwietnia 2019, 08:56
Plasterek sera bo to cheesburger
Odpisz
12 kwietnia 2019, 10:43
Jeszcze jest możliwość podania zdrapanej karmelizacji z bułki, bo bułki się w piekarniku karmelizuje, znajomy zawsze o tym wspominał, no i oczywiście może jeszcze podać folię z zapachem Cheeseburgera
Odpisz
12 kwietnia 2019, 16:05
@HYPER_SMOKI: Czek.... Co się robi z bułką????
Twój znajomy chyba nigdy w maku nie pracował....
Odpisz
14 kwietnia 2019, 02:40
@Mikrus19: Za bardzo skróciłem wypowiedz, wrzucają 2 części bułki białą stroną do piekarnika (w piekarniku mieści się 8 części bułek) na około 2min i białe wnętrze bułki jest wypieczone, nazywają to procesem karmelizacji, choć wydaje się ta nazwa w tym procesie bez sensu, ma go gdyż chodzi o to by podgrzać cukier który jest w bułce itd.
Odpisz
12 kwietnia 2019, 14:46
Sam ser
Odpisz
12 kwietnia 2019, 14:42
Gówno
Odpisz
12 kwietnia 2019, 12:16
ser ma podac tylko pytanie zimny czy podgrzany :/
Odpisz
12 kwietnia 2019, 13:28
@InsaneFOX13: ser nigdy nie jest podgrzewany po prostu leży na ciepłym kotlecie
Odpisz
12 kwietnia 2019, 13:03
Odpisz
12 kwietnia 2019, 11:20
Ile taki kosztuje?
Odpisz
12 kwietnia 2019, 11:26
@SwiNuB: tyle samo co zwykły
Odpisz
12 kwietnia 2019, 10:31
Hmmmh
Cheeseburger
Bez:
cebuli
keczapu
musztardy
ogórków
bułki
i mięsa
Powinien podać sam ser.
Odpisz
12 kwietnia 2019, 10:20
Niech da wypracowanie na 12 stron o teorii mechaniki kwantowej
Odpisz
12 kwietnia 2019, 10:04
Rachunek
Odpisz
8 kwietnia 2019, 11:37
Odpisz
12 kwietnia 2019, 10:02
@Barszcz_Czerwony: No bun
Odpisz
8 kwietnia 2019, 09:20
frytki
Odpisz
8 kwietnia 2019, 09:25
@Mimikkyu: i ser
Czekaj...
Frytki... z serem!
Geniusz ze mnie
Odpisz
8 kwietnia 2019, 09:28
@MrCC4: Lepsze byłyby z bekonem.
Odpisz
8 kwietnia 2019, 09:30
@DinoSummer: łatwiej zrobić z serem. Jak zrobisz frytki z bekonem żeby bekon się ich trzymał?
Odpisz
8 kwietnia 2019, 09:31
@MrCC4: Owinąć frytki bekonem. Proste.
Odpisz
8 kwietnia 2019, 09:33
@DinoSummer: ty... faktycznie
Odpisz
8 kwietnia 2019, 09:47
@DinoSummer: Harvard dzwonił. Pytali czy chcesz stypendium. I jeszcze ci od Nagród Nobla pytali o adres pocztowy żeby wysłać nominacje do ciebie.
Odpisz
8 kwietnia 2019, 09:50
@MCAssassin: Chcę.
Odpisz
8 kwietnia 2019, 09:25
Ser ma podać
Odpisz