Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zdeklasowani znowu
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Fajnie że odpowiedzieli
A, okej
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Północne Węgry
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 kwietnia 2019, 22:29
dalej próbuje z moimi znajomymi pokonać moon lorda chlip.
Odpisz
16 kwietnia 2019, 22:57
Ubiłem już Eye i Brain of Cthulhu oraz odparłem atak gonlinów. Co teraz?
Odpisz
17 kwietnia 2019, 00:58
teraz jeszcze skeletron, wall of flesh, hardmode, the twins, the destroyer, skeletron prime, planterra, golem, lunar cultist, duke fishron, 4 pilary, moon lord, event swiateczny, event halloweenowy, atak piratow, ulepszony dungeon I to chyba wszystko. Potem zacznij nowy swiat I zrob to ale zamiast crimson to corruption.
Odpisz
17 kwietnia 2019, 09:13
Ogółem jak zabijesz skeletrona i queen bee to idziesz na wofa. Wchodzisz w hardmode, robisz bajkowe mimiki, dropasz łuk burzowy dedala, robisz strzały z rogu jednorożca i przyzywasz destroyera. Na wofa najlepiej zrobić platformę z bloków i po prostu uciekać rzucając granatami z queen bee. Ogółem jak grasz sam to polecam grać mixed lub rangerem.
Odpisz
17 kwietnia 2019, 10:34
A tak zapomnialem o queen bee ale ja tez polecam maga. Szczegolnie w hardmode bo mozna szybko zdobyc dobre bronie i duzo z nich ma duzy obszar ataku i dobry dmg
Odpisz
17 kwietnia 2019, 11:38
@CiekawaOsoba: Dobra dzięki.
Odpisz
17 kwietnia 2019, 14:25
@CiekawaOsoba: przed skeletronem queen bee
Odpisz
17 kwietnia 2019, 18:34
@CiekawaOsoba: ranger ma lepsze bronie akurat
Odpisz
17 kwietnia 2019, 19:22
@Mroczny_Pan: no tak, wiem wszystko o tej grze, mam w niej 900h na steamie
Odpisz
18 kwietnia 2019, 08:12
@reedy7: Nie pisałem tego komentarza do ciebie, a do użytkownika/użytkowniczki "Ciekawa Osoba" ;)
A i jeszcze
>chwalenie się godzinami w grze jako wskaźnika wiedzy o niej
Co nie jest prawdą bo przeszedłem ją z bratem i bez brata w 287 godzin i też znam wszystkie mechaniki,eventy i inne :p
Odpisz
18 kwietnia 2019, 09:28
@Mroczny_Pan: A ja przeszedłem ją (prawie) z Tobą
Odpisz
11 kwietnia 2019, 07:54
Grałem w obie gry i moge powiedzieć że są one całkowicie inne.
Minecraft skupia się na budowaniu i swobodzie swoich wyborów.
Terraria skupia się na walczeniu i pokonywaniu bossów.
Terraria ma mnóstwo różnych broni, które mają różne efektywności na daną grupę wrogów, robiąc z terrari grę bardziej taktyczną.
Minecraft natomiast posiada dużo różnych bloków dekoracyjnych pozwalających stworzyć coś co niekonieczne musi być pomocne w walce lub obronie, ale jest przyjemne dla oka.
Minecraft tak naprawdę nigdy się nie kończy, po pokonaniu smoka kresu możesz zrobić jeszcze wiele innych rzeczy.
W terrari po pokonaniu moon lorda można już powiedzieć że się ją skończyło.
Odpisz
11 kwietnia 2019, 08:41
@ja_i_moje_osobowosci: Akurat terraria też ma dużo bloków dekoracyjnych
Odpisz
16 kwietnia 2019, 23:06
@Mroczny_Pan: Na tyle dużo, że powstało Builders Workshop
Odpisz
17 kwietnia 2019, 10:42
Builders Workshop powstało bo nie ma creative w terrari
Odpisz
17 kwietnia 2019, 13:30
@ja_i_moje_osobowosci: Obydwie gry mają ogrom modów do wyboru.
A sam też grałem w obydwie gry i przyznaje że wolę Terke
Odpisz
17 kwietnia 2019, 13:28
TRZYMAJCIE MNIE BO MU ZARA TAK JE**E Z MEOWMERE...
Odpisz
16 kwietnia 2019, 20:19
<----
Odpisz
17 kwietnia 2019, 10:43
@Big_Chungus: Dla przybyszów z losowych:
Odpisz
17 kwietnia 2019, 10:53
@knight_of_the_night: bohater, którego potrzebujemy, a na którego nie zasługujemy
Odpisz
17 kwietnia 2019, 01:04
Tak mógłby powiedzieć tylko ktoś kto nigdy nie grał w Terrarię \_( :] )_/
Odpisz
10 kwietnia 2019, 23:53
A terrarianie nazywają minecrafta terrarią 3D
Odpisz
11 kwietnia 2019, 00:00
@Zaspanymen33: Cóż za zwrot akcji :v
Odpisz
11 kwietnia 2019, 00:06
@Zaspanymen33: otóż nie
Odpisz
11 kwietnia 2019, 11:01
@Zaspanymen33: proszę cie, mc to może być co najwyżej gównem terrari w 3D
Odpisz
11 kwietnia 2019, 18:31
Nie, ponieważ obie gry są w pewien sposób super. Terraria ma więcej bloków, itemów, bossów, ale sam styl i oprawa gry nadają jej stylu zabawy, bawienia się w piaskownicy.
W Minecrafcie też masz to samo, ale jest mniej itemów i bloków. Minecraftowi sam styl nadaje charakter wyprawy i przygody i samotności, zabicie smoka i skończenie gry dają ci do odkrycia miasta Endu, osiągnięcie celu daje ci więcej możliwości, w terrari zabicie pojedyńczych bossów nie jest celem, a raczej środkiem, aby wykoksować się przed moon lordem.
Dlatego mówienie że Terraria jest lepsza albo gorsza od Minecrafta bez argumentów nie ma sensu
Odpisz
11 kwietnia 2019, 18:36
@Mroczny_Pan: "samotności" xd
Odpisz
11 kwietnia 2019, 19:51
@Zaspanymen33: No teoretycznie to jesteś sam w wirtualnie nieskończonym świecie xd
Odpisz
Edytowano - 11 kwietnia 2019, 19:56
@Mroczny_Pan: a multiplayer lub udostępnianie przez lan?
Odpisz
16 kwietnia 2019, 21:55
@Mroczny_Pan: Masz innych npc'ów :D
Odpisz
16 kwietnia 2019, 22:17
@Mroczny_Pan: jakby to powiedzieć. No tak troche nie bardzo. O tych grach nawet do końca nie można powiedzieć że są tego samego gatunku. Minecraft to poprostu piaskownica z jedną misją na całą grę udającą fabułę, dodatkowo jest bardzo ubogi w przedmioty. Ma zerowy próg wejścia, jest prosty i bezstresowy.
Terraria była minecraftem 2D, ale gdy porównało sie je w 2012 roku. Teraz jest prawie że bliska wytworzenia własnego gatunku, co i tak prawie sie stało.
Mechanizmy RPGowe są w niej silnie odznaczone, mimo że nigdy nie były przesadnie rozbudowane. Rozwój postaci obiawia sie przez zwiększanie paska many i HP oraz pozyskiwaniu i łączeniu akcesoriów. Lvlowanie i postępy fabularne również. W obu grach masz konkretny porządek rzeczy które musisz zrobić (w mc piekło, potem kres a potem miasta) jednak w terrari kolejka rzeczy które musisz ogarnąć by popchnąć świat do przodu jest owiele dłuższa, a wejście w kolejne etapy jest o wiele wyraźniejsze.
I tak dalej i tak dalej.
W skrócie Minecraft to poprostu sandbox i kropka.
Terraria jest najczystrzym możliwym surowym wręcz RPGiem zaprojektowanym w sposób idealnie korelującym z sandboxowym stylem rozgrywki
Odpisz
16 kwietnia 2019, 22:20
@Marequel: Terraria to połączenie RPG i sanboxa
Odpisz
16 kwietnia 2019, 20:33
Ten pancerz nie ma odporności na ataki werbalne
Odpisz
11 kwietnia 2019, 06:33
Ja lubię obie gry
Odpisz
11 kwietnia 2019, 01:07
Prawda boli
Odpisz
11 kwietnia 2019, 10:20
@marian66626:
Odpisz
11 kwietnia 2019, 10:34
@DMCJCD: to był żart :<
Odpisz