Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar bossmen

10 lipca 2013, 15:07

Gif ma 2012kb. Przypadek? Nie sądzę!

Avatar Kosmita123

13 lipca 2013, 17:06

@bossmen: tak ale mamy 2013

Avatar kolkav5

25 września 2015, 21:13

@Kosmita123: 2015*

Avatar
Konto usunięte

11 października 2016, 01:17

@kolkav5: *2016

Avatar oceanaus

10 października 2017, 16:48

2017*

Avatar NoNieSmieszne

25 stycznia 2018, 01:50

@oceanaus: 2018*

Avatar
ZiemiaJestPlaska

28 lutego 2019, 17:02

Avatar
klocow88

13 listopada 2020, 23:20

*2020

Avatar Boberek00

27 czerwca 2021, 12:27

@bossmen: 2021*

Avatar cptguwnienov

20 sierpnia 2015, 11:51

będę takie mieć :)

Avatar cptguwnienov

20 sierpnia 2015, 11:52

@cptguwnienov: tylko chyba super slim

Avatar
Konto usunięte

6 marca 2019, 10:14

@cptguwnienov: nje super slim jest matowe

Avatar Domees

13 lipca 2013, 21:33

PS3 Fat jest już zabytkiem ... Ja mam 80-tke ^^

Avatar
Konto usunięte

13 lipca 2013, 18:23

Nie ujdzie. Mam PS3 Super Slim.

Avatar GuardOfDestruction

12 lipca 2013, 17:11

Miałem 2 lata temu PS1 i grałem po 6 godzin w Spyro jak rodzice byli w pracy a neta nie było. Obecnie mam PS2 i z niego baaardzo rzadko korzystam.

Avatar Jarektrol

12 lipca 2013, 17:51

@GuardOfDestruction: ja też tylko na jedynce grałem w medal of honor teraz mam ps2 i też rzadko korzystam

Avatar barto1997

12 lipca 2013, 16:35

Tak jak by już nie był zabytkiem...
8-mio letni spowalniacz rozwoju gier...

Avatar firankowy

14 grudnia 2017, 20:31

@barto1997: nie grałeś - nie odzywaj sie

Avatar barto1997

3 maja 2018, 12:17

@firankowy: no już 13 letni przeżytek :)

Avatar Wojtinio

11 lipca 2013, 11:10

Ha ja mam PS2, powiem więcej gram na niej w God of War II i co zabytek mi sprzyja

Avatar Patryk933

11 lipca 2013, 10:53

Atrap

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar przystojnyjozek
Dodane przez: przystojnyjozek

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Lekko nie będzie

Fajnie że odpowiedzieli

Nieuczciwa ocena

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka