Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar danielosmucios

11 lipca 2013, 09:47

to tak możliwe że jest burza i piorun trzasnoł i rozjaśnił całe niebo a dalej jest noc dla tego sekunda tak wygląda moja logika :D

Avatar Teranert

12 lipca 2013, 10:10

@danielosmucios: Ta bo pada deszcz.

Avatar danielosmucios

12 lipca 2013, 10:13

@Teranert: też ale zobaczyłęm że lampy dalej się palą i deszcz widać ale wcześniej był inny tytół zmienili go jak dodałem komentarz wcześniej tytół był taki jak podpis jak pod obrazkami :D

Avatar rakso132

12 lipca 2013, 11:52

@danielosmucios: Powtórz, bo nie zrozumiałem...

Avatar bylejakbylegdzie

12 lipca 2013, 17:48

@danielosmucios: rozumiem błędy ortograficzne ale takie błędy to nawet nazwać nie potrafię

Avatar LOLOjunior

13 lipca 2013, 12:06

@danielosmucios: popieram też tak pomyslałem

Avatar HYPER_SMOKI

13 lipca 2013, 09:36

To są dwie klatki z filmu a nie zdjęcia.
I rzeczywiście blok dalej się świeci:)

Avatar mirkol

12 lipca 2013, 19:50

ooo lool

Avatar keil007

12 lipca 2013, 16:58

Też raz gdy zobaczyłem piorun całe niebo w nocy zrobiło się na sekundę białe jak w dzień.

Avatar Patryk933

11 lipca 2013, 10:31

Z nocy w tym samym czasie nastał dzień

Avatar elipson

12 lipca 2013, 22:39

@Patryk933: Słyszałeś o czymś takim jak piorun?

Avatar Patryk933

13 lipca 2013, 10:28

@elipson: ja ***e,po pierwsze to był żart z tym,a wy na serio bierzecie,a po drugie wiem co to piorun

Avatar elipson

13 lipca 2013, 17:03

@Patryk933: Jakiś taki niezbyt śmieszny żart. Strasburger z ciebie nie będzie (._. )

Avatar Patryk933

13 lipca 2013, 17:04

@elipson: nie przerosnę mistrza

Avatar elipson

Edytowano - 13 lipca 2013, 19:30

@Patryk933: Nawet nie rób sobie nadziei. Daleko ci do Karola.

Avatar Patryk933

13 lipca 2013, 19:33

@elipson: przecież nie robię,bo napisałem że nie przerosnę

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Beboch
Dodane przez: Beboch

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Angielskie śmieszki

To by wystarczyło

Niegrzeczny Oskarek

Nie są aż takie pyszne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka