memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
22 października 2024, 11:11
Odpisz
13 kwietnia 2019, 13:23
13 kwietnia 2019, 13:24
@TheSylveon: fajny rower
13 kwietnia 2019, 14:40
@TheSylveon: dzk
13 kwietnia 2019, 17:03
@TheSylveon: Zapomniałeś się przelogować
20 kwietnia 2019, 19:28
@Koteczek_21: *wstaw depresyjne emoji*
13 kwietnia 2019, 17:29
Nie wiem nie rozumiem niemieckiego
13 kwietnia 2019, 20:05
@Noteus: Potrzeba 10 IQ, żeby nie zrozumieć tego mema. Nawet bez znajomości niemieckiego.
13 kwietnia 2019, 14:23
Dawajcie jeśli będzie na moim kom 300 ➡ 🔰 Wgóregłosów to w odpowiedziach Pokazuję mnie 8 lat temu
Edytowano - 13 kwietnia 2019, 15:09
@Nokia_701: to jak będzię 300 w dół to pokażesz siebie 8 lata później?
16 kwietnia 2019, 08:36
nom
13 kwietnia 2019, 13:08
Wszyscy ludzie: Czarna kartka Ja: Kartkigga
8 kwietnia 2019, 13:39
Coś ten blau nie wygląda mi na blau
13 kwietnia 2019, 12:13
@Nyanfetamina: blau to niebieski
13 kwietnia 2019, 12:30
@LunarDreams: No i ma taki nie wygląda, nie musisz mi mówić
13 kwietnia 2019, 14:15
@Nyanfetamina: No i przecież kartka jest niebieska
13 kwietnia 2019, 20:04
@Myszkapl: Moja biała farba była bardziej niebieska
8 kwietnia 2019, 10:56
nie ma n-word passu i tyle
8 kwietnia 2019, 13:02
@Mimikkyu: s-word passu
8 kwietnia 2019, 11:26
Fajny ten niebieski. Bardzo wyraźny
Stąd widzę że tam pisze schwarz
8 kwietnia 2019, 11:00
@GooseApocalypsE: ty no ja nie wiem bo mi gimp na progowaniu 2 tyle kartki łapie że na tekst nie byłoby już miejsca :P
8 kwietnia 2019, 12:14
@GooseApocalypsE: JEST NAPISANE
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież22 października 2024, 11:11
Odpisz
13 kwietnia 2019, 13:23
Odpisz
13 kwietnia 2019, 13:24
@TheSylveon: fajny rower
Odpisz
13 kwietnia 2019, 14:40
@TheSylveon: dzk
Odpisz
13 kwietnia 2019, 17:03
@TheSylveon: Zapomniałeś się przelogować
Odpisz
20 kwietnia 2019, 19:28
@Koteczek_21: *wstaw depresyjne emoji*
Odpisz
13 kwietnia 2019, 17:29
Nie wiem nie rozumiem niemieckiego
Odpisz
13 kwietnia 2019, 20:05
@Noteus: Potrzeba 10 IQ, żeby nie zrozumieć tego mema. Nawet bez znajomości niemieckiego.
Odpisz
13 kwietnia 2019, 14:23
Dawajcie jeśli będzie na moim kom 300
➡ 🔰 Wgóregłosów to w odpowiedziach
Pokazuję mnie 8 lat temu
Odpisz
Edytowano - 13 kwietnia 2019, 15:09
@Nokia_701: to jak będzię 300 w dół to pokażesz siebie 8 lata później?
Odpisz
16 kwietnia 2019, 08:36
nom
Odpisz
13 kwietnia 2019, 13:08
Wszyscy ludzie: Czarna kartka
Ja: Kartkigga
Odpisz
8 kwietnia 2019, 13:39
Coś ten blau nie wygląda mi na blau
Odpisz
13 kwietnia 2019, 12:13
@Nyanfetamina: blau to niebieski
Odpisz
13 kwietnia 2019, 12:30
@LunarDreams: No i ma taki nie wygląda, nie musisz mi mówić
Odpisz
13 kwietnia 2019, 14:15
@Nyanfetamina: No i przecież kartka jest niebieska
Odpisz
13 kwietnia 2019, 20:04
@Myszkapl: Moja biała farba była bardziej niebieska
Odpisz
8 kwietnia 2019, 10:56
nie ma n-word passu i tyle
Odpisz
8 kwietnia 2019, 13:02
@Mimikkyu: s-word passu
Odpisz
8 kwietnia 2019, 11:26
Fajny ten niebieski. Bardzo wyraźny
Odpisz
8 kwietnia 2019, 10:56
Stąd widzę że tam pisze schwarz
Odpisz
8 kwietnia 2019, 11:00
@GooseApocalypsE: ty no ja nie wiem bo mi gimp na progowaniu 2 tyle kartki łapie że na tekst nie byłoby już miejsca :P
Odpisz
8 kwietnia 2019, 12:14
@GooseApocalypsE: JEST NAPISANE
Odpisz