Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To będzie bolało
Powodzenia
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Niegrzeczny Oskarek
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zdeklasowani znowu
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 kwietnia 2019, 08:10
Joker Burtona
> wyrzucony do kwasu
Joker Nolana
> zrujnowany przez dzieciństwo
Joker Philipsa
> ŻyJeMy W sPoŁeCzEńStWiE
Odpisz
10 kwietnia 2019, 10:18
a co co właściwie chodzi z tym memem "żyjemy w społeczeństwie"?
Odpisz
Edytowano - 10 kwietnia 2019, 11:14
@Ambassador: Gracze są najbardziej prześladowaną grupą społeczną.
Odpisz
10 kwietnia 2019, 15:14
1. Nie prawda, są jeszcze furry i weeby
2. A co do tego ma Joker?
Odpisz
10 kwietnia 2019, 15:18
@Ambassador: Bo były takie cringe obrazki o graczach z którymi się nie zadziera (i oczywiście zawierały Jokera)
Odpisz
10 kwietnia 2019, 15:20
no ale czemu Joker? Czemu na przykład nie Batman.
Odpisz
10 kwietnia 2019, 15:21
@Ambassador: bo Joker jest edgy i wiadomo kuul
Odpisz
10 kwietnia 2019, 15:24
aha
Odpisz
15 kwietnia 2019, 14:08
Co? Od kiedy gracze są prześladowani?
Odpisz
Edytowano - 15 kwietnia 2019, 14:35
Zabił, bo grał w brutalne gry wideo.
Odpisz
15 kwietnia 2019, 14:37
Gracze są najbardziej prześladowaną grupą społeczną xDD Trzymajcie mnie i opowiedzcie mi o tych wszystkich represjach i krzywd jakich doświadczyliśmy
Odpisz
15 kwietnia 2019, 14:38
W Polsce od czasu reportażu TVN o tibii a na świecie tak poprostu od zawsze, bo pseudo dziennikarze z Ameryki wymyśliły że są powodem strzelanin.
Odpisz
15 kwietnia 2019, 14:59
@InfiniteTheJackal: "Prześladowanie - zamierzone, czynne i ustawiczne wyrządzanie przykrości, nękanie, szykanowanie, dręczenie wybranych osób lub grup osób mające na celu ich upokorzenie lub wyniszczenie"
To o czym mówisz raczej przypomina robienie z tej grupy sensacji, ale czy naprawdę ktoś ich piętnuje jako gorszych ludzi? Nie przypominam sobie, żeby w przytoczonym przez ciebie reportażu padały silne negatywne stwierdzenia czy obelgi
Odpisz
15 kwietnia 2019, 15:00
Nie wiadomo czy to co mówi Joker Nolana jest prawdą, nawet jeżeli on uznaje to za prawdę.
Odpisz
15 kwietnia 2019, 16:35
W tym reportażu nie ale graczy na całym świecie oskarża się o:
- zamachy
- strzelaniny
- szkolne strzelaniny
- morderstwa
- otrucia
- zboczenia
- itp
A przynajmniej mówi się że to gry są powodem takich zachowań. Oprócz tego często psychologowie z całego świata zaprzeczają całej nauce jaką jest psychologia i logice twierdząc z góry że każdy kto gra w gry jest aspołeczny, ma skłonności do morderstw i ogólnie jest złym człowiekiem, tylko dla tego że są przekonani że to prawda. Ewentualnie dlatego że usłyszeli że ktoś kiedyś zabił matkę krzesłem czy coś podobnego i uważają że jak jeden gracz taki jest to wszyscy inni też.
Odpisz
15 kwietnia 2019, 16:37
@InfiniteTheJackal: Chociaż osobiście nie uważam że to prześladowania tylko idiotyzm. Jak ktoś mi mówi że gry są złe i ogłupiają i w ogóle sprowadzą mnie na złą drogę to poprostu mówię mu że jest debilem i tyle.
Odpisz
15 kwietnia 2019, 16:45
@InfiniteTheJackal: Mówisz o nielicznych i najlepiej widocznej, krzykliwej mniejszości. Mówienie, że ktoś zabił z powodu gry w jaką grał, a mówienie, że powinno się pozabijać graczy to dwie różne rzeczy i tylko jedna z nich jest prześladowaniem
Odpisz
15 kwietnia 2019, 18:11
a joker został wrzucony do kwasu w pierwszym batmanie czy powrocie Batman bo dawno nie oglądałem
Odpisz
15 kwietnia 2019, 19:39
@nirqm: w pierwszym
Odpisz
15 kwietnia 2019, 19:40
Od zawsze. Dlaczego więc zakazuje się gier i nazywa graczy psychopatami i terrorystami?
Odpisz
15 kwietnia 2019, 20:01
Musisz mieć bardzo złe przeżycia. Mnie przez ostatnie czternaście lat odkąd mam komputer nikt nigdy nie nazwał mnie ani psychopatą, ani terrorystą dlatego, że grywam w gierki, nikt z moich kolegów też nigdy nie skarżył się na podobną sytuację. Masz moje szczere współczucie
Odpisz
15 kwietnia 2019, 20:34
Odpisz
15 kwietnia 2019, 20:37
Powiedziałam, ja nie uważam że to prześladowanie, chce ci tylko wyjaśnić co oni mają na myśli.
Odpisz
15 kwietnia 2019, 22:46
ok
Odpisz
15 kwietnia 2019, 16:32
"Teatr"
Życie było mi dramatem
Lecz przeżyłem tu niejedno
Teraz bez wahania powiem
Że byt mój stał się komedią
Moje autorskie i wgl
Odpisz
10 kwietnia 2019, 01:02
w zasadzie to on gładzi grzechy, a nie je nokautuje
Odpisz
15 kwietnia 2019, 14:08
Jeżeli ktoś ci wbije nos wgłąb czaszki, to twoja twarz będzie gładsza
Odpisz
15 kwietnia 2019, 15:02
nie wiem czemu, ale XD
Odpisz
15 kwietnia 2019, 15:06
@Polalak: Ja normalnie: :-)
Ja po spotkaniu z Jezusem: :)
Odpisz
15 kwietnia 2019, 14:35
Wgóręgłos bo o chrześcijaństwie i na prawdę dobre meme
Odpisz
Edytowano - 15 kwietnia 2019, 14:25
szablon poprosze
Odpisz