Jak nagrywać filmy telefonem?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Deal życia
Najbardziej realistyczny spośród modów
Ikony
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 czerwca 2021, 15:38
Ok boomer
Odpisz
28 lutego 2019, 11:33
no chyba że facet którego nagrywam ma 2m i skacze 1.2 metra do góry rzucając piłkę 5 metrów nad ziemią do faceta który ma 2,1metra wysokości i łapie tę piłkę na wysokości 1,2m......
Odpisz
15 lipca 2013, 23:30
LOL już nie mają jakich obrazków dodawać 1/5
Odpisz
15 lipca 2013, 18:28
No!!!
I o to chodzi :)
Odpisz
15 lipca 2013, 10:53
Przecież zawsze się nagrywa coś szerszego na szerokość a długiego na długość.
Co za problem.
Nie widziałem nikogo kto by nagrywał inaczej. 2/5
Odpisz
15 lipca 2013, 09:54
gdzie jest ten murzyn który pokazuje jak nagrywać filmy?
Odpisz
15 lipca 2013, 09:32
Ale za to Iphon to gówno (tak samo jak xkloc)
Odpisz
15 lipca 2013, 09:57
@kazakol2000: Co do Iphone'a też nie jestem zwolennikiem ale powiedz mi chłopie co Ci Xbox 360 zrobił...
Odpisz
15 lipca 2013, 11:15
według niektórych to co drogie jest do dupy
Odpisz
15 lipca 2013, 18:26
@bylejakbylegdzie: Tak zasadniczo rzecz biorąc, iPhone to taniocha. iP 5 16 Gb kosztuje 199$, czyli około 650zł, tylko z bliżej niewyjaśnionych przyczyn w Polsce kosztuje około 3 000zł (w niektórych sklepach nawet 4 000 O.o).
Odpisz
15 lipca 2013, 20:39
to, że jestem fanboyem Ps i bede do końca ***ił x***a, bo to ***a, cholerne gówno!!!
Odpisz
15 lipca 2013, 20:40
@kazakol2000: pod tym kom. będzie zara 100000 łapek w dół...
Odpisz
15 grudnia 2014, 15:13
@rakso: Tyle kosztuje tylko z abonamentem, nie ma tak dobrze :) Bez niego kosztuje podobnie jak w Polsce.
Odpisz