Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Skleroza

16 kwietnia 2019, 19:01

Lepsze granaty (szyszki), bo okolica pełna sprzedawców…

Avatar Grzechoooo

14 kwietnia 2019, 10:37

A jarzębiny to broń dystansowa.

Avatar Revant42

14 kwietnia 2019, 10:57

@Grzechoooo: Obczaj se typie szyszke na patyku...

Avatar Grzechoooo

14 kwietnia 2019, 11:19

@Revant42: no, szyszki swoją drogą, ale ja mieszkam koło jarzębin, do drzew dających szyszki mam dość daleko.

Avatar Plastikowy_Krokodyl

15 kwietnia 2019, 07:50

@Grzechoooo: dzióbek od butelki + balonik + jarzębina = snajperka

Avatar koberek

15 kwietnia 2019, 00:35

Zajebiście było jak znalazło się patyk w kształcie kałacha

Avatar DzikaSayoriChan

14 kwietnia 2019, 11:13

Lepiej było w siebie rzucać kasztanami,kamieniami,cegłami

Avatar mozozaur

14 kwietnia 2019, 12:22

@DzikaSayoriChan: nożami

Avatar DzikaSayoriChan

14 kwietnia 2019, 13:56

@mozozaur: nie mama nam nie dawała :c

Avatar nirqm

14 kwietnia 2019, 11:06

Walki na patyki były epickie a bronią dystansową były jabłka na patyku

Avatar
ddawdad

8 kwietnia 2019, 23:08

Patyki to były najlepsze bronie.

Avatar GhostP_

Edytowano - 8 kwietnia 2019, 23:14

patyk z kupą był bronią ostateczną

Avatar Jakubex500

8 kwietnia 2019, 23:18

patyki były dla początkujących, metalowe pręty były dla weteranów

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 8 kwietnia 2019, 23:19

@Jakubex500: Nietrudno było się domyślić, że w dzieciństwie Jakub nie był zbyt lubiany w swoim kręgu rówieśniczym

Avatar
ddawdad

8 kwietnia 2019, 23:20

@Jakubex500: To też się zdarzało, ale nie kończyło zbyt dobrze.

Avatar Jakubex500

8 kwietnia 2019, 23:21

w kręgu z innego osiedla może i tak ale w swoim odziale czułem się świetnie

Avatar
Konto usunięte

8 kwietnia 2019, 23:22

@Jakubex500: Z masakry metalowym prętem satysfakcja jest raczej jednostronna

Avatar Jakubex500

8 kwietnia 2019, 23:25

dobra, dosyć tych flashbacków z dzieciństwa

Avatar Mijak

9 kwietnia 2019, 01:53

@Jakubex500: Z tym oddziałem to chodzi o oddział zamknięty w szpitalu psychiatrycznym?

Avatar Jakubex500

9 kwietnia 2019, 10:20

@Mijak: top 5 pranks that went too far

Avatar MituDestroyer

14 kwietnia 2019, 10:25

@GhostP_: Ostatnio goniłem brata z patykiem z kupą, tak wiem jesrem poyebany

Avatar Grzechoooo

14 kwietnia 2019, 10:36

belka z gwoździem, uwielbiałem patrzeć, jak kruche patyki przeciwników się łamią...

Avatar makino20

14 kwietnia 2019, 10:08

Lepsze tylko kamienie

Avatar ThunderBoi

9 kwietnia 2019, 10:37

Ja preferowałem walkę z badylami na gołe pięści

Avatar PapcioStrefa

9 kwietnia 2019, 06:50

byle patyki to przeżytek, ja z kolegami wręcz ostrzyliśmy je dla lepszego efektu (i wyglądu)

Avatar Kolofgen21

8 kwietnia 2019, 23:23

Ta czerwona czcionka daje mi flashbacki z tych okropnych memów o czarnym humorze

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Angielskie śmieszki

Młodzi gniewni

To by wystarczyło

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka