Najpewniej mają złego cela
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fajnie że odpowiedzieli
Lekko nie będzie
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Dwa oblicza
Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 kwietnia 2019, 07:55
Co robi ten bodajże turban na głowie, nie wiem jak to się nazywa.
Odpisz
8 kwietnia 2019, 21:19
Jestem taki dobry, że nikt nie umie mnie trafić, ale za to ja też w nikogo nie trafię.
Odpisz
8 kwietnia 2019, 21:20
@Byxon: równowaga
Odpisz
8 kwietnia 2019, 21:24
@Mimikkyu:
Odpisz
Edytowano - 8 kwietnia 2019, 22:07
@Byxon: mam tak samo. Refleks over 9000 Rzut -10000... To trochę jak eteryczność ze Skyrima
Odpisz
8 kwietnia 2019, 22:10
@Polalak: Tak to już jest kiedy dajesz wszystkie punkty w zręczność.
Odpisz
8 kwietnia 2019, 22:12
@Byxon: trzeba też pamiętać, że snajper też czasem chybia, jeśli wiesz co mam na myśli
Odpisz
8 kwietnia 2019, 22:18
@Polalak: Zgaduję, że rozumiem ten przekaz, ale no cóż, wiele zależy od innych czynników, nie tylko umiejętności mają wpływ.
Odpisz
13 kwietnia 2019, 17:11
@Byxon: to ja tak samo zawsze zostawiłem ostatni a ja miałem najgorszego cela więc albo się kończyła zabawa albo udawało mi się coś trafić czasem.
Odpisz
Edytowano - 13 kwietnia 2019, 19:16
@Byxon: jeśli mogę się pochwalić to w 4-6 podstawówki udało mi się uniknąć 5
piłek pod rząd rzucanych w max 3-5s odstępach.
Edit: oczywiście byłem już sam i za 6 razem nie zdążyłem. Dodatkowy dramatyzm, że miałem ostatnią szansę
Odpisz
13 kwietnia 2019, 18:29
Na wf? Szkoda czasu na napisanie "wuef"
Odpisz
13 kwietnia 2019, 18:54
to jest poprawna forma, nie rozumiem kwasu zawartego w tej wypowiedzi
Odpisz
13 kwietnia 2019, 19:11
@Cherrysan: ja też nie
Odpisz
14 kwietnia 2019, 14:52
Wf to skrót od "wychowanie fizyczne", a "wuef" się po prostu czyta więc nie wiem dlaczego ktoś miałby tak pisać.
Odpisz
14 kwietnia 2019, 15:45
@Byxon: ja teżbnie
Odpisz
13 kwietnia 2019, 17:31
Wstawiłem z nudów tego mema i jest na głównej lel
Odpisz
8 kwietnia 2019, 21:24
pamiętam jak grałam kiedyś 1 na 5
wygrałam... dzięki anime
Odpisz
9 kwietnia 2019, 09:23
Wyjaśnij plz
Odpisz
13 kwietnia 2019, 16:02
Brzmi jak ciekawa historia
Odpisz
13 kwietnia 2019, 16:06
nic ciekawego, noragami obejrzałam, Bishamonten była i jest dla mnie wzorem, więc pracowałam najciężej, a po wygranej "dziękuję nogi, ręce" xd
Odpisz
8 kwietnia 2019, 21:12
A tak w ogóle kto rozpoczął serie memów z Asterixem i Obeliksem?
Odpisz
8 kwietnia 2019, 21:13
@DinoSummer: niestety nie wiem :/
Odpisz
8 kwietnia 2019, 21:15
@szyszka124: nie wiem
Odpisz