Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Angielskie śmieszki
Młodzi gniewni
To by wystarczyło
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 kwietnia 2019, 19:01
Lepsze granaty (szyszki), bo okolica pełna sprzedawców…
Odpisz
14 kwietnia 2019, 10:37
A jarzębiny to broń dystansowa.
Odpisz
14 kwietnia 2019, 10:57
@Grzechoooo: Obczaj se typie szyszke na patyku...
Odpisz
14 kwietnia 2019, 11:19
@Revant42: no, szyszki swoją drogą, ale ja mieszkam koło jarzębin, do drzew dających szyszki mam dość daleko.
Odpisz
15 kwietnia 2019, 07:50
@Grzechoooo: dzióbek od butelki + balonik + jarzębina = snajperka
Odpisz
15 kwietnia 2019, 00:35
Zajebiście było jak znalazło się patyk w kształcie kałacha
Odpisz
14 kwietnia 2019, 11:13
Lepiej było w siebie rzucać kasztanami,kamieniami,cegłami
Odpisz
14 kwietnia 2019, 12:22
@DzikaSayoriChan: nożami
Odpisz
14 kwietnia 2019, 13:56
@mozozaur: nie mama nam nie dawała :c
Odpisz
14 kwietnia 2019, 11:06
Walki na patyki były epickie a bronią dystansową były jabłka na patyku
Odpisz
8 kwietnia 2019, 23:08
Patyki to były najlepsze bronie.
Odpisz
Edytowano - 8 kwietnia 2019, 23:14
patyk z kupą był bronią ostateczną
Odpisz
8 kwietnia 2019, 23:18
patyki były dla początkujących, metalowe pręty były dla weteranów
Odpisz
Edytowano - 8 kwietnia 2019, 23:19
@Jakubex500: Nietrudno było się domyślić, że w dzieciństwie Jakub nie był zbyt lubiany w swoim kręgu rówieśniczym
Odpisz
8 kwietnia 2019, 23:20
@Jakubex500: To też się zdarzało, ale nie kończyło zbyt dobrze.
Odpisz
8 kwietnia 2019, 23:21
w kręgu z innego osiedla może i tak ale w swoim odziale czułem się świetnie
Odpisz
8 kwietnia 2019, 23:22
@Jakubex500: Z masakry metalowym prętem satysfakcja jest raczej jednostronna
Odpisz
8 kwietnia 2019, 23:25
dobra, dosyć tych flashbacków z dzieciństwa
Odpisz
9 kwietnia 2019, 01:53
@Jakubex500: Z tym oddziałem to chodzi o oddział zamknięty w szpitalu psychiatrycznym?
Odpisz
9 kwietnia 2019, 10:20
@Mijak: top 5 pranks that went too far
Odpisz
14 kwietnia 2019, 10:25
@GhostP_: Ostatnio goniłem brata z patykiem z kupą, tak wiem jesrem poyebany
Odpisz
14 kwietnia 2019, 10:36
belka z gwoździem, uwielbiałem patrzeć, jak kruche patyki przeciwników się łamią...
Odpisz
14 kwietnia 2019, 10:08
Lepsze tylko kamienie
Odpisz
9 kwietnia 2019, 10:37
Ja preferowałem walkę z badylami na gołe pięści
Odpisz
9 kwietnia 2019, 06:50
byle patyki to przeżytek, ja z kolegami wręcz ostrzyliśmy je dla lepszego efektu (i wyglądu)
Odpisz
8 kwietnia 2019, 23:23
Ta czerwona czcionka daje mi flashbacki z tych okropnych memów o czarnym humorze
Odpisz